ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 01-05.10.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 01-05.10.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 01 – 05 октомври 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Вършец

На 01.10.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Вършец:   23-Ти Септември, Александър Занов, Ангел Иванчев, Антим I-Ви(Ив.Пенчева), Аспарух, Ботуня(9-Ти Септември), Бреза(Безименна), Бреза(Безименна), Бялата Вода(М.Арсенов), Втора, Георги Д.Истатков, Дончо Станчев, Иван Вазов, Кв.Изток Извън Регулация, Климент Охридски(И.Манк.), Липа(Асен Дионисиев), Местност Иваново Поле, Найден Геров, Патриарх Ефтимий(А.Иван), Пета, Преслав(Иванчо Попов), Първа, Република(Г.Димитров), Република(Г.Димитров), Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Сан Стефано, Страхил Воевода, Тинтява(Безименна 2), Трета, Христо Ботев, Христо Ботев, Четвърта, Шеста, Явор(Дионисий Илиев)

На 02.10.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Вършец:   420.127.28, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Архитект Нешев, България(В.Коларов), Васил Априлов, Васил Левски, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л.С), Дончо Станчев, Иван Вазов, Любен Герасимов(Б.Бивол.), Любен Каравелов(Л.Ванков), Местност Милкина Ливада, Никола Й.Вапцаров, Раковска, Република(Г.Димитров), Серафим Георгиев(Г.Генов), Трети Март(Братя Леон), Хисаря, Цар Калоян(Г.Яничков), Червени Камък

Община Лом

За периода 01-02.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

За периода 01-02.10.2018 г. /09:00 – 15:30 ч./ –  Трайково:   Витоша, Димитър Гаврилов, Извън Регулацията, Комсомолска, Криводол, Левски, Рила, Родопа, Хаджи Димитър, Шипка

За периода 01-05.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Бахчите, Братя Миладинови, Искър, Пирот, Тимок, Тунджа

За периода 01-05.10.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Калетата, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Пристанищна(Лом.Комуна), Тунджа, Цибрица, Янтра

За периода 03-04.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Трайково:   1-49, Батак, Васил Коларов, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ком, Комсомолска, Левски, Младен Йорданов, Неофит Ломски, Родопа, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

За периода 03-05.10.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом:   Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 05.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Трайково:   Арда, Ветрен, Горан Никифоров, Димитър Гаврилов, Дунав, Иван Тодорин, Извън Регулацията, Искър, Местност Сондите, Петко Р. Славейков, Трайко Попов, Хаджи Димитър, Цар Шишман, Черно Море

Община Монтана

На 01.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 04.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Видлица:   Извън Регулация

На 01.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 04.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 01.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 04.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново:   Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 01.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 04.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 01.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 04.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Говежда:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 01.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 04.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ –  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 04.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Дълги Дел:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 01.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 04.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ –  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 01.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 04.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 01.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 04.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Меляне:   Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 01.10.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Монтана:   Атон(Пирин), Ком, Македония, Огоста, Рила, Родопи, УПИ 1 Кв.183

На 01.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 04.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Помеждин:   500.110, Іv-148 Кв.9, III, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 01.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 04.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 05.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ –  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.

Реклама