ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 06.08-15.08.2018

ЧЕЗ

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 0610 август 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица

На 10.08.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Берковица:   03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, Извън Регулацията

На 10.08.2018 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Бистрилица:   9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, Местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка

На 10.08.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 15:00 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Гаганица:   037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил И Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна

На 10.08.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Костенци:   314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 10.08.2018 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Котеновци:   Втора, Пета,  ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 10.08.2018 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Лесковец, Общ. Берковица:   Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 10.08.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Мездрея:   000002

На 10.08.2018 г. /10:00 – 15:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 14:30 – 15:00 ч./ –  Черешовица:   Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, Местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Бойчиновци

На 10.08.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бели Брег:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 10.08.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бели Брод:   Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, Извън Регулация, Илия Ст.Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 10.08.2018 г. /09:30 – 16:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бойчиновци:   Георги Трайков, Иван Андреев

На 10.08.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Градешница

На 10.08.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Лехчево:   000252, 216081, I  Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил И Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин

На 10.08.2018 г. /09:30 – 10:30 ч.; 09:30 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Охрид:   560078, Втора, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 10.08.2018 г. /09:30 – 16:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Палилула:   Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Лом

На 07.08.2018 г. /08:45 – 09:30 ч./ –  Долно Линево:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Веслец(23-Ти Септември), Витоша(9-Ти Септември), Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Местност Дръмките,  ПИрин, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

За периода 06-07.08.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

За периода 06-07.08.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Тунджа, Цибрица, Янтра

За периода 06-10.08.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Алеко Константинов, Братя Миладинови, Гоце Делчев, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Пелистър,  ПИрот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Цар Петър(М.Стефанов), Шести Септември

За периода 06-10.08.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом:   Даме Груев, Добруджа, Каймакчелан, Червена Стена, Шести Септември

За периода 07-08.08.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов,  Пирин, Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(Г.Димитров), Цар Асен

На 06.08.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   За периода 08-10.08.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом:   Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В.Коларов)

На 07.08.2018 г. /08:45 – 09:30 ч./ –  Замфир:   110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид,  ПИрин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка

На 07.08.2018 г. /08:45 – 09:30 ч./ –  Златия, Общ. Вълчедръм:   Извън Регулацията

На 07.08.2018 г. /08:45 – 09:30 ч./ –  Ковачица:   Втора, Двадесет, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Втори Стопански Двор, Местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет И Девет, Петдесет И Едно, Петдесет И Осем, Петдесет И Пет, Петдесет И Седем, Петдесет И Три, Петдесет И Четири, Петдесет И Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет И Две, Шестдесет И Едно, Шестдесет И Три, Шестнадесет

На 07.08.2018 г. /08:45 – 09:30 ч./ –  Лом:   44238,1149,6, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Борис Гайдаров(П.Мойсеев), Васил Друмев, Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Димчо Дебелянов, Дядо Горан, Иван Вазов, Иглика(Нов Живот), Извън Регулацията, Кален Поток, Коваленко Петков(Партиз.), Лозарска, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Орляк, Пейо  Яворов, Поточе(Ценко Маринов), Пчела, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Софийска, Съгласие(Аврора), Цар Калоян

На 07.08.2018 г. /08:45 – 09:30 ч./ –  Станево:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, Извън Регулация, Местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Три, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 07.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Лом:   Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Бор, Липа, Лодовико Миланези(К-Ска), Ломски Казарми, Петрохан, Струма

На 09.08.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом:   Кубадин(Иван Георгиев),  ПИрот, Стадиона, Стара Планина, Цар Петър(М.Стефанов), Шипка

На 10.08.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Васил Левски,  ПИрот, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

На 10.08.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Любен Каравелов, Петър Евстатиев, Солун, Стефан Караджа, Филип Тотю

Община Медковец

На 07.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Медковец:   Александър Батемберг, Дано О ПИнчев, Ивайло, Иван Кулин, Иван Шишман, Кирил Рацов, Миленчо Ванов, Огоста, Панайот Волов, Патриарх Евтими, Самуил, Христо Ботев, Цар Симеон

Община Монтана

На 06.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Видлица:   Извън Регулация

За периода 06-10.08.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Монтана:   Арх.Младен Кръстев(Н.Ил.), Д-Р Стамен Илиев, Жеравица, Княз Александър Батенберг, Марица, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Пейо Яворов(Г.Дамянов), Свети Климент Охридски(Г., Стефан Стамболов(Заводска, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Янтра

На 06.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново:   Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, У ПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 06.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Говежда:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 06.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Ко ПИловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 06.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Меляне:   Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Помеждин:   500.110, ІV-148 Кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 06.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 06.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 08.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дълги Дел:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 07.08.2018 г. /11:30 – 14:00 ч./ –  Монтана:   Ул.Индустриална 1

На 07.08.2018 г. /11:45 – 14:00 ч./ –  Монтана:   Гоцо Митов, Диана, Индустриална, Морава, Ххi Век

На 07.08.2018 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Долно Белотинци:   460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Извън Регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 07.08.2018 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Ерден:   Извън Регулацията

На 07.08.2018 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Лом:   Филип Тотю

На 07.08.2018 г. /12:00 – 15:00 ч./ –  Монтана:   1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 Местност Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, Извън Регулацията,  ПИ 48489.2.537

На 12.08.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Монтана:   Индустриална

Община Якимово

На 08.08.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Комощица:   Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 09.08.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Дългоделци:   23-Ти Септември, Баба Тонка, Васил Коларов, Веслец, Георги Димитров, Замфир Попов, Лика Рачин, Любен Каравелов, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Райко Даскалов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин

На 09.08.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Комощица:   Асен Златаров, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Генерал Скобелев, Гео Милев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Кирил И Методи, Ломска, Любен Каравелов, Паисий, Славейков, Христо Ботев

На 10.08.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Комощица:   Асен Златаров, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Друмев, Васил Левски, Ломска, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Христо  Смирненски, Христо Ботев, Яворов

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.