ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 19-23.03.2018

Няма населени места без ток в страната

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 19 – 23 март 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

Община Берковица

На 21.03.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Бистрилица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вела Пеева, Георги Димитров, Еделвайс, Живовска, Ленин, Мир, Морава, Найден Антонов, Сухаре, Церковска Бара

На 22.03.2018 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Петрохан

Община Бойчиновци

На 20.03.2018 г. /08:00 – 08:40 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 17:15 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 21.03.2018 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, извън регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин

На 20.03.2018 г. /08:00 – 08:40 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД; 17:15 – 18:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 21.03.2018 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Ерден: 000010, 080068, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 22.03.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Осма, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет и Две, Четиринадесет, Шеста

Община Вълчедръм

На 20.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Златия, Общ. Вълчедръм: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Атанас Николов, Беляев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Веселец, Витоша, Владимир Поп Томов, Вола, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гогол, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Егоров, Ел-Тепе, Елин Пелин, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Каблешков, Китка, Кубрат, Ленин, Люляк, Малчика, Марин Негрилов, Места, Методи Попов, Мирон Тодоров, Митко Палаузов, Мичурин, Млада Гвардия, Мусала, Никола Кръстев, Огоста, Осогово, Отец Паисий, Петър Попов, Пирин, Попович, Пушкин, Първи Май, Ракета, Рила, Роза, Славейков, Совата, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Столетов, Страхил Войвода, Струма, Суворов, Терешкова, Тимок, Титов, Толбухин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Чарлс Дарвин, Черно Море, Янтра

На 20.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, извън регулацията, местност Ракчин Дол, Осемнадесет, Осма, Пета, Пета А, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Две-А, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Пет-А, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Първа А, Седемдесет и Едно, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Три, Седемнадесет, Седма, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет, Шестдесет и Девет, Шестдесет и Девета А, Шестдесет и Осем, Шестдесет и Седем, Шестдесет и Четири, Шестдесет и Шест, Шестнадесет

На 21.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Вълчедръм: Алабин /В.Пеева/, Алеко Константинов, Амбарица, Антон Иванов, Антон Страшимиров, Баба Тонка, Балатон, Беласица, Белмекен, Бенковски /Д.Благоев/, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бъкстон, България /Г.Димитров/, Васил Априлов, Васил Друмев, Вежен, Веслец, Вълчедръма, Генерал Скобелев, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Драва, Дунав, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Ивайло, Иван Вазов, Извън Населеното Място, Иларион Макриополски, Кирил и Методий, Клокотница, Ком, Кръстовищ.На ул.Алабин и Раковски, Лом, Любен Каравелов, Людмил Стоянов, Места, местност Мтс, Морава /М.Тодоров/, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Никола Обретенов /В.П-ва/, Оборище, Отец Пайсий, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Петър Берон, Пирин, Радовиш, Райна Княгиня /Яташка/, Раковски /Г.Кирков/, Рила, Руен, Славянска, Софрони Врачански, Средна Гора, Стара Планина /П-Занска/, Стефан Караджа, Странджа, Съединение /В.Коларов/, Толбухин, Трети Март /Г.Генов/, УПИ I Кв.46, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Давидов, Цар Борис I /Л.Димитрова, Цар Иван Асен /Й.Николова, Цар Иван Шишман, Цар Калоян, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин, Янка Войвода

На 22.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/, 919016, 922026, 922032, 922035, 922045, 922046, 922050, 922058, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Армалуй, Ахелой, Баба Тонка, Балатон, Бачо Киро, Бенковски /Д.Благоев/, Битоля, България /Г.Димитров/, Васил Левски, Васил Петлешков /Г.К-ва/, Верила, Витоша, Вихрен, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Попадийски, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Извън Населеното Място, Изгрев /М.Гвардия/, Капитан Савойски, Кирил Марков, Климент Охридски, Клокотница, Лайош Кошут, Марица, Никола Обретенов /В.П-ва/, Освобождение /Ленин/, Отец Пайсий, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Петър Парчевич, Пъстрина, Сан Стефано, Стадиона /Комсомолска/, Стефан Караджа, Стоян Заимов /С.Русев/, Струма, Съединение /В.Коларов/, Тимок, Тодор Каблешков /Х.М-Лов/, Хаджи Димитър, Хаимбоаз, Христо Ботев, Христо Давидов, Хъшове, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Цибрица, Черни Връх, Шейново, Шипка, Ъгълъ на Хр. Ботев и ул. Отец Паисий, Янтра

