ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 25-28.09.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 25-28.09.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25 – 30 септември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Балювица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Берковица

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45, Кв. 15, Четвърта, Шеста

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Боровци: 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе – Лом – София, Ъгъла на Ул. Р. Даскалов и Д. Благоев

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Бързия

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Замфирово: 000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Мездрея: Втора, Главна, извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III , Кв. 33, Четвърта, Шеста

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

На 28.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Берковица: 03928. 514. 225, 23 Септември, Александровска, Д-Р Иван Панов(9 Септември), извън регулацията, Лечебница, Път 81 Преди Разклона За Кв. Раковица, Раковица, Хаджи Петър Илиев

На 28.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Берковица: 03928. 68. 18, 03928. 72. 33, 03928. 72. 4, извън регулацията

На 28.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бистрилица: 9-ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, извън регулацията, Ленин, Людено, Люляк, местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка

На 28.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Гаганица: 037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна

На 28.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Костенци: 314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 28.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Котеновци: Втора, Пета, пи 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 28.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Лесковец, Общ. Берковица: Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 28.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Мездрея: 000002

На 28.09.2018 г. /09:55 – 14:05 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Черешовица: Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 28.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Берковица: Николаевска

На 28.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Берковица: 03928. 514. 225, 086014 Землището на С. Бързия, 23 Септември, 23 Септември, 23 Септември, Акация, Александровска, Александровска, Антон Страшимиров, Ашиклар, Беговица, Беговица, Бук, Възход, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Димчо Дебелянов, Елин Пелин, Заряница, Звезда, Зора, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, извън регулацията, Изгрев, Калиманица, Кирил и Методи, Кирил и Методи, Кокиче, Къса Река, Лале, Лечебница, Малинарка, Марин Дринов, местност Петрохан, Мрамор, Мрамор, Незабравка, пи 03928. 66. 32, Промишлена Зона, Първи Май, Път 81 Преди Разклона За Кв. Раковица, Радецки, Рако-Ца Ул. Братя Миладинови, Раковица, Раковица, Раковица, Раковица Ул. 1-ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул. Добри Чинтулов, Раковица Ул. Панайот Хитов, Раковица Ул. Усин Керим, Ружа, Свобода, Солунска, Стефан Стамболов, Страцимировска, Страцимировска, Хаджи Петър Илиев, Хайдушки Водопади, Чайка

На 28.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Бързия: 036022, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Акация, Артец, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Здравец, Землището С. Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, Петроханска, пи 086028 и пи 086029, Пръшковица, Пръшковица, Равнище, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Стругарница, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, Кв. 29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 28.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Драганица: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 28.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Монтана: Христо Ботев

На 28.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Пърличево: 9-ти Септември, Ал Стамболийски, Бор, Васил Левски, Витоша, Г Димитров, Гробарска, Димитър Благоев, Дружба, Замфир Попов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Морава, Пирин, Раковски, Рила, Средец, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Явор

На 28.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Слатина, Общ. Берковица: Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, местност Стопански Двор, Н. Й. Вапцаров, Христо Ботев

На 28.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Цветкова Бара: Главна, Гороница, извън регулация, Черемошница

На 28.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Черкаски: Акация (21), Божур (25 А), Бозаджийска (Дванадесет), Бор (Единадесет), Бреза (Двадесет), Вароша (Първа А), Върбица (Дванадесета), Върха (24), Гавгалия (Шестнадесет), Гурнов (Трета), Дребако (Четиринадесет), Еделвайс (23), Ела (Четвърта), Иглика (Тринадесет Б), Игрище (25), Извора, Изгрев (Деветнадесет), Казанджийска (Девета А), Калина (Двадесет и Втора), Кестените (Осма), Ком (Втора), Корийски Дол (22 Б), Корията (Двадесет и Втора А, Крайна (Седемнадесет), Липа (29), Метохска (Девета), Перуника (Петнадесет), Речна (27 ), Роза (Пета), Ружа (27 А), Синчец (Десет), Стубла (Десета), Теменуга (28 ), Хризантема (26), Христо Ботев (Първа), Църковна (Седма), Червен Брег (Тринадесет), Ямачо (Тринадесета)

