ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 09-13.07.2018

ЧЕЗ

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 09 – 13 юли 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Бойчиновци

На 09.07.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./ –  Бойчиновци:  Александър Стамболийски, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Кирков, Здравец, Кирил и Методи, Комсомолска, Малчика, Никола Й. Вапцаров, Райко Даскалов, Спас Илиев

На 09.07.2018 г. /11:00 – 12:30 ч./ –  Лехчево:  Александър Стамболийски, Васил Априлов, Георги Димитров, Димитър Димов, Иван Вазов, Кирил и Методи, Крайселска, Лиляна Димитрова, Оборище, Паисий Хилендарски, Партизанска, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Пи 000105, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Хаджи Димитър, Хан Кубрат, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Крум, Цветко Терзийски

Община Брусарци

На 10.07.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Смирненски, Общ. Брусарци:  Александър Стамболийски, Георги Трайков, Девети Септември, Искър, Ленин, Малина, Росица, Трифон Каймакански, Янтра

За периода 09-10.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Смирненски, Общ. Брусарци:  Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Извън Регулацията, Ленин, Мургаш, Мусала, Нечинска, Път III-112, Рила, Стара Планина, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев

Община Вършец

На 09.07.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Вършец:  Аспарух, Ботуня(9-ти Септември), Дончо Станчев, Климент Охридски(И. Манк. ), Преслав(Иванчо Попов), Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Христо Ботев

На 10.07.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Вършец:  12961. 57. 9, Алеко Константинов, Александър Занов, Ангел Иванчев, Антим I-ви(Ив. Пенчева), Банкя, Ботуня(9-ти Септември), Бреза(Безименна), България(В. Коларов), Втора, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С), Д-Р Константин Пенев(З. К), Иван Вазов, Иван Вазов, Кв. Изток Извън Регулация, Патриарх Ефтимий(А. Иван), Пета, Първа, Република(Г. Димитров), Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Страхил Воевода, Тодорини Кукли, Трета, Христо Ботев, Четвърта, Шеста, Янко Сакъзов(Строителна)

На 11.07.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Вършец:  23-ти Септември, 420. 127. 28, Бреза(Безименна), Бялата Вода(М. Арсенов), Васил Априлов, Васил Левски, Георги Д. Истатков, Липа(Асен Дионисиев), Местност Иваново Поле, Местност Милкина Ливада, Найден Геров, Никола Й. Вапцаров, Раковска, Република(Г. Димитров), Тинтява(Безименна 2), Трети Март(Братя Леон), Хисаря, Цар Калоян(Г. Яничков), Червени Камък, Явор(Дионисий Илиев)

На 12.07.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Вършец:  12961. 57. 9, Алеко Константинов, Александър Занов, Ангел Иванчев, Антим I-ви(Ив. Пенчева), Аспарух, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), Ботуня(9-ти Септември), Бреза(Безименна), България(В. Коларов), Втора, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С), Д-Р Константин Пенев(З. К), Дончо Станчев, Иван Вазов, Иван Вазов, Кв. Изток Извън Регулация, Климент Охридски(И. Манк. ), Патриарх Ефтимий(А. Иван), Пета, Преслав(Иванчо Попов), Първа, Република(Г. Димитров), Република(Г. Димитров), Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Сан Стефано, Страхил Воевода, Тодорини Кукли, Трета, Христо Ботев, Христо Ботев, Четвърта, Шеста, Янко Сакъзов(Строителна)

Община Лом

На 09.07.2018 г. /08:30 – 09:10 ч./   За периода 09-10.07.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 10.07.2018 г. /15:50 – 16:30 ч./ –  Лом:  238035 М. Садовете, Акациева, Александър Атанасов, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бело Море, Белоградчишко Шосе(Г. Мос), Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка Войвода, Бреза, Вакумна Фабрика, Войводова Бахча, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В. Чкалов), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Драгоман(Н. Вапцаров), Дългошевско Шосе, Елин Пелин, Елха, Иван Петков(Т. Никодимов), Извън Регулацията, Изгрев, Индустриална, Искра, Йолова Чешма, Калинка, Клокотница(Ср. Гора-Мл. ), Ковачишка, Коста Арсениев(С. Димитров, Крайна, Латинка, Лодовико Миланези(К-Ска), Лозарска, Люлин, Лястовичка, Магура, Минзухар, Мир, Митко Александров, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Момин Брод, Мусала, Найден Попнинов(Д. Радоев), Петър Попнинов, Подполковник Леонов, Пристанищна(Лом. Комуна), Пчела, Първи Май, Райна Княгиня, Рила Планина, Роза, Садовете, Септемврийци, Сергей Румянцев, Славейче, Славия, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Спартак, Страхил Войвода, Съгласие(Аврора), Трети Март, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Физкултурна, Христо Ясенов, Черковна(Г. Карастоянова), Шиновец, Юнак(Толбухин), Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Ясен, Ястреб

