ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 26-30.03.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 26-30.03.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти.  Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.  Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 26 – 30 март 2018 г.  включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

Община Берковица

На 27.03.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Берковица: Александър Стамболийски, Антим I, Беговица, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Екзарх Йосиф, Звезда, Здравченица, Кестенарска, Кирил и Методи, Ком, Отец Паисий, Петър Берон, Професор Петко Наумов, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна, Шабовица, Шипка, Щърковица

На 28.03.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.03.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

На 30.03.2018 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Берковица: Николаевска

Община Вълчедръм

На 26.03.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 28.03.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Вълчедръм: Адалберт Антонов, Антон Страшимиров, Битоля, България /Г.Димитров/, Васил Левски, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Капитан Савойски, Марица, Никола Обретенов /В.П-ва/, Освобождение /Ленин/, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Сан Стефано, Стефан Караджа, Стоян Заимов /С.Русев/, Тимок, Христо Ботев, Христо Давидов, Черни Връх, Янтра;

На 26.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Ботево, Общ. Вълчедръм: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета;  Вълчедръм: 048001 М. Болашика, 56002;  Горни Цибър: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Трета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста;  Долни Цибър: Ix Кв.10, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета;  Игнатово: 9-ти Септември, Александър Карастоянов, Вапцаров, Васил Левски, Веселец, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Ленин, Любен Каравелов, Люлин, Неофит Бозвели, Никола Кръстев, Паисий, Пирин, Попович, Рила, Смирненски, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Тодор Павлов, Христо Ботев, Чапаев;  Мокреш, Общ. Вълчедръм: Първа;  Разград, Общ. Вълчедръм: извън регулацията;

На 27.03.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Вълчедръм: Антон Страшимиров, Балатон, България /Г.Димитров/, Васил Петлешков /Г.К-ва/, Вихрен, Генерал Гурко, Изгрев /М.Гвардия/, Капитан Савойски, Марица, Отец Пайсий, Петър Парчевич, Христо Ботев, Цар Самуил, Шейново, Шипка;

На 30.03.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г.Димитров/, Граф Игнатиев /А.Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Юрий Гагарин

Община Лом

За периода 26-30.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

За периода 28-30.03.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Замфир: Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 27.03.2018 г. /08:30 – 13:30 ч./ –  Сталийска махала : Втора, Извън Селото, Петдесет и Първа, Петдесета, Първа, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета

Община Монтана

За периода 26-29.03.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана: 22-ри Септември, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Васил Априлов, Васил Априлов, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Арнолди, Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Екзарх Йосиф, Иларион Драгостинов(В.М.), Илия Маринов, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Никола Сапунджиев(П.Сред), Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Парта, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Славейков, Сливница, Стоян Марков(Г.Бонков), Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.)

За периода 26-30.03.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана: Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Вардар, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Индже Войвода(Л.Димитрова, Искър, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Крайна(П.Харитон), Лъката, Мала Кутловица, Мала Кутловица, Марица, Марица, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Парта, Пирин М Кутловица, Свети Климент Охридски(Г., Свети Наум Охридски, Свети Патриарх Евтимий(П., Синчец, Стара Планина, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Странджа, Теменуга, Тодорини Кукли, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Тунджа, Хайдут Велко, Христо Ясенов, Цар Асен, Чайка, Червен Бряг, Червен Бряг, Чернила, Шести Септември, Янтра

На 26.03.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Монтана: Кошарhик

На 27.03.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Монтана: Алеко Константинов, Васил Левски, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Трети Март(Г.Димитров)

На 27.03.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Монтана: Велико Търново(Ил.Царев), Мария Димова(Б.Стоилов), Свети Климент Охридски(Г., Средна Гора, Трети Март(Г.Димитров)

Община Чипровци

На 27.03.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Горна Лука: Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 27.03.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Митровци: Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 27.03.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:30 – 15:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Превала: Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра

На 27.03.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Белимел: 000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 27.03.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, Пи 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 27.03.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Железна: 413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 27.03.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Чипровци: извън регулацията

Община Якимово

На 28.03.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 29.03.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.