ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 27-31.08.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 27-31.08.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 27 – 31 август 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица

На 27.08.2018 г. /08:00 – 08:30 ч./   На 31.08.2018 г. /17:00 – 17:30 ч./ –  Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 27.08.2018 г. /08:00 – 08:30 ч./   На 31.08.2018 г. /17:00 – 17:30 ч./ –  Берковица

На 27.08.2018 г. /08:00 – 08:30 ч./   На 31.08.2018 г. /17:00 – 17:30 ч./ –  Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв. 15, Четвърта, Шеста

На 27.08.2018 г. /08:00 – 08:30 ч./   На 31.08.2018 г. /17:00 – 17:30 ч./ –  Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе – Лом – София, Ъгъла на Ул. Р. Даскалов и Д. Благоев

На 27.08.2018 г. /08:00 – 08:30 ч./   На 31.08.2018 г. /17:00 – 17:30 ч./ –  Бързия

На 27.08.2018 г. /08:00 – 08:30 ч./   На 31.08.2018 г. /17:00 – 17:30 ч./ –  Замфирово: 000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 27.08.2018 г. /08:00 – 08:30 ч./   На 31.08.2018 г. /17:00 – 17:30 ч./ –  Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 27.08.2018 г. /08:00 – 08:30 ч./   На 31.08.2018 г. /17:00 – 17:30 ч./ –  Мездрея: Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 27.08.2018 г. /08:00 – 08:30 ч./   На 31.08.2018 г. /17:00 – 17:30 ч./ –  Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв. 33, Четвърта, Шеста

На 27.08.2018 г. /08:00 – 08:30 ч./   На 31.08.2018 г. /17:00 – 17:30 ч./ –  Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Берковица: 086014 Землището на С. Бързия

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Бързия: 036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището С. Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, Пи 086028 и Пи 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, Кв. 29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Монтана: Христо Ботев

На 27.08.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Бързия: 9 Ти Септември, Акация, Артец, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Ела, Иван Вазов, Клисура, Липа, Малка Бързия, Минзухар, Петроханска, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна

Община Брусарци

На 30.08.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Брусарци: 23-ти Септември, Ал. Стамболийски, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Иван Козарев, Кремиковска, Ленин, Митко Палаузов, Падинска, Стара Планина

На 29.08.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дора Габе, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кирил и Методи, Клокотница, Криволак, Кръстьо Пишурка, Ленин, Любен Каравелов, Май, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Орион, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Плиска, Площада, Раковски, Св. Харалампия, Септември, Сидер Воевода, Синчец, Славянска, Сливница, Столетов, Толбухин, Труд, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Крум, Цар Петър, Цар Самуил, Цар Симеон, Шейново, Шипка, Юндола

На 29.08.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Дондуково: Александър Киров, Белоградчишка, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Вазов, Имот Пи 102002, Кокиче, Ломска, Любен Каравелов, Неразделна, Опълченска, Раковски, Синчец, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цано Рачкин, Чавдар Воевода, Юндола

На 29.08.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Крива Бара, Общ. Брусарци: 000090, 23 Ти Септември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Бозвели, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Владимир Максимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гробарска, Гьолска, Димитър Благоев, Емил Марков, Заря, Иван Вазов, Иван Тодорин, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил Рунчев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Митко Палаузов, Младост, Никола Парапунов, Овчарска, Огоста, Панайот Волов, Партизанска Среща, Река Лом, Родопа, Сини Вир, Станке Димитров, Трайчо Костов, Физкултурна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 29.08.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти Септември, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дора Габе, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кирил и Методи, Кръстьо Пишурка, Ленин, Любен Каравелов, Май, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Раковски, Св. Харалампия, Септември, Сидер Воевода, Славянска, Столетов, Толбухин, Труд, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Симеон, Шипка

Община Вълчедръм

На 29.08.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Златия, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Поп Томов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гогол, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Кубрат, Люляк, Мирон Тодоров, Мичурин, Млада Гвардия, Никола Кръстев, Пушкин, Стефан Караджа, Титов

Община Лом

На 28.08.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Добри Дол, Общ. Лом: Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

За периода 27-31.08.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Панайот Волов, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Славянска(Г. Димитров), Тунджа, Хан Аспарух, Цибрица, Янтра

За периода 28-31.08.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)

