ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 14-18.05.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 14-18.05.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14 – 18 май 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

 

Община Берковица

На 17.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Берковица: 23 Септември, Александровска, Антон Страшимиров, Антон Страшимиров, Генерал Владимир Заимов, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Граф Игнатиев, Добруджа, Звезда, Зора, Калиманица, Марин Дринов, Марин Дринов, Мусала, Радецки, Солунска, Страцимировска, Тракия, Цар Асен, Царибродска

На 14.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Берковица: Николаевска, Пирин, Синчец, Странджа

На 15.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Берковица: Беговица, Бук, Възход, Димчо Дебелянов, Елин Пелин, извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методи, Кокиче, Къса Река, Мрамор, Незабравка, Хайдушки Водопади

На 16.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Берковица: Алеко Константинов, Атанас Кюркчиев, Бор, Грамада, Еделвайс, Йордан Йовков, Николаевска, Парчевич, Пирин, Синчец, Средна Гора, Странджа, Тополите, Хаджи Петър Илиев, Ясен

Община Бойчиновци

На 16.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 09:05 – 16:25 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста;

На 16.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 09:05 – 16:25 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:05 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев;

На 16.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 09:05 – 16:25 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 09:05 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет;

На 16.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 17.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ На 18.05.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ – Бели Брег: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста;

 Бели Брод: Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, извън регулация, Илия Ст.Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Градешница; Лехчево: 000252, 216081, I Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин

Община Вършец

На 14.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Вършец: България(В.Коларов), Васил Левски, Д-Р Дамян Иванов, Дончо Станчев, Република(Г.Димитров), Стефан Караджа(Ан.Златков), Хан Омуртаг(Д.Щерев), Цар Симеон(Околовръстна)

На 15.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Вършец: 420.127.28, Ботуня(9-ти Септември), Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, местност Милкина Ливада, Никола Й.Вапцаров, Раковска, Република(Г.Димитров), Стефан Стамболов(Г.Моцов), Трети Март(Братя Леон), Хисаря, Цар Калоян(Г.Яничков), Червени Камък

На 16.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Вършец: Аспарух, Васил Левски, Дончо Станчев, Дунав, Климент Охридски(И.Манк.), Република(Г.Димитров), Стефан Караджа(Ан.Златков), Хан Крум(Стоян Лилков), Цар Иван Асен II-ри(И.Бог

На 17.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Вършец: Д-Р Константин Пенев(З.К), Добри Чинтулов(А.Антонов), Дончо Станчев, Пейо Яворов(Атанас Попов), Република(Г.Димитров), Серафим Георгиев(Г.Генов), УПИ XI Кв.73 Ул. Любен Герасимов

Община Георги Дамяново

На 14.05.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:30 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Видлица: 348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 14.05.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:30 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Каменна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Спадалище, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.05.2018 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:30 – 12:00 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ – Чемиш: Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

Община Лом

За периода 14-18.05.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Лом: Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър, Пирот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

На 14.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Добри Дол, Общ. Лом: Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 14.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Лом: Пристанищна(Лом.Комуна), Рибарска

На 14.05.2018 г. /08:45 – 12:00 ч./ – Лом: Васил Левски, Пирот, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

На 14.05.2018 г. /12:00 – 16:00 ч./ – Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 15.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Лом: Върбица(Тодор Илиев), Латинка, Манойло Кънев(Вела Пеева), Опълченска(Л.Карастоянова, Поломие(Първан Генов), Пристанищна(Лом.Комуна), Райко Даскалов, Рибарска, Средна Гора, Христо Савчов(Е.Тодоров), Цанко Церковски

На 15.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Трайково: Боно Николов, Васил Коларов, Георги Димитров, Горан Илиев, Димитър Благоев, извън регулацията, Средна Гора, Христо Ботев, Янтра

На 16.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Лом: Даме Груев, Добруджа, Каймакчелан, Пристанищна(Лом.Комуна), Христо Ботев, Червена Стена, Шести Септември

На 17.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Лом: Арда, Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Дедеагач(Ставри Генов), Димитър Гинин, Каблешков, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Момчил, Никола Първанов, Скопие, Стефан Хаджийски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман

На 17.05.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ – Лом: Александър Стамболийски, Велес(Илия Генов), Генерал Нечаев, Гургулят, Д-Р Басанович, Д-Р Петър Берон, Менкова(Поп Андрей), Радецки, Славянска(Г.Димитров), Софрон Михайлов, Щип(Горан Георгиев)

На 18.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Лом: Бенковски, Кавала, Ломски Казарми, Любен Каравелов, Пристанищна(Лом.Комуна), Раковска, Христо Ботев

На 18.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Сталийска Махала: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Пета, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петнадесета, Първа, Седма, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Седма, Четиринадесета

Община Монтана

За периода 14-16.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Монтана: 22-ри Септември, Ангел Кънчев, Велико Търново(Ил.Царев), Велико Търново(Ил.Царев), Веренишка(М.Веренишки), Генерал Арнолди, Гоце Делчев(Лика Рачин), Жеравица, Княз Александър Батенберг, Мария Димова(Б.Стоилов), Мария Димова(Б.Стоилов), Мария Димова(Б.Стоилов), Младост, Младост, Никола Сапунджиев(П.Сред), Плиска, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Средна Гора, Средна Гора, Стефан Савов(М.Пенов), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Цар Асен, Юлиус Ирасек(Житомирска)

За периода 14-18.05.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Монтана: 22-ри Септември, 48489.22.482, Агликина Поляна, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Беглишки Мост, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Гаврил Душков(И.Иванов), Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Граф Игнатиев(В.Коларов), Еделвайс М Кутловица, Екзарх Йосиф, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Илия Маринов, Калето, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Охрид, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Парта, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Под Баира, Поп Харитон(Д.Вълков), Райна Княгиня, Сан Стефано, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Св.Св.Кирил и Методий, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Сливница, Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Чавдар Войвода, Шести Септември, Шести Септември, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.)

На 14.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Монтана: Гоцо Митов, Индустриална

На 15.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Монтана: Бачо Киро, Опълченска, Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Шипка

На 16.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Монтана: Велико Търново(Ил.Царев), Георги Бенковски, Д-Р Стамен Илиев, Марица, Мария Димова(Б.Стоилов), Морава, Трети Март(Г.Димитров), Тунджа, Христо Ботев, Цар Иван Шишман(Цар Шишма, Цар Калоян, Янтра

На 17.05.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Монтана: Вардар, Вардар, Вит(Георги Бонев), Вит(Георги Бонев), Екзарх Йосиф, Княз Александър Батенберг, Неофит Рилски, Никола Войновски(И.Бекир), Панайот Хитов, Парта, Парта, Поп Харитон(Д.Вълков), Стефан Караджа, Странджа, Странджа, Тунджа, Тунджа

Община Якимово

За периода 15-18.05.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ – Комощица: Асен Златаров, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Генерал Скобелев, Гео Милев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Кирил и Методи, Ломска, Любен Каравелов, Паисий, Славейков, Христо Ботев

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp. bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.