ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 23-27.04.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 23 – 27 април 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

Община Берковица

На 25.04.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Боровци: 1-ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Замфир Попов, Любен Каравелов, Москва, Райко Даскалов, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе – Лом – София

Община Бойчиновци

На 23.04.2018 г. /12:00 – 12:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бели Брег: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 23.04.2018 г. /12:00 – 12:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бели Брод: Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, Извън Регулация, Илия Ст. Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 23.04.2018 г. /12:00 – 12:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев

На 23.04.2018 г. /12:00 – 12:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Градешница

На 23.04.2018 г. /12:00 – 12:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Лехчево: 000252, 216081, I Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин

На 23.04.2018 г. /12:00 – 12:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.04.2018 г. /12:00 – 12:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Вълчедръм

На 23.04.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Ломска, Любен Каравелов, Покрайна, Септемврийска, Септемврийска

На 25.04.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Пета А, Петдесет и Две, Петдесет и Две-А, Петнадесет, Първа, Първа А, Седемдесет и Едно, Седемдесет и Три, Седма, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Девет, Шестдесет и Девета А, Шестдесет и Четири

На 26.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дългоделци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Баба Тонка, Бачо Киро, Бдинска, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Волов, Възраждане, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Димитров, Георги Стоянов, Гурко, Дамян Найденов, Девети Май, Девети Септември, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Замфир Попов, Извън Селото, Кирил и Методи, Лика Рачин, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Мерата, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Пролет, Първи Май, Райко Даскалов, Раковска, Румянцев, Станко Тодоров, Тодор Станков, Торловица, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин

На 26.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Комощица: 006015, М.  Фондовете , Антим Първи, Антон Иванов, Асен Златаров, Бачо Киро, Бенковски, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Гео Милев, Гладстон, Граф Игнатиев, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Ломска, Любен Каравелов, Малчика, местност Стопански Двор, Мизия, Паисий, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 26.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Расово: Извън Регулацията

На 26.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Комощица: Асен Златаров, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Ломска, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Христо Смирненски, Христо Ботев, Яворов

На 27.04.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Ломска, Покрайна, Септемврийска

Община Лом

За периода 23-27.04.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М. Стефанов), Шести Септември

На 26.04.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 26.04.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Лом: Борил(Аспарух Яков), Георги Кирков, Георги Манавски(Н. Чуков), Дунавска(Д Благоев), Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Петър Берковски, Славянска(Г. Димитров), Хан Крум, Хан Крум, Цар Асен, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)

На 27.04.2018 г. /08:30 – 12:00 ч./ –  Лом: Борил(Аспарух Яков), Георги Манавски(Н. Чуков), Дунавска(Д Благоев), Петър Берковски, Славянска(Г. Димитров), Хан Крум, Цар Асен, Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)

На 27.04.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Лом: Вакумна Фабрика, Димитър Милков(В. Чкалов), Елха, Магура, Софийска, Трифон Панов(Марин Цеков), Физкултурна, Черковна(Г. Карастоянова), Явор

На 27.04.2018 г. /11:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)

Община Медковец

На 23.04.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Сливовик: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Коларов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Неофит Рилски, Павел Хаджийски, Софрон Петров, Стоян Ангелов, Хаджи Димитър, Хан Крум

Община Монтана

За периода 23-25.04.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана: 48489. 25. 738, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Бачо Киро, Васил Левски, Веренишка(М. Веренишки), Георги С. Раковски, Извън Регулацията, Никола Трендафилов-Колич, Опълченска, Райна Княгиня, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Патриарх Евтимий(П., Славчо Красински(Н. Куката, Трети Март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т. Тр., Шипка, Шипка

За периода 23-27.04.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Монтана: Баба Тонка, Иларион Драгостинов(В. М. ), Младост, Свети Патриарх Евтимий(П., Сливница, Стоян Марков(Г. Бонков)

