ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 13.08-17.08.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 13.08-17.08.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 13 август17 август 2018   г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Брусарци

За Периода 16-17.08.2018   г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Смирненски, Общ. Брусарци:   Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Градина, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Лиляна Димитрова, Малчика, ПИрин, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Христо Ботев

Община Георги Дамяново

На 14.08.2018   г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Дълги Дел:   Девета, Десета, Осма, Първа, Седма, Шеста

Община Лом

За Периода 13-17.08.2018   г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Алеко Константинов, Братя Миладинови, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Искър, Люляк(Петър Калчев), Марица, Митко Палаузов, Никола Първанов, Пелистър, ПИрот, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Хан Крум, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Шести Септември

За Периода 13-17.08.2018   г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом:   Даме Груев, Добруджа, Каймакчелан, Червена Стена, Шести Септември

На 13.08.2018   г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Васил Левски, Пирот, Славянска(  г.Димитров), Хаджи Димитър

На 13.08.2018   г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Лом:   Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, ПИрин, Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(  г.Димитров), Цар Асен

На 14.08.2018   г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(  г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(  г.Карастоянова)

На 14.08.2018   г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Лом:   Кубадин(Иван Георгиев), ПИрот, Стадиона, Стара Планина, Цар Петър(М.Стефанов), Шипка

На 15.08.2018   г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Любен Каравелов, Петър Евстатиев, Солун, Стефан Караджа, Филип Тотю

На 15.08.2018   г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Лом:   238035 М.Садовете, Акациева, Александър Атанасов, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бело Море, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Вакумна Фабрика, Войводова Бахча, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В.Чкалов), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Драгоман(Н.Вапцаров), Дългошевско Шосе, Елин Пелин, Елха, Иван Петков(Т.Никодимов), Извън Регулацията, Изгрев, Индустриална, Искра, Йолова Чешма, Калинка, Клокотница(Ср.Гора-Мл.), Ковачишка, Коста Арсениев(С.Димитров, Крайна, Латинка, Лодовико Миланези(К-Ска), Лозарска, Люлин, Лястовичка, Магура, Минзухар, Мир, Митко Александров, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Момин Брод, Мусала, Найден Попнинов(Д.Радоев), Петър Попнинов, Подполковник Леонов, Пристанищна(Лом.Комуна), Пчела, Първи Май, Райна Княгиня, Рила Планина, Роза, Садовете, Септемврийци, Сергей Румянцев, Славейче, Славия, Славянска(  г.Димитров), Софийска, Спартак, Страхил Войвода, Съгласие(Аврора), Трети Март, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Физкултурна, Христо Ясенов, Черковна(  г.Карастоянова), Шиновец, Юнак(Толбухин), Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Ясен, Ястреб

Община Монтана

На 13.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Видлица:   Извън Регулация

За Периода 13-17.08.2018   г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Хаджи Димитър

За Периода 13-17.08.2018   г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана:   Александър Стамболийски, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Гаврил Душков(И.Иванов), Георги Данчов(Д.Данов), Еделвайс М Кутловица, Иван Аврамов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Иван Вазов, Иларион Драгостинов(В.М.), Камен Цанов, Княз Александър Батенберг, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Парта, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Свети Климент Охридски(  г., Свети Климент Охридски(  г., Семчин Дол, Сливница, Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков(  г.Бонков), Тодор Каблешков, Трети Март(  г.Димитров), Филип Тотьо, Христо Смирненски, Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Самуил(Комсомолска), Черковна(Иван Бобанов), Шести Септември, Юрий Венелин

За Периода 15-17.08.2018   г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Монтана:   Генерал Арнолди, Младост, Младост, Младост, Младост, Мойсей Лазаров, Монтана, Монтана, Свети Климент Охридски(  г., Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(  г.Димитров), Хайдут Велко, Шести Септември

На 13.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 13.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 13.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново:   Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 13.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 13.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Говежда:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 13.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 13.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Дълги Дел:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 13.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 13.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Меляне:   Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 13.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Помеждин:   500.110, Іv-148 Кв.9, IIі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 13.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч./   На 14.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 15.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 16.08.2018   г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 13.08.2018   г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Говежда:   Втора, Двадесет И Девет, Двадесет И Осем, Двадесет И Шест, Девета, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седемнадесет, Седма, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 14.08.2018   г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дълги Дел:   Девета, Десета, Осма, Първа, Седма, Шеста

На 15.08.2018   г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Монтана:   Баба Тонка, Веренишка(М.Веренишки), Иларион Драгостинов(В.М.), Неофит Бозвели, Петър Парчевич, Свети Патриарх Евтимий(П., Сливница, Чавдар Войвода, Яне Сандански(Л.Караст.)

На 16.08.2018   г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново:   Извън Регулацията

На 18.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Крапчене:   Александър Стамболийски, Асен И Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, Извън Регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка(  г.Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(  г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла На Ул. Главна И Асен И Петър

На 18.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Липен:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета И Ул. Дванадесета

На 18.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Монтана:   Извън Регулацията, Крайпътен Комплекс Пъстрина

На 18.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Николово, Общ. Монтана:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I ,Кв.10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора

На 18.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Стубел:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Втора, Тридесет И Девет, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тринадесет, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Сумер:   179040, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.08.2018   г. /09:00 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Трифоново:   Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 18.08.2018   г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Монтана:   Извън Регулацията

Община Чипровци

На 14.08.2018   г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Белимел:   000313, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет И Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Трета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 14.08.2018   г. /13:30 – 15:30 ч./ –  Чипровци:   Георги Димитров, Д-Р Тако Андреев, Деяна Войвода, Иван Станиславов, Осми Март, Павлето (В.Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Точо Войвода, Чипровска Комуна

Община Якимово

За Периода 13-14.08.2018   г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Якимово:   Алекси Беремлиев, Антон Иванов, Бузлуджа, Вела Пеева, Георги Димитров, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Елин Пелин, Кирил И Методи, Осми Конгрес, Отец Паисий, Север, Струма

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp. bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Реклама