Деца от Берковица с награди за добри дела

Деца от Берковица с награди за добри дела

Деца от училищата в община Берковица, които са извършили добри дела през годината, ще получат утре /18.12.2017/ своите отличия на церемония, организирана от Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните от Община Берковица.

Ще бъдат наградени поименно над 60 ученици, а също и 4 цели паралелки.

Специални отличия ще получат и деца, извършили доброволен труд в полза на свои съученици.

СПИСЪК НА НАГРАДЕНИТЕ В КОНКУРСА „ДОБРИТЕ ДЕЛА-2017“

Александра Любомирова – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
Владимир Иванов – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
Елена Парашкевова – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
Йоана Русимова – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
Свилен Клименко – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
Атанас Георгиев – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
Иван Иванов – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Симеон Стоянов – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Браян Бинков – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Мариам Тарик Бадах – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Елена Александрова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Румен Григоров – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Елеонора Цветкова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Моника Миленова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Радослав Джонов – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Александра Василева – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Ивет Димитрова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Биляна Витанова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Анимира Ангелова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Александра Александрова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Лора Каменова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Ивон Първина – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Елиза Игнатова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Стефания Илиева – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Майкал Петров – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Петя Димитрова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Божидар Тихомиров – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Деяна Кузманова – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
Анани Петров – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
Дженифър Вакова – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
Карина Тодорова – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
Мартина Фидосиева – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
Славина Иванова – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
Лилия Атанасова – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
Дейвид Николов – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Анжело Йончев – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Александра Георгиева – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Александра Стефанова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Даниел Гъргов – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Габриела Спасова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Мария Михайлова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Николай Николов – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Димитрина Стефанова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Никол Николова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Александър Стоянов – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Павел Николов – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Гергана Новкова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Рая Гъргова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Красимира Алексова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
Веселина Христова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Замфирово
Дияна Радославова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Замфирово
Никол Данчева – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Замфирово
Мария Георгиева – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Замфирово
Илиян Енакиев – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Замфирово
Борис Иванов – ПГ „Д-р Иван Панов“ – гр. Берковица
Диана Иванова – ПГ „Д-р Иван Панов“ – гр. Берковица
Илия Антонов – ПГ „Д-р Иван Панов“ – гр. Берковица
Мария Гошкина – Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
Лукан Петров – Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
Денислав Ценов – Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
Цветомир Цветанов – Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
Учениците от 9. б клас на Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
Учениците от 11. а клас на Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
Учениците от 12. а клас на Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
Учениците от 12. б клас на Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковицa

Специални награди за добри дела получват:

Гергана Костова – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
Александър Стефанов – Александър Петров Стефанов
Божидар Тихомиров – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
Теди Тихомирова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица

Мартина Фидосиева – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
Даниела Божинова – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.