На 22.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Якимово: извън регулацията

На 22.03.2018 г. /11:00 – 16:30 ч./ –  Златия, Общ. Вълчедръм: Веселец, Вола, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Елин Пелин, Искър, Китка, Ленин, Малчика, Методи Попов, Мусала, Никола Кръстев, Петър Попов, Първи Май, Совата, София, Стефан Караджа, Суворов, Терешкова, Толбухин, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Черно Море

На 22.03.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Вълчедръм: Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д.Благоев/, Бузлуджа, България /Г.Димитров/, Вежен, Генерал Скобелев, Златия, Никола Вапцаров, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий, Радовиш, Раковски /Г.Кирков/, Славянска, Софрони Врачански, Трети Март /Г.Генов/, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Давидов, Цар Борис I /Л.Димитрова, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/

Община Вършец

На 19.03.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./   На 21.03.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Вършец: 23-ти Септември, Бреза(Безименна), Бялата Вода(М.Арсенов), Георги Д.Истатков, Липа(Асен Дионисиев), местност Иваново Поле, Найден Геров, Република(Г.Димитров), Тинтява(Безименна 2), Явор(Дионисий Илиев)

На 19.03.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Спанчевци: Арто, Билото, Георги Димитров, Десета, Илинден, Пета, Петнадесета, Седма, Селището, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

Община Лом

На 21.03.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Веслец(23-ти Септември), Витоша(9-ти Септември), Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, местност Дръмките, Пирин, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

За периода 19-23.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

На 19.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Лом: Ангел Кънчев, Бабуна(Н.Караджата), Бозвели, Драгоман(Н.Вапцаров), Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Омуртаг(23 Септември)

На 19.03.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Лом: Алекси Попангелов(К.Лазо), Алмус, Ангел Кънчев, Бабуна(Н.Караджата), Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Бунар Хисар, Варош(Димитър Маринов), Васил Априлов, Генерал Владимир Заимов, Георги Кирков, Георги Манавски(Н.Чуков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Д-Р Петър Кърджиев(Ц.Рач), Добруджа, Драгоман(Н.Вапцаров), Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Иван Вазов, Каймакчелан, Кирил и Методи, Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Кръстьо Пишурката, Луй Айер, Любен Каравелов, Никола Войводов, Никола Първанов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Петър Евстатиев, Пирин, Пирот, Пристанищна(Лом.Комуна), Ропотамо, Свобода, Славянска(Г.Димитров), Солун, Стефан Караджа, Стоянка Акушерката, Трети Март, Търлис(Русин Костов), Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг(23 Септември), Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цветко Павлов(Ал.Караст), Чавдар Войвода, Чеган, Червена Стена, Юрий Венелин

На 19.03.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  София: Панайот Волов

На 20.03.2018 г. /08:30 – 13:30 ч./ –  Сталийска махала: Втора, Извън Селото, Петдесет и Първа, Петдесета, Първа, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета

На 21.03.2018 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Лом: Лодовико Миланези(К-Ска)

На 21.03.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка

На 21.03.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Златия, Общ. Вълчедръм: извън регулацията

На 21.03.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Ковачица: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Втори Стопански Двор, местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Седем, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Едно, Шестдесет и Три, Шестнадесет