За периода 09-13.07.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:  Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Варош(Димитър Маринов), Георги Манавски(Н. Чуков), Георги Спасов(Ан. Иванов), Дунавска(Д Благоев), Кирил Петров(Ал. Беремл. ), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Петър Евстатиев, Пирин, Пристанищна(Лом. Комуна), Свобода, Славянска(Г. Димитров), Солун, Филип Тотю, Цар Асен

За периода 10-13.07.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:  Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)

На 09.07.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:  Калетата, Пристанищна(Лом. Комуна)

На 10.07.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:  Георги Манавски(Н. Чуков), Захари Стоянов, Любен Каравелов, Пристанищна(Лом. Комуна), Раковска, Цветан Тодоров(Н. Иванов)

На 10.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Станево:  Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Единадесета, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Четиридесет и Три, Шеста, Шестнадесет

На 11.07.2018 г. /08:30 – 12:30 ч./ –  Лом:  Даме Груев, Добруджа, Каймакчелан, Червена Стена, Шести Септември

На 11.07.2018 г. /12:30 – 16:15 ч./ –  Лом:  Добруджа, Червена Стена

На 12.07.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Лом:  Коста Арсениев, Латинка, Първи Май , Ю. Гагарин

На 13.07.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Лом:  Александър Стамболийски, Дунавска(Д Благоев), Извън Регулацията, Пристанищна(Лом. Комуна), Цар Симеон(В. Коларов)

Община Монтана

За периода 09-13.07.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана:  22-ри Септември, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арх. Младен Кръстев(Н. Ил. ), Атон(Пирин), Бачо Киро, Васил Левски, Велико Търново(Ил. Царев), Веренишка(М. Веренишки), Веренишка(М. Веренишки), Георги С. Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Д-Р Стамен Илиев, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Мария Димова(Б. Стоилов), Младост, Никола Сапунджиев(П. Сред), Нишка, Огоста, Пейо Яворов(Г. Дамянов), Плиска, Райна Княгиня, Рила, Св. Св. Кирил и Методий, Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски(Г. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Свети Патриарх Евтимий(П. , Трети Март(Г. Димитров), Трети Март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Иван Александър(Т. Тр. , Цар Иван Александър(Т. Тр. , Цар Симеон

За периода 11-13.07.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана:  Генерал Арнолди, Младост

За периода 11-13.07.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Монтана:  Гаврил Душков(И. Иванов), Генерал Арнолди, Георги Данчов(Д. Данов), Еделвайс М Кутловица, Иван Аврамов, Иван Вазов, Иларион Драгостинов(В. М. ), Княз Александър Батенберг, Младост, Младост, Неофит Рилски, П-К Богдан Йор. Илиев (Едел, Парта, Петър Парчевич, Плиска, Свети Климент Охридски(Г. , Семчин Дол, Сливница, Стефан Савов(М. Пенов), Тодор Каблешков, Шести Септември, Юрий Венелин

На 09.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 13.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Безденица:  Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Михайлов, Извън Регулацията, Кирил и Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев

На 10.07.2018 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Монтана:  48489. 2. 544, Младост, Монтана, Поп Пунчо, Свети Патриарх Евтимий(П. , Трети Март(Г. Димитров), УПИ 48489. 14. 69

На 10.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 12.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Безденица:  Георги Бенковски, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Каменов, Иван Костадинов, Извън Регулацията, Йосин Връх, Пенков Вир, Розова Долина, Христо Ботев, Цибрица

На 11.07.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Безденица:  Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет и Трети Септемвр, Двадесет и Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Каменов, Иван Костадинов, Иван Михайлов, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Йосин Връх, Кирил и Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Пенков Вир, Розова Долина, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев, Христо Ботев, Цибрица

На 13.07.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Монтана:  Младост, Поп Харитон(Д. Вълков)

Община Якимово

За периода 11-12.07.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Комощица:  Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Гео Милев, Гео Милев, Гладстон, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 13.07.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Якимово:  Васил Левски, Веслец, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Градище, Ивайло, Иван Вазов, Иван Лешев, Извън Регулацията, Калоян, Митко Палаузов, Спас Игнатов, Цанко Церковски, Цибрица, Черковна

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.