За периода 28-31.08.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В. Коларов)

На 27.08.2018 г. /08:30 – 15:00 ч./ –  Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка Войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т. Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен

На 27.08.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 27.08.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Лом: Веслец(Братя Ибренови), Генерал Владимир Заимов, Димитър Ангелов, Драгоман(Н. Вапцаров), Ком, Марин Дринов, Митко Палаузов, Пирот, Полковник Илиев, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр. Зу-Ски), Хаджи Димитър, Цар Петър(М. Стефанов)

На 28.08.2018 г. /08:30 – 15:00 ч./ –  Лом: Арда, Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Дедеагач(Ставри Генов), Димитър Гинин, Каблешков, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Момчил, Никола Първанов, Скопие, Стефан Хаджийски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман

На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:45 ч./ –  Лом: 238035 М. Садовете, Акациева, Александър Атанасов, Александър Ликов, Асен Разцветников, Бачо Киро, Бело Море, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Бойка Войвода, Бреза, Вакумна Фабрика, Войводова Бахча, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Генерал Гурко, Генерал Столетов, Голинци, Горанова Чешма, Гредовете, Девичи Бряг, Детелина(Ален Мак), Димитър Милков(В. Чкалов), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Драгоман(Н. Вапцаров), Дългошевско Шосе, Елин Пелин, Елха, Иван Петков(Т. Никодимов), извън регулацията, Изгрев, Индустриална, Искра, Йолова Чешма, Калинка, Клокотница(Ср. Гора-Мл. ), Ковачишка, Коста Арсениев(С. Димитров, Крайна, Латинка, Лодовико Миланези(К-Ска), Лозарска, Люлин, Лястовичка, Магура, Минзухар, Мир, Митко Александров, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Момин Брод, Мусала, Найден Попнинов(Д. Радоев), Петър Попнинов, Подполковник Леонов, Пристанищна(Лом. Комуна), Пчела, Първи Май, Райна Княгиня, Рила Планина, Роза, Садовете, Септемврийци, Сергей Румянцев, Славейче, Славия, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Спартак, Страхил Войвода, Съгласие(Аврора), Трети Март, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Физкултурна, Христо Ясенов, Черковна(Г. Карастоянова), Шиновец, Юнак(Толбухин), Юрий Гагарин, Явор, Яне Сандански, Ясен, Ястреб

На 28.08.2018 г. /11:00 – 16:15 ч./ –  Лом: Антим I-ви(Бр. Чушкови), Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Кубадин(Иван Георгиев), Петър Берковски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г. Карастоянова), Шипка

Община Медковец

На 30.08.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Расово: Акад. Тодор Павлов, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ахелой, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген. Христо Михайлов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Михайлов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Ок 184 и Ок 185, Ок 26 и Ок 194, Ок47а и Ок 203, Хан Аспарух, Юрий Гагарин

Община Монтана

На 27.08.2018 г. /08:00 – 08:30 ч./   На 31.08.2018 г. /17:00 – 17:30 ч./ –  Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 27.08.2018 г. /08:00 – 08:30 ч./   На 31.08.2018 г. /17:00 – 17:30 ч./ –  Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе – Лом – София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски

На 27.08.2018 г. /08:00 – 08:30 ч./   На 31.08.2018 г. /17:00 – 17:30 ч./ –  Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. , Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пи 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Видлица: извън регулация

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 27.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Помеждин: 500. 110, ІV-148 Кв. 9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 27.08.2018 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Монтана: Младост

На 27.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 27.08.2018 г. /13:00 – 15:00 ч./ –  Монтана: Александър Стамболийски, Антим, Жеравица, Извора(Б. Бистрица), Камен Цанов, Славянска, Трети Март(Г. Димитров), Цар Борис III-ти(З. Попов)

На 28.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 29.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 30.08.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново: извън регулацията

На 29.08.2018 г. /11:00 – 12:00 ч.; 11:00 – 11:10 ч.; 11:50 – 12:00 ч./ –  Монтана: Диана

Община Якимово

На 29.08.2018 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Якимово: Георги Дамянов, Георги Кирков, Георги Комитски, Димитър Георгиев Терзийск, Иван Панов, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Милаки Бояджийски, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Райна Княгиня, Славянска, Тодор Терзийски, Тракийска, Цанко Церковски

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.