ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 10-15.09.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 10-15.09.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 10 – 15 септември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица
На 10.09.2018 г. /09:10 – 09:40 ч.; 14:10 – 14:40 ч./ – Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка
На 10.09.2018 г. /09:10 – 09:40 ч.; 14:10 – 14:40 ч./ – Берковица
На 10.09.2018 г. /09:10 – 09:40 ч.; 14:10 – 14:40 ч./ – Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45,Кв. 15, Четвърта, Шеста
На 10.09.2018 г. /09:10 – 09:40 ч.; 14:10 – 14:40 ч./ – Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе – Лом – София, Ъгъла на Ул. Р. Даскалов и Д. Благоев
На 10.09.2018 г. /09:10 – 09:40 ч.; 14:10 – 14:40 ч./ – Бързия
На 10.09.2018 г. /09:10 – 09:40 ч.; 14:10 – 14:40 ч./ – Замфирово: 000436, 1-ви Май, 5-ти Декември, 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра
На 10.09.2018 г. /09:10 – 09:40 ч.; 14:10 – 14:40 ч./ – Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста
На 10.09.2018 г. /09:10 – 09:40 ч.; 14:10 – 14:40 ч./ – Мездрея: Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста
На 10.09.2018 г. /09:10 – 09:40 ч.; 14:10 – 14:40 ч./ – Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв. 33, Четвърта, Шеста
На 10.09.2018 г. /09:10 – 09:40 ч.; 14:10 – 14:40 ч./ – Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев
На 10.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Берковица: 03928. 68. 18, 03928. 72. 33, 03928. 72. 4, извън регулацията
На 10.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Бистрилица: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, извън регулацията, Ленин, Людено, Люляк, местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка
На 10.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Гаганица: 037265, 1-ви Май, 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна
На 10.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Костенци: 314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 10.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Котеновци: Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта
На 10.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 10.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Мездрея: 000002
На 10.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Черешовица: Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 10.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ – Берковица: Николаевска
На 10.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Берковица: 03928. 514. 225, 086014 Землището на С. Бързия, 23 Септември, 23 Септември, 23 Септември, Акация, Александровска, Александровска, Антон Страшимиров, Ашиклар, Беговица, Беговица, Бук, Възход, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Заряница, Звезда, Зора, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, Изгрев, Калиманица, Кирил и Методи, Кирил и Методи, Кокиче, Къса Река, Лале, Лечебница, Малинарка, Марин Дринов, местност Петрохан, Мрамор, Мрамор, Незабравка, ПИ 03928. 66. 32, Промишлена Зона, Първи Май, Път 81 Преди Разклона За Кв. Раковица, Радецки, Рако-Ца Ул. Братя Миладинови, Раковица, Раковица, Раковица, Раковица Ул. 1-ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул. Добри Чинтулов, Раковица Ул. Панайот Хитов, Раковица Ул. Усин Керим, Ружа, Свобода, Солунска, Стефан Стамболов, Страцимировска, Страцимировска, Хаджи Петър Илиев, Хайдушки Водопади, Чайка
На 10.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Бързия: 036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Акация, Артец, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Здравец, Землището С. Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Пръшковица, Равнище, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Стругарница, Тодорини Кукли, УПИ ХVІ, Кв. 29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода
На 10.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Драганица: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста
На 10.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Монтана: Христо Ботев
На 10.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Пърличево: 9-ти Септември, Ал Стамболийски, Бор, Васил Левски, Витоша, Г Димитров, Гробарска, Димитър Благоев, Дружба, Замфир Попов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Морава, Пирин, Раковски, Рила, Средец, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Явор
На 10.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Слатина, Общ. Берковица: Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, местност Стопански Двор, Н. Й. Вапцаров, Христо Ботев
На 10.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Цветкова Бара: Главна, Гороница, извън регулация, Черемошница
На 10.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Черкаски: Акация (21), Божур (25 А), Бозаджийска (Дванадесет), Бор (Единадесет), Бреза (Двадесет), Вароша (Първа А), Върбица (Дванадесета), Върха (24), Гавгалия (Шестнадесет), Гурнов (Трета), Дребако (Четиринадесет), Еделвайс (23), Ела (Четвърта), Иглика (Тринадесет Б), Игрище (25), Извора, Изгрев (Деветнадесет), Казанджийска (Девета А), Калина (Двадесет и Втора), Кестените (Осма), Ком (Втора), Корийски Дол (22 Б), Корията (Двадесет и Втора А, Крайна (Седемнадесет), Липа (29), Метохска (Девета), Перуника (Петнадесет), Речна (27 ), Роза (Пета), Ружа (27 А), Синчец (Десет), Стубла (Десета), Теменуга (28 ), Хризантема (26), Христо Ботев (Първа), Църковна (Седма), Червен Брег (Тринадесет), Ямачо (Тринадесета)