На 28.09.2018 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Ягодово, Общ. Берковица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки Дол, Еделвайс, Карян, Малка Река, Марков Кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска Бара, Христо Ботев, Ягода

Община Бойчиновци

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бели Брег: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Стопански Двор, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 25.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./   На 26.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лехчево: 216081, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, извън регулацията, Кирил и Методи, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христо Ботев, Христо Михайлов, Юрий Гагарин

На 25.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бели Брод: Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, извън регулация, Илия Ст. Дамянов, Йорданка Чанкова, Каменодолска, Любен Каравелов, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Никола Й. Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Септемврийци, Столетов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бойчиновци: Георги Трайков, Иван Андреев

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Градешница

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Охрид: 560078, Втора, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Палилула: Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 25.09.2018 г. /15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 27.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Лехчево: 000252, 216081, I Кв. 104, Александър Дудов, Александър Стамболийски, Антон Страшимиров, Братя Миладинови, Васил Коларов, Васил Левски, Воденичарска, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Димов, Елин Пелин, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методи, Македония, Марин Дринов, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Паисий Хилендарски, Партизанска, Парчевич, Пенчо Славейков, Райко Даскалов, Сан Стефано, Христина Морфова, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Симеон, Цветко Терзийски, Чаталджа, Юрий Гагарин

Община Брусарци

На 25.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 27.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Брусарци: 23-ти Септември, Ал. Стамболийски, Бенковска, Георги Димитров, Дунав, Заводска, Иван Бобанов, Иван Вазов, Иван Козарев, извън регулацията, Искър, Карл Маркс, Кремиковска, Ленин, Мересиев, Митко Палаузов, Московска, Никола Й. Вапцаров, Падинска, Пирин, Пролет, Стадион, Стара Планина, Тодор Кънчев

На 25.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 27.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Дъбова махала: Александър Стамболийски, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Трайков, Добруджа, Иван Вазов, Каравелов, Комсомолска, Ленин, Методи Григоров, Методи Маджаров, Никола Й. Вапцаров, Христо Ботев, Чешмата

На 25.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 27.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Киселево: Александър Стамболийски, Борис Горанов, Ботев, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Иван Вазов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й. Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 25.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 27.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Княжева махала: Васил Левски, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кочо Честименски, Н. Й. Вапцаров, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 25.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./   На 27.09.2018 г. /08:30 – 09:00 ч.; 16:00 – 16:30 ч./ –  Крива Бара, Общ. Брусарци: Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Тодорин, извън регулацията, Кв 68 УПИ, Кокиче, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Панайот Волов, Петко Напетов, Пирин, Рибарска, Станке Димитров, Тимок, Хан Аспарух, Христо Ботев

Община Вълчедръм

На 26.09.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Долни Цибър: Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Петнадесета, Седемнадесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шестнадесета

Община Вършец

На 28.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Вършец: 12961, 24, 12961. 15. 858, 12961. 24. 4, 12961. 24. 6, 12961. 24. 934, 12961. 51. 7, 12961. 54. 52, 12961. 57. 9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), България(В. Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С), Д-Р Константин Пенев(З. К), Иван Вазов, Кв. 1 12961. 422. 111, Климент Охридски(И. Манк. ), местност Пречиствателна Станция, Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)

На 28.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 28.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Горно Озирово: Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н. Й. Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)

На 28.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Долна Бела Речка: 325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 28.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Долно Озирово: I-161, Кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Лютаджик: 23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген. Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река

На 28.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Спанчевци: Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, извън регулация, Илинден, местност Минкови Бани – Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

На 28.09.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Стояново, Общ. Вършец: Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Лом

За периода 25-26.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Бозвели, Борил(Аспарух Яков), Георги Спасов(Ан. Иванов), Кирил Петров(Ал. Беремл. ), Крум Пастърмаджиев, Никола Войводов, Панайот Волов, Пирин, Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Пристанищна(Лом. Комуна), Свобода, Славянска(Г. Димитров), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Черковна(Г. Карастоянова)

За периода 25-28.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Бахчите, Братя Миладинови, Искър, Пирот, Тимок, Тунджа

