ЧЕЗ: Планирани прекъснания на тока за периода 12-16.03.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъснания на тока за периода 12-16.03.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 12 – 16 март 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

Община Берковица

На 12.03.2018 г. /09:30 – 09:35 ч.; 14:00 – 14:10 ч./ –  Берковица:   23 Септември, Акация, Извън Регулацията, местност Петрохан, Страцимировска

На 12.03.2018 г. /09:30 – 09:35 ч.; 14:00 – 14:10 ч./ –  Бързия:   Акация, Артец, Здравец, Клисура, Петроханска, Пръшковица, Равнище, Стругарница

На 12.03.2018 г. /09:35 – 14:00 ч./ –  Берковица

На 13.03.2018 г. /09:30 – 09:35 ч.; 09:35 – 15:55 ч.; 15:55 – 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 – 09:35 ч.; 09:35 – 15:55 ч.; 15:55 – 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:30 – 09:35 ч.; 09:35 – 15:55 ч.; 15:55 – 16:00 ч./ –  Черешовица:   Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 13.03.2018 г. /09:30 – 09:35 ч.; 09:35 – 15:55 ч.; 15:55 – 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 – 09:35 ч.; 09:35 – 15:55 ч.; 15:55 – 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:30 – 09:35 ч.; 15:55 – 16:00 ч./ –  Бистрилица:   9-ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка;  Гаганица:   037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна;  Котеновци:   Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта;  Лесковец, Общ. Берковица:   Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;

На 13.03.2018 г. /09:30 – 09:35 ч.; 15:55 – 16:00 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 – 09:35 ч.; 15:55 – 16:00 ч./   На 15.03.2018 г. /09:30 – 09:35 ч.; 15:55 – 16:00 ч./ –  Берковица:   03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, Извън Регулацията; Костенци:   314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста; Мездрея:   000002;

На 13.03.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Берковица:   Александровска;

На 14.03.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Берковица:   Александровска, Александровска, Антон Страшимиров, Д-Р Иван Панов, Иван Вазов, Йордан Радичков, Йордан Радичков, Ком, Ком, Митрополит Кирил, Николаевска, Николаевска, Огоста, Площад Славейков, Поручик Загорски, Тимок, УПИ IV Кв. 85, Чаталджа;

Община Бойчиновци

На 16.03.2018 г. /11:00 – 16:30 ч./ –  Портитовци:   Втора, Втора, Дванадесет, Девета, Девета, Единадесет, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесет, Петнадесет, Първа, Първа, Седма, Трета, Четвърта

Община Брусарци

На 13.03.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Смирненски, Общ. Брусарци:   Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Извън Регулацията, Ленин, Мургаш, Мусала, Нечинска, Път III-112, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 14.03.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Василовци, Общ. Брусарци:   Бузлуджа, Васил Левски, Гаврил Генов, Димитър Благоев, Екзарх Йосиф, Клокотница, Ленин, Пейо Яворов, Плиска, Синчец, Славянска, Цар Асен, Цар Крум, Цар Петър, Цар Самуил, Шейново

На 16.03.2018 г. /08:00 – 08:15 ч./ –  Дондуково:   Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Кокиче, Ломска, Синчец, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юндола

Община Вълчедръм

На 12.03.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Игнатово:   9-ти Септември, Александър Карастоянов, Вапцаров, Васил Левски, Веселец, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Ленин, Любен Каравелов, Люлин, Неофит Бозвели, Никола Кръстев, Паисий, Пирин, Попович, Рила, Смирненски, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тодор Павлов, Христо Ботев, Чапаев

На 13.03.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Вълчедръм:   Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д.Благоев/, Бузлуджа, България /Г.Димитров/, Вежен, Генерал Скобелев, Златия, Никола Вапцаров, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий, Радовиш, Раковски /Г.Кирков/, Славянска, Софрони Врачански, Трети Март /Г.Генов/, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Давидов, Цар Борис I /Л.Димитрова, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/

На 15.03.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Вълчедръм:   Алеко Константинов, Балатон, България /Г.Димитров/, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин

На 15.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Мокреш, Общ. Вълчедръм:   Втора, Втора А, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Първа, Шестдесета, Шестнадесета