На 21.03.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Лом: 238035 М.Садовете, 44238,1149,6, Акациева, Александър Атанасов, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бели Ружи, Бело Море, Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Борис Гайдаров(П.Мойсеев), Бреза, Вакумна Фабрика, Васил Друмев, Войводова Бахча, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В.Чкалов), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димчо Дебелянов, Драгоман(Н.Вапцаров), Дългошевско Шосе, Дядо Горан, Елин Пелин, Елха, Иван Вазов, Иван Петков(Т.Никодимов), Иглика(Нов Живот), извън регулацията, извън регулацията, Изгрев, Индустриална, Искра, Йолова Чешма, Кален Поток, Калинка, Клокотница(Ср.Гора-Мл.), Коваленко Петков(Партиз.), Ковачишка, Коста Арсениев(С.Димитров, Крайна, Латинка, Лодовико Миланези(К-Ска), Лозарска, Лозарска, Люлин, Лястовичка, Магура, Минзухар, Мир, Митко Александров, Младенова, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Момин Брод, Мусала, Найден Попнинов(Д.Радоев), Орляк, Пейо Яворов, Петър Попнинов, Подполковник Леонов, Поточе(Ценко Маринов), Пристанищна(Лом.Комуна), Пчела, Пчела, Първи Май, Райна Княгиня, Рила Планина, Роза, Садовете, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Септемврийци, Сергей Румянцев, Славейче, Славия, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Софийска, Спартак, Страхил Войвода, Съгласие(Аврора), Съгласие(Аврора), Трети Март, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Физкултурна, Христо Ясенов, Цар Калоян, Черковна(Г.Карастоянова), Шиновец, Юнак(Толбухин), Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Ясен, Ястреб

На 22.03.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Лом: 238035 М.Садовете, Акациева, Александър Атанасов, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бело Море, Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Вакумна Фабрика, Войводова Бахча, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В.Чкалов), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Драгоман(Н.Вапцаров), Дългошевско Шосе, Елин Пелин, Елха, Иван Петков(Т.Никодимов), извън регулацията, Изгрев, Индустриална, Искра, Йолова Чешма, Калинка, Клокотница(Ср.Гора-Мл.), Ковачишка, Коста Арсениев(С.Димитров, Крайна, Латинка, Лодовико Миланези(К-Ска), Лозарска, Люлин, Лястовичка, Магура, Минзухар, Мир, Митко Александров, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Момин Брод, Мусала, Найден Попнинов(Д.Радоев), Петър Попнинов, Подполковник Леонов, Пристанищна(Лом.Комуна), Пчела, Първи Май, Райна Княгиня, Рила Планина, Роза, Садовете, Септемврийци, Сергей Румянцев, Славейче, Славия, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Спартак, Страхил Войвода, Съгласие(Аврора), Трети Март, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Физкултурна, Христо Ясенов, Черковна(Г.Карастоянова), Шиновец, Юнак(Толбухин), Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Ясен, Ястреб

На 21.03.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Станево: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, извън регулация, местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Монтана

На 20.03.2018 г. /08:15 – 08:40 ч.; 17:00 – 17:25 ч./ –  Долно Белотинци: 460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

За периода 19-23.03.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Монтана: Веренишка(М.Веренишки), Райна Княгиня, Свети Патриарх Евтимий(П., Цар Иван Александър(Т.Тр.

За периода 19-23.03.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана: 22-ри Септември, 48489.25.738, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Васил Априлов, Васил Априлов, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Арнолди, Гоце Делчев(Лика Рачин), Екзарх Йосиф, Жеравица, Захари Стоянов, извън регулацията, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Сапунджиев(П.Сред), Никола Трендафилов-Колич, Опълченска, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г. Славейков, Славчо Красински(Н.Куката, Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т.Тр., Шипка, Шипка, Юрий Венелин

На 20.03.2018 г. /08:15 – 08:40 ч.; 17:00 – 17:25 ч./ –  Ерден: извън регулацията

На 20.03.2018 г. /08:15 – 08:40 ч.; 17:00 – 17:25 ч./ –  Лом: Филип Тотю

На 20.03.2018 г. /08:15 – 08:40 ч.; 17:00 – 17:25 ч./ –  Монтана: 1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 местност Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, извън регулацията, ПИ 48489.2.537

На 20.03.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Монтана: Вардар, Вит(Георги Бонев), Княз Александър Батенберг, Парта, Странджа, Тунджа

Община Чипровци

На 20.03.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Мартиново: Втора, Дванадесет, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.