На 10.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ – Ягодово, Общ. Берковица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки Дол, Еделвайс, Карян, Малка Река, Марков Кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска Бара, Христо Ботев, Ягода
Община Бойчиновци
На 11.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ – Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Лъката, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Три, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 16:00 ч./ – Вирове: 647011, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Габровска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Иглика, Китката, Крушака, Ломска, Марица, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Пеньо Пенев, Път № 81 При Разклона на С. Габровница, Ручей, Септемврийци, Украйна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка
На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:00 ч./ – Владимирово, Общ. Бойчиновци: 921164, извън регулацията
На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:00 ч./ – Мадан, Общ. Бойчиновци: 000521, 000636, 927026, Александър Стамболийски, Балкан, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Владимир Илич Ленин, Владимир Минчев, Волга, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоцо Николов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Искър, Кирил и Методи, Ленинградска, Люлин, местност Микови Падини, Млада Гвардия, Московска, Олег Кошевой, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Райко Даскалов, Родина, Ропотамо, Севастопол, Сергей Киров, Славянска, Странджа, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин
На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 09:30 ч./ – Мърчево: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Осем, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Извора, местност Лъката, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Три, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:00 ч./ – Габровница, Общ. Монтана: 231001, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Анастас Цанков, Асен Беломелски, Борис Киров, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гарата, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Цаков, Гробарска, Д-Р Петър Берон, Двадесет и Трети Септемвр, Димитър Янкин, Захари Тошев, Ивайло, Иван Асен, Иван Беломелски, Иван Вазов, Иван Калиманишки, Иван Михайлов, извън регулация, Илия Стоянов, Индустриална, Йордан Йовков, Йордан Къшльов, Качо Първанов, Кирил Целков, Китката, местност Стублата, Мильо Мильов, Никола Гмурски, Панталей Григоров, Петко Славейков, Петър Лазаров, Пею Яворов, Сава Стоянов, Стефан Караджа, Стоян Ненков, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цеко Видлишки
На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 16:00 ч./ – Безденица: Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет и Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Костадинов, Иван Михайлов, извън регулацията, Йосин Връх, Кирил и Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Пенков Вир, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев, Цибрица
На 11.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ На 13.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 14.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 16:00 ч.; 08:30 – 09:30 ч./ – Долно Церовене: извън регулацията
На 14.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Мърчево: местност Извора
Община Вълчедръм
На 14.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ – Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, Братя Миладинови, Извън Населеното Място, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Странджа, Съединение /В. Коларов/, Трети Март /Г. Генов/, Хан Аспарух, Цар Самуил
На 14.09.2018 г. /13:00 – 16:15 ч./ – Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Десета, Осемнадесет, Осма, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Две-А, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Пет-А, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Четиридесет и Седем, Шеста, Шестдесет, Шестдесет и Девет, Шестдесет и Осем, Шестдесет и Седем, Шестдесет и Четири, Шестдесет и Шест, Шестнадесет
Община Вършец
На 10.09.2018 г. /09:20 – 09:50 ч.; 14:20 – 14:50 ч./ – Вършец: 12961,24, 12961. 15. 858, 12961. 24. 4, 12961. 24. 6, 12961. 24. 934, 12961. 51. 7, 12961. 54. 52, 12961. 57. 9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), България(В. Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С), Д-Р Константин Пенев(З. К), Иван Вазов, Кв. 1 12961. 422. 111, Климент Охридски(И. Манк. ), местност Пречиствателна Станция, Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)
На 10.09.2018 г. /09:20 – 09:50 ч.; 14:20 – 14:50 ч./ – Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 10.09.2018 г. /09:20 – 09:50 ч.; 14:20 – 14:50 ч./ – Горно Озирово: Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н. Й. Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)
На 10.09.2018 г. /09:20 – 09:50 ч.; 14:20 – 14:50 ч./ – Долна Бела Речка: 325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста
На 10.09.2018 г. /09:20 – 09:50 ч.; 14:20 – 14:50 ч./ – Долно Озирово: I-161,Кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 10.09.2018 г. /09:20 – 09:50 ч.; 14:20 – 14:50 ч./ – Лютаджик: 23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген. Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река