На 16.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Септемврийци, Общ. Вълчедръм:   22 Септември(8-ми Септемв, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балканска(Т.Костов), Бачо Киро, Бенковски, Васил Левски, Волга, Възрожденска(В.Коларов), Генерал Скобелев(Волгогра, Гео Милев, Гробарска, Добри Чинтулов, Добруджа(Г-Л Заимов), Дунав, Егея, Елин Пелин, Захари Стоянов, Златия(Катюша), Климент Охридски(Г.Кирков, Любен Каравелов, Марица, местност Вадището, Мизия(Зоя), Морава(Д.Благоев), Мърчево, Мътница, Никола Й.Вапцаров, Николай Петриний, Общинска, Опълченска(С.Трънски), Паисий(Ц.Драгойчева), Патриарх Евтимий(Ф.Козов), Пейо Яворов, Петър Берон, Пловдив, Райко Даскалов, Самуил(Московска), Свобода(Г.Димитров), Сергей Румянцев, Синчец(Т.Павлов), Славянска(А.Балкански), Стара Планина, Тито, Тодор Каблешков(И.Николов, Тракия(Хр.Михайлов), Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян(Е.Ангелов), Янтра

На 16.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бъзовец, Общ. Вълчедръм:   Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, местност ТКЗС, Покрайна, Септемврийска

Община Лом

На 12.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Ковачица:   Девета, Извън Регулацията, Осма, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Седемнадесет, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Три, Шестнадесет

На 13.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 14.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 15.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Замфир:   Битоля, Буда-Пеща, Волга, Върха, Жданов, Замфир Хаджийски, Камчия, Люлин, Ниш, Скопие, Солун, Софроний, Стражица, Хан Кубрат, Цеко Воевода, Червено Знаме, Яне Сандански

На 14.03.2018 г. /08:30 – 15:00 ч./ –  Сталийска махала:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Пета, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петнадесета, Първа, Седма, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Седма, Четиринадесета

Община Медковец

На 12.03.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Медковец:   Димитър Пандурски, Екзарх Йосиф, Марица, Методи Подойнишки, Оборище, Христо Ботев

На 16.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Расово:   Александър Македонски, Ахелой, Баба Тонка, Васил Коларов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Москов, Георгица Карастоянова, Димитър Вълнев, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Михайлов, Лилия Карастоянова, Любен Каравелов, Младен Йорданов, Никола Йонков Вапцаров, Отец Паисий, Панайот Хитов, Първи Май, Свилен Русев, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветан Йонов Бояджиев, Юрий Гагарин

Община Монтана

За периода 12-14.03.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана:   22-ри   Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Бачо Киро, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Арнолди, Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Жеравица, Младост, Младост, Никола Сапунджиев(П.Сред), Плиска, Св.Св.Кирил и Методий, Свети Патриарх Евтимий(П., Хаджи Димитър, Хан Аспарух

За периода 12-16.03.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана:   Бачо Киро, Веренишка(М.Веренишки), Жеравица, Захари Стоянов, Младост, Опълченска, Райна Княгиня, Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Шипка

За периода 13-16.03.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана:   22-ри   Септември, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Васил Априлов, Васил Априлов, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Гоце Делчев(Лика Рачин), Екзарх Йосиф, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Сапунджиев(П.Сред), Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Славейков, Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Трапезица, Юрий Венелин

На 12.03.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 09:55 – 10:00 ч./ –  Видлица:   348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста  Горно Церовене:   Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета  Каменна Рикса:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Спадалище, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета  Монтана:   48489.22.438, Извън Регулацията, местност Расника, Расника  Чемиш:   Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 12.03.2018 г. /09:00 – 09:55 ч./ –  Монтана:   Извън Регулацията

На 12.03.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Монтана:   Жеравица, Юлиус Ирасек(Житомирска)

На 12.03.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Монтана:   Александър Стамболийски, Георги С.Раковски, Кокиче, Хаджи Димитър, Хан Аспарух

На 12.03.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Стубел:   Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Четвърта, Деветнадесет, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Тридесет, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, ул. Четвърта, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 13.03.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./   На 16.03.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Смоляновци:   Бузлуджа, Вапцаров, Васил Левски, Димитър Благоев, Дунав, Ивайло, Крум Ангелов, Малина, Петър Иванов, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Страхил Войвода, Христо Ботев, Шести Септември, Явор

На 15.03.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Монтана:   Акд. Иван Дориданов, Генерал Арнолди, Младост, Свети Патриарх Евтимий(П.

На 15.03.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Монтана:   Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Жеравица, Захари Стоянов, Кокиче, Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр.

На 15.03.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Монтана:   Алеко Константинов, Васил Левски, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Трети Март(Г.Димитров)

На 16.03.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Долно Белотинци:   800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Извън Регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Пъстрина, Синчец, Христо Михайлов

На 16.03.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Долни Богров:   27

На 16.03.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Студено Буче:   Антон Иванов, Боровец, Боян Чонос, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Младенов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Михаил Маринов, Никола Цеков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър

Община Чипровци

На 13.03.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 14.03.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Мартиново:   Втора, Дванадесет, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 12.03.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./   На 13.03.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Чипровци:   Волга, Извън Регулацията, Люляк, Петър Парчевич

Община Якимово

На 16.03.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Якимово:   Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.