ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 30.04-05.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 30.04-05.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Берковица

На 02.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Берковица: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Берковска Река, Битоля, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Захари Стоянов, Здравченица, Кирил и Методи, Ком, Лерин, Охрид, Синия Вир, Христо Смирненски, Шабовица, Явор

Община Бойчиновци

На 03.05.2018 г. /09:10 – 09:15 ч./   На 04.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч./ –  Безденица: Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет и Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Костадинов, Иван Михайлов, извън регулацията, Йосин Връх, Кирил и Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Пенков Вир, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев, Цибрица;

На 03.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч./ –  Владимирово, Общ. Бойчиновци: 1 Кв. 56, 125280, 922041, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Иванов Йосифов, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, извън регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, местност Край Село, местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Никола Й. Вапцаров, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка на Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ VI, Кв. 6, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна;

На 03.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 09:05 – 16:00 ч.; 15:55 – 16:00 ч./ –  Портитовци: XVII, Кв. 1, Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шестнадесет;

На 03.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 15:55 – 16:00 ч./ –  Бели Брег: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;  Бели Брод: Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, извън регулация, Илия Ст. Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин;  Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев;  Градешница;  Громшин: 13, Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Вели Манчов, Генерал Колев, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Драва, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Бърдарски, Кирил и Методи, Коста Велков, Кубадин, Лало Божинов, М-Р Борис Костадинов, Маданска, Маршал Толбухин, местност Край Огоста, Никит Иванов, Одрин, Панайот Волов, Петър Берон, Райко Даскалов, Сан Стефано, Сливница, Ставри Георгиев, Ставри Крумов, Стефан Караджа, Страцин, Тито, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Янка Кирилова;  Кобиляк: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Вазов, Кирил и Методи, местност Езерото, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Пирин, Рила, Родопи, Стопански Двор, Христо Ботев, Христо Смирненски;  Лехчево: 000252, 216081, I Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин;  Лехчево: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Антим Първи, Антон Иванов, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Веселец, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Добруджа, Елин Пелин, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, извън регулацията, Йордан Йовков, Кирил и Методи, Климент Охридски, Колхозна, Крайселска, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Марин Дринов, местност Маданска Бара, Надежда, Никола Й. Вапцаров, Оборище, Огоста, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, ПИ 000105, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Крум, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин;  Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;

На 03.05.2018 г. /09:10 – 09:15 ч./   На 04.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч./ –  Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;

На 03.05.2018 г. /09:05 – 16:00 ч./ –  Владимирово, Общ. Бойчиновци: 125280, 922041, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, Камен Тошев, Лютенска Дружина, местност Край Село, местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка на Свободата, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна;

На 03.05.2018 г. /09:10 – 09:15 ч./   На 04.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч./ –  Вирове: 647011, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Габровска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Иглика, Китката, Крушака, Ломска, Марица, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Пеньо Пенев, Път № 81 При Разклона на С. Габровница, Ручей, Септемврийци, Украйна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка;  Владимирово, Общ. Бойчиновци: 921164, извън регулацията;  Габровница, Общ. Монтана: 231001, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Анастас Цанков, Асен Беломелски, Борис Киров, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гарата, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Цаков, Гробарска, Д-Р Петър Берон, Двадесет и Трети Септемвр, Димитър Янкин, Захари Тошев, Ивайло, Иван Асен, Иван Беломелски, Иван Вазов, Иван Калиманишки, Иван Михайлов, извън регулация, Илия Стоянов, Индустриална, Йордан Йовков, Йордан Къшльов, Качо Първанов, Кирил Целков, Китката, местност Стублата, Мильо Мильов, Никола Гмурски, Панталей Григоров, Петко Славейков, Петър Лазаров, Пею Яворов, Сава Стоянов, Стефан Караджа, Стоян Ненков, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цеко Видлишки;  Долно Церовене: извън регулацията;  Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Извора, местност Лъката, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Три, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;

На 03.05.2018 г. /09:10 – 09:15 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:55 – 16:00 ч./   На 04.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 09:05 – 16:00 ч.; 15:55 – 16:00 ч./ –  Мадан, Общ. Бойчиновци: 000521, 000636, 927026, Александър Стамболийски, Балкан, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Владимир Илич Ленин, Владимир Минчев, Волга, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоцо Николов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методи, Ленинградска, Люлин, местност Микови Падини, Млада Гвардия, Московска, Олег Кошевой, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Райко Даскалов, Родина, Ропотамо, Севастопол, Сергей Киров, Славянска, Странджа, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин;

На 03.05.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Владимирово, Общ. Бойчиновци: извън регулацията;

На 03.05.2018 г. /15:55 – 16:00 ч./ –  Владимирово, Общ. Бойчиновци: 1 Кв. 56, 125280, 922041, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Иванов Йосифов, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, извън регулацията, извън регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, местност Край Село, местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Никола Й. Вапцаров, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка на Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Стопански Двор, УПИ VI, Кв. 6, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна;

