Ирена Димова търси млади хора за парламента (ВИДЕО)

215

Народният представител Ирена Димова търси да назначи трима младежи като нещатни сътрудници към парламента.

За целта желаещите трябва да изпратят сваята автобиография и писмен отговор на въпроса: „Защо искам да стана част от екипа на народен представител“. Единственото условие за кандидатите е да са пълнолетни и не по възрастни от 30 години.

Младежите ще имат достъп до целия работен процес в парламента – от редовните заседания до отделните комисии. Срокът, за който ще бъдат назначени, е три месеца, след което техните места ще се заемат от други младежи. Ако интересът е голям, този срок може да се съкрати и на два месеца, за да могат повече млади хора да имат достъп до инициативата.

Срокове:
До 24:00ч. на 31.01.2018г. очаквам вашите материали заедно със CV на е-mail:
irenadimova2008@abv.bg Телефон: ‭088 7229900‬

Работите ще бъдат оценявани от независима комисия с председател Народния представител Васил Цветков.
Като файловете трябва да са именовани с имената и общината Ви:

Пример:
Otgovor_Ivan_Ivanov_Lom
CV_Ivan_Ivanov_Lom

До 20.02.2018г. по имейл и телефон ще станат ясни кои са избрани за среща с комисията и народния представител Ирена Димова.

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.