ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 03-07.09.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 03-07.09.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 03 – 07 септември 2018  г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица

На 05.09.2018 г. /16:30 – 17:00 ч./ – Балювица:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 05.09.2018 г. /16:30 – 17:00 ч./ – Берковица

На 05.09.2018 г. /16:30 – 17:00 ч./ – Бокиловци:  000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45, Кв.15, Четвърта, Шеста

На 05.09.2018 г. /16:30 – 17:00 ч./ – Боровци:  1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе – Лом – София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов и Д. Благоев

На 05.09.2018 г. /16:30 – 17:00 ч./ – Бързия

На 05.09.2018 г. /16:30 – 17:00 ч./ – Замфирово:  000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 05.09.2018 г. /16:30 – 17:00 ч./ – Комарево, Общ. Берковица:  Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 05.09.2018 г. /16:30 – 17:00 ч./ – Мездрея:  Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 05.09.2018 г. /16:30 – 17:00 ч./ – Песочница:  Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III, Кв.33, Четвърта, Шеста

На 05.09.2018 г. /16:30 – 17:00 ч./ – Рашовица:  Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

Община Бойчиновци

На 05.09.2018 г. /15:00 – 16:30 ч./ – Бойчиновци:  Георги Димитров, извън регулацията, местност Стадиона

Община Брусарци

На 05.09.2018 г. /10:00 – 16:00 ч./ – Брусарци:  23-ти Септември, Ал.Стамболийски, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Иван Козарев, Кремиковска, Ленин, Митко Палаузов, Падинска, Стара Планина

Община Вълчедръм

На 05.09.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ – Бъзовец, Общ. Вълчедръм:  Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Ломска, Покрайна, Септемврийска

На 04.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Златия, Общ. Вълчедръм:  Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Поп Томов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гогол, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Кубрат, Люляк, Мирон Тодоров, Мичурин, Млада Гвардия, Никола Кръстев, Пушкин, Стефан Караджа, Титов

На 05.09.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ – Септемврийци, Общ. Вълчедръм:  Александър Стамболийски, Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Добруджа(Г-Л Заимов), Дунав, Любен Каравелов, Мизия(Зоя), Морава(Д.Благоев), Мърчево, Мътница, Общинска, Пловдив, Свобода(Г.Димитров), Сергей Румянцев, Славянска(А.Балкански), Училищна

Община Георги Дамяново

На 03.09.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ – Дълги Дел:  Втора, Девета, извън регулация, Пета, Първа, Седма

Община Лом

За периода 03-04.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Лом:  Васил Левски, Пирот, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

За периода 03-05.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ – Лом:  Георги Кирков, Дунавска(Д Благоев), Еремия Българов, Ивайло, Никола Първанов, Хан Крум, Цар Симеон(В.Коларов)

За периода 03-07.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ – Лом:  Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Тунджа, Цибрица, Янтра

За периода 05-07.09.2018 г. /10:00 – 16:00 ч./ – Лом:  Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан.Иванов), Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Славянска(Г.Димитров), Цар Асен

На 03.09.2018 г. /08:30 – 15:00 ч./ – Лом:  Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т.Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен

На 03.09.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ – Лом:  Арда, Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Дедеагач(Ставри Генов), Димитър Гинин, Каблешков, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Момчил, Никола Първанов, Скопие, Стефан Хаджийски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман

На 03.09.2018 г. /10:30 – 16:00 ч./ – Добри Дол, Общ. Лом:  Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 05.09.2018 г. /08:30 – 15:00 ч./ – Лом:  Антим I-Ви(Бр.Чушкови), Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Кубадин(Иван Георгиев), Петър Берковски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г.Карастоянова), Шипка

На 07.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Лом:  Даме Груев, Добруджа, Каймакчелан, Червена Стена, Шести Септември

На 07.09.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ – Лом:  Бозвели, Васил Априлов, Пирот, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Търлис(Русин Костов), Цветко Павлов(Ал.Караст)

На 07.09.2018 г. /11:00 – 16:15 ч./ – Лом:  Белоградчишко Шосе(Г.Мос)

На 07.09.2018 г. /13:00 – 16:15 ч./ – Лом:  Акациева, Александър Ликов, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Клокотница(Ср.Гора-Мл.), Ковачишка, Лозарска, Мусала, Пчела, Спартак, Ястреб

Община Медковец

На 04.09.2018 г. /11:00 – 16:00 ч./ – Расово:  Акад.Тодор Павлов, Александър Македонски, Александър Стамболийски, Ахелой, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Ген.Христо Михайлов, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Иван Михайлов, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Неофит Рилски, Ок 184 и Ок 185, Ок 26 и Ок 194, Ок47а и Ок 203, Хан Аспарух, Юрий Гагарин