На 10.09.2018 г. /09:20 – 09:50 ч.; 14:20 – 14:50 ч./ – Спанчевци: Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, извън регулация, Илинден, местност Минкови Бани – Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански
На 10.09.2018 г. /09:20 – 09:50 ч.; 14:20 – 14:50 ч./ – Стояново, Общ. Вършец: Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
Община Лом
На 13.09.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Долно Линево: Александър Стамболийски, Васил Левски, Васил Петлешков(Л. Димитро, Веслец(23-ти Септември), Витоша(9-ти Септември), Вишна(Г. Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, местност Дръмките, Пирин, Покрайна, Първа, Рила(Р. Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев
За периода 10-12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Лом: Александър Стамболийски, Арда, Артанес, Бузлуджа, Дедеагач(Ставри Генов), Крали Марко, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Отец Паисий, Поп Богомил, Радецки, Софрон Михайлов, Стефан Хаджийски, Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман
За периода 10-14.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Лом: Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан. Иванов), Кирил Петров(Ал. Беремл. ), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Пристанищна(Лом. Комуна), Свобода, Славянска(Г. Димитров), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)
За периода 10-14.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ – Лом: Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Тунджа, Цибрица, Янтра
На 13.09.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Замфир: 110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й. Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка
На 13.09.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Златия, Общ. Вълчедръм: извън регулацията
На 13.09.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Ковачица: Втора, Двадесет, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Втори Стопански Двор, местност Читалище, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Девет, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Седем, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет и Две, Шестдесет и Едно, Шестдесет и Три, Шестнадесет
На 13.09.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Лом: 44238,1149,6, Бели Ружи, Бено Първанов(Синчец-Мл. ), Борис Гайдаров(П. Мойсеев), Васил Друмев, Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Димчо Дебелянов, Дядо Горан, Иван Вазов, Иглика(Нов Живот), извън регулацията, Кален Поток, Коваленко Петков(Партиз. ), Лозарска, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Могилата, Орляк, Пейо Яворов, Поточе(Ценко Маринов), Пчела, Садовете, Садовете/Крайна Лозарска, Софийска, Съгласие(Аврора), Цар Калоян
На 13.09.2018 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ – Станево: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Единадесета, извън регулация, местност Църковен Двор, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Три, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 13.09.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ – Станево: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, извън регулация, Осемнадесет, Осма, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Трета, Тринадесет, Четиринадесет
На 14.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Трайково: Асен Балкански, Боно Николов, Борис Златанов, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Гаврилов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Камен Златанов, Криводол, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Славчо Борисов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Шейново
Община Монтана
На 10.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Видлица: извън регулация
На 10.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 10.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 10.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх
На 10.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 10.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка
На 10.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 10.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Помеждин: 500. 110, ІV-148 Кв. 9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста
На 10.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта
На 10.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста
На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет
На 10.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ На 12.09.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ – Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета
На 10.09.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 14:15 – 14:45 ч./ – Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор
На 10.09.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 14:15 – 14:45 ч./ – Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе – Лом – София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски
На 10.09.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 14:15 – 14:45 ч./ – Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. , Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)
На 12.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ – Георги Дамяново: извън регулацията

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.

Реклама