Община Брусарци

На 02.05.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Брусарци: Асен Златаров, Гаговишна, Георги Димитров, Девети Септември, Здравец, Иван Вазов, Поп Андрей, Тодор Кънчев, Чавдар, Черковна

Община Лом

На 30.04.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Трайково: Асен Балкански, Боно Николов, Борис Златанов, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Гаврилов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Камен Златанов, Криводол, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Славчо Борисов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Шейново

На 30.04.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   За периода 02-04.05.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М. Стефанов), Шести Септември

На 30.04.2018 г. /09:30 – 10:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Добри Дол, Общ. Лом: Втора, местност Тамиите, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 30.04.2018 г. /09:30 – 10:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Орсоя: Втора, Дванадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета

На 30.04.2018 г. /09:30 – 10:15 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Сливата: Васил Коларов, Видинско Шосе, Горска, Гробарска, Димитър Благоев, Дунав, Изворна, Кирил и Методи, Козарник, Кокиче, Кошута, Лавицата, Лозарска, Неофит Рилски, Пъстрина, Совата, Томова, Трети Март, Юрий Гагарин

На 02.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Александър Стамболийски, Арда, Артанес, Бузлуджа, Дедеагач(Ставри Генов), Крали Марко, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Отец Паисий, Поп Богомил, Радецки, Софрон Михайлов, Стефан Хаджийски, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман

На 02.05.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Лом: Антим I-ви(Бр. Чушкови), Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Кубадин(Иван Георгиев), Петър Берковски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г. Карастоянова), Шипка

На 03.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Александър Стамболийски, Батак, Бахчите, извън регулацията, Кнес Иван Кулин, Менкова(Поп Андрей), Неофит Рилски, Перущица

На 04.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Арда, Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Дедеагач(Ставри Генов), Димитър Гинин, Каблешков, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Момчил, Никола Първанов, Скопие, Стефан Хаджийски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман

Община Монтана

За периода 02-04.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана: 22-ри Септември, 48489. 25. 738, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Атон(Пирин), Бачо Киро, Бузлуджа, Бързия, Бързия, Вардар, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново(Ил. Царев), Велико Търново(Ил. Царев), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Вихрен, Генерал Столетов(А. Греков, Генерал Столетов(А. Греков, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Д-Р Иван Каманов, Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Торосян(Т. Благоев), Димитър Талев(Ц. Тодоров), Димчо Дебелянов(П. Гаврило, Елтепе, Жельо Войвода, Жеравица, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извора(Б. Бистрица), извън регулацията, Изгрев, Изгрев, Индже Войвода(Л. Димитрова, Искър, Йордан Цеков, Клокотница(Г. Михайлов), Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Крайна(П. Харитон), Лъката, Лъката, Макгахан(Ав. Стоянов), Мала Кутловица, Марица, Марица, Марица, Мария Димова(Б. Стоилов), Мария Димова(Б. Стоилов), Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Монтана, Монтана, Морава, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Никола Сапунджиев(П. Сред), Никола Трендафилов-Колич, Нишка, Огоста, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Панайот Волов, Парта, Пирин М Кутловица, Плиска, Поп Андрей, Пъстрина, Райна Княгиня, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски(Г. , Свети Наум Охридски, Свети Патриарх Евтимий(П. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Синчец, Славчо Красински(Н. Куката, Средна Гора, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Странджа, Теменуга, Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Тунджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н. Алексиев), Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Ясенов, Цар Асен, Цар Иван Александър(Т. Тр. , Цар Иван Шишман(Цар Шишма, Цар Калоян, Цар Симеон, Чайка, Червен Бряг, Червен Бряг, Черковна(Иван Бобанов), Чернила, Шести Септември, Шипка, Янтра, Янтра

На 30.04.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана: 48489. 25. 738, Александър Стамболийски, Васил Левски, Велико Търново(Ил. Царев), Генерал Арнолди, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Граф Игнатиев(В. Коларов), Д-Р Стамен Илиев, Жеравица, извън регулацията, Княз Александър Батенберг, Кокиче, Мария Димова(Б. Стоилов), Мария Димова(Б. Стоилов), Мария Димова(Б. Стоилов), Младост, Никола Трендафилов-Колич, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски(Г. , Славчо Красински(Н. Куката, Средна Гора, Стефан Савов(М. Пенов), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Юлиус Ирасек(Житомирска)

На 30.04.2018 г. /09:00 – 09:15 ч./ –  Монтана: Асен Златаров, Бързия, Димитър Подвързачов(Ж. Кр, Изгрев, Лъката, Макгахан(Ав. Стоянов), Никола Вапцаров, Пъстрина, Христо Смирненски

На 30.04.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Монтана: Александър Стамболийски, Васил Левски, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, Св. Св. Кирил и Методий, Хаджи Димитър, Христо Ботев

На 30.04.2018 г. /09:15 – 16:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Монтана: Пъстрина

На 02.05.2018 г. /12:00 – 12:05 ч.; 13:55 – 14:00 ч./ –  Монтана: Диана, Иван Давидков, Извора(Б. Бистрица), извън регулацията, Йордан Радичков, Кошарник, Младост, Трети Март(Г. Димитров)

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

 За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.