За периода 23-27.04.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана: 22-ри Септември, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Баба Тонка, Баба Тонка, Бързия, Вардар, Васил Априлов, Васил Априлов, Велико Търново(Ил. Царев), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Вихрен, Гаврил Душков(И. Иванов), Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Георги Бенковски, Георги Данчов(Д. Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Д-Р Иван Каманов, Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Торосян(Т. Благоев), Еделвайс М Кутловица, Екзарх Йосиф, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Иларион Драгостинов(В. М. ), Индже Войвода(Л. Димитрова, Искър, Йордан Цеков, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Крайна(П. Харитон), Лъката, Мала Кутловица, Марица, Марица, Марица, Мария Димова(Б. Стоилов), Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Монтана, Монтана, Морава, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Никола Сапунджиев(П. Сред), П-К Богдан Йор. Илиев (Едел, Панайот Волов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Парта, Парта, Парта, Петко Р. Славейков(К. Дим. ), Петко Р. Славейков(К. Дим. ), Петър Берон, Петър Парчевич, Пирин М Кутловица, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Поп Харитон(Д. Вълков), Пъстрина, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Наум Охридски, Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Семчин Дол, Синчец, Славейков, Сливница, Стефан Савов(М. Пенов), Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Стоян Марков(Г. Бонков), Странджа, Странджа, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Тунджа, Тунджа, Хайдут Велко, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цар Асен, Цар Иван Шишман(Цар Шишма, Цар Калоян, Чайка, Червен Бряг, Червен Бряг, Чернила, Шести Септември, Шести Септември, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Янтра, Янтра

За периода 24-25.04.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана: Васил Левски, Георги С. Раковски, Св. Св. Кирил и Методий, Трети Март(Г. Димитров)

На 23.04.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Винище: Гергана

На 23.04.2018 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Монтана: Арх. Младен Кръстев(Н. Ил. ), Васил Левски, Велико Търново(Ил. Царев), Георги Бенковски, Гладстон, Граф Игнатиев(В. Коларов), Д-Р Стамен Илиев, Дунав, Жеравица, Индустриална, Искър, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Марица, Мария Димова(Б. Стоилов), Морава, Отец Паисий, Парта, Пейо Яворов(Г. Дамянов), Свети Климент Охридски(Г., Стефан Караджа, Тимок, Трети Март(Г. Димитров), Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман(Цар Шишма, Цар Калоян, Янтра

На 23.04.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Монтана: Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Васил Петлешков, Детелина, Еделвайс М Кутловица, Мала Кутловица, Никола Вапцаров, Стара Планина, Тодорини Кукли

На 23.04.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Долно Белотинци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Илия Андрев, Кокиче, Лика Рачин, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Цеко Тодоров

На 24.04.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Долни Богров: 27

На 24.04.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Студено Буче: Антон Иванов, Боровец, Боян Чонос, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Младенов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Михаил Маринов, Никола Цеков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър

На 25.04.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Монтана: Александър Стамболийски, Васил Левски, Граф Игнатиев(В. Коларов), Трети Март(Г. Димитров)

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч./ –  Видлица: 348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Извън Регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч.; 14:05 – 14:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч.; 14:05 – 14:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч.; 14:05 – 14:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч.; 14:05 – 14:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч.; 14:05 – 14:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч.; 14:05 – 14:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч.; 14:05 – 14:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч.; 14:05 – 14:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч.; 14:05 – 14:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч.; 14:05 – 14:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Помеждин: 500. 110, ІV-148 Кв. 9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч.; 14:05 – 14:30 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Каменна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Спадалище, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.04.2018 г. /14:00 – 14:05 ч.; 14:30 – 16:00 ч./ –  Чемиш: Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 25.04.2018 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Видлица: 348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста

Община Чипровци

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Белимел: 000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв. 20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Горна Ковачица: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв. 17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Железна: 413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Митровци: Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Превала: Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Челюстница: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Чипровци: Извън Регулацията

На 25.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 14:00 – 15:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.04.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Горна Лука: Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

Община Якимово

На 25.04.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.