За периода 25-28.09.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Калетата, Камчия, Крум Пастърмаджиев, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Пристанищна(Лом. Комуна), Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Тунджа, Хан Аспарух, Цибрица, Янтра

За периода 26-27.09.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Трайково: Витоша, Димитър Гаврилов, извън регулацията, Комсомолска, Криводол, Левски, Рила, Родопа, Хаджи Димитър, Шипка

За периода 27-28.09.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Трайково: 1-49, Батак, Васил Коларов, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ком, Комсомолска, Левски, Младен Йорданов, Неофит Ломски, Родопа, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 25.09.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Сталийска махала: Втора, Извън Селото, Петдесет и Втора, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Шеста, Четиридесета

На 25.09.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Лом: Бозвели, Васил Априлов, Пирот, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Търлис(Русин Костов), Цветко Павлов(Ал. Караст)

На 26.09.2018 г. /08:30 – 15:00 ч./ –  Лом: Кубадин(Иван Георгиев), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Цар Петър(М. Стефанов), Шипка

На 26.09.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Лом: Веслец(Братя Ибренови), Генерал Владимир Заимов, Димитър Ангелов, Драгоман(Н. Вапцаров), Ком, Марин Дринов, Митко Палаузов, Пирот, Полковник Илиев, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр. Зу-Ски), Хаджи Димитър, Цар Петър(М. Стефанов)

На 27.09.2018 г. /08:30 – 15:00 ч./ –  Момин Брод: Ул. “Латинка“

На 27.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Аспарухово, Общ. Медковец: извън регулацията

На 27.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Върбица(Тодор Илиев), извън регулацията, Латинка, Манойло Кънев(Вела Пеева), Опълченска(Л. Карастоянова, Поломие(Първан Генов), Райко Даскалов, Средна Гора, Х-309 Кв. 18 – М-Ст Момин Брод, Христо Савчов(Е. Тодоров), Цанко Церковски

На 27.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Сталийска махала: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета, Шестнадесета

На 27.09.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Трайково: 1-49, Арда, Асен Балкански, Батак, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Горан Илиев, Горан Никифоров, Димитър Благоев, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, извън регулацията, Искър, Камен Златанов, Ком, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, местност Сондите, Младен Йорданов, Мусала, Неофит Ломски, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

На 27.09.2018 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Ул. Мир Ул. Латинка Ул. Ю. Гагарин

Община Монтана

На 25.09.2018 г. /08:45 – 10:30 ч./ –  Монтана: Гоцо Митов, Диана, Индустриална, Морава, ХхI Век

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Видлица: извън регулация

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Помеждин: 500. 110, ІV-148 Кв. 9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 25.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 25.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 26.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 25.09.2018 г. /09:30 – 10:30 ч./ –  Благово, Общ. Монтана: Аспарух, Берковска, Бързия, Васил Левски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Софийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Юрий Гагарин, Явор

На 27.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 08:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Горно Церовене: Втора, Главна, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 27.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Видлица: 348025, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девет, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Девета, Деветнадесета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 27.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Каменна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Спадалище, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 27.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Монтана: 48489. 22. 438, извън регулацията, местност Расника, Расника

На 27.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Чемиш: Втора, Главна, Дванадесет, Девета, Десет, Единадесет, местност Край Село, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 27.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Монтана: 48489. 22. 482, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Столетов(А. Греков, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Димчо Дебелянов(П. Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К. Трифонов, Извора(Б. Бистрица), извън регулация, До Гр. Монтана, извън регулацията, Калето, Клокотница(Г. Михайлов), Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П. , Семчин Дол, Хан Тервел(Н. Алексиев), Цар Борис III-ти(З. Попов), Цар Иван Александър(Т. Тр. , Черковна(Иван Бобанов)

На 27.09.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Монтана: Агликина Поляна, Веренишка(М. Веренишки), извън регулация, До Гр. Монтана, извън регулацията, Парта, Семчин Дол

На 28.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Гаврил Геново: извън регулацията

На 28.09.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново: извън регулацията

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе – Лом – София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски

На 28.09.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 14:00 – 14:30 ч./ –  Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, извън регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. , Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, пи 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Реклама