Община Монтана

За периода 03-07.09.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ – Монтана:  Младост

За периода 03-07.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Монтана:  22-Ри Септември, 22-Ри Септември, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бързия, Васил Левски, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Генерал Арнолди, Гладстон, Гоце Делчев(Лика Рачин), Граф Игнатиев(В.Коларов), Драган Цанков(Московска), Жеравица, Жеравица, Изгрев, Изгрев, Искър, Искър, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Комплекс Базара, Лъката, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Макгахан(Ав.Стоянов), Марица, Марица, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Сапунджиев(П.Сред), Отец Паисий, Панайот Хитов, Плиска, Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Стефан Караджа, Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Странджа, Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Юлиус Ирасек(Житомирска), Юрий Венелин, Янтра

За периода 05-07.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Лом:  Хаджи Димитър

За периода 05-07.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Монтана:  Младост, Монтана, Плиска, Свети Климент Охридски(Г., Стоян Марков(Г.Бонков), Трети Март(Г.Димитров)

На 03.09.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ – Монтана:  Велико Търново(Ил.Царев), Д-Р Стамен Илиев, Парта, Трети Март(Г.Димитров), Тунджа

На 03.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./  На 04.09.2018 г. /15:00 – 16:30 ч./ – Монтана:  Княз Александър Батенберг, Марица, Младост, Стефан Стамболов(Заводска, Трети Март(Г.Димитров), Янтра

На 03.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Горно Церовене:  Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 04.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ – Крапчене:  Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка(Г.Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла На Ул. Главна и Асен и Петър

На 04.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ – Сумер:  179040, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 04.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Монтана:  Генерал Арнолди, Младост

На 04.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Трифоново:  Първа

На 04.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ – Монтана:  извън регулацията, крайпътен комплекс  Пъстрина

На 04.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ – Николово, Общ. Монтана:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I , Кв.10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа и Втора

На 04.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ – Трифоново:  Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 04.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ – Стубел:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Втора, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 04.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ – Липен:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа и Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета и Ул. Дванадесета

На 04.09.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ – Сумер:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Осемнадесет, Седемнадесет, Станой Стоянов, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Шестнадесет

На 05.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Видлица:  извън регулация

На 05.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Гаврил Геново:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 05.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Георги Дамяново:  XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 05.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Главановци, Общ. Георги Дамяново:  Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 05.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Еловица, Общ. Георги Дамяново:  Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 05.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Копиловци, Общ. Георги Дамяново:  7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 05.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Меляне:  Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 05.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Монтана:  Бузлуджа, Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Клокотница(Г.Михайлов), Трети Март(Г.Димитров), Черковна(Иван Бобанов)

На 05.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Говежда:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет  и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 05.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Дива Слатина:  Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 05.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ – Дълги Дел:  Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 05.09.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ – Стубел:  Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Четвърта, Деветнадесет, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Тридесет, Тридесет и Пета, Тридесет и Четвърта, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 05.09.2018 г. /16:30 – 17:00 ч./ – Благово, Общ. Монтана:  Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла На Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла На Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 05.09.2018 г. /16:30 – 17:00 ч./ – Боровци:  1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе – Лом – София, Ъгъла На Ул. Хр. Ботев и В. Левски

На 05.09.2018 г. /16:30 – 17:00 ч./ – Монтана:  48489.26.821, 48489.27.691, Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Индже Войвода(Л.Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489.26.671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М.Кутловица)

На 06.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Долно Белотинци:  460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 06.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Ерден:  извън регулацията

На 06.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Монтана:  1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 местност Гламата, 48489.4.502, Жеравица, Захари Зограф, извън регулацията, ПИ 48489.2.537

Община Чипровци

На 03.09.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ – Чипровци:  Александър Стамболийски, Бенковски, Богдан Маринов, Витоша, Гагарин, Георги Димитров, Д-Р Тако Андреев, Даскал Стамен, Жельо Войвода, Люляк, Минзухар, Огоста, Петър Парчевич, Смит Войвода, Стефан Дуньов, Шипка

Община Якимово

На 04.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Якимово:  Александър Бойчев, Александър Стамболийски, Войн Петров, Върбан Лилов, Георги Димитров, Георги Кирков, Д-Р Петър Берон, Йордан Чушков, Качо Комитски, Ленин, Мечи Дол, Милан Йонов, Тодор Терзийски, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски

На 04.09.2018 г. /10:00 – 15:00 ч./ – Якимово:  Георги Дамянов, Георги Кирков, Георги Комитски, Димитър Георгиев Терзийск, Иван Панов, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Милаки Бояджийски, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Райна Княгиня, Славянска, Тодор Терзийски, Тракийска, Цанко Церковски

На 05.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Якимово:  Александър Стамболийски, Войн Петров, Георги Димитров, Единство, Комсомолска

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.

Реклама