ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 15-19.10.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 15-19.10.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 15 – 19 октомври 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Брусарци

На 17.10.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Василовци, Общ. Брусарци:   23-Ти Септември, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил И Методи, Ленин, Любен Каравелов, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Раковски, Св.Харалампия, Септември, Толбухин, Труд, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

Община Вълчедръм

На 17.10.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Вълчедръм:   Амбарица, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д.Благоев/, Бузлуджа, Бъкстон, България /Г.Димитров/, Васил Априлов, Вълчедръма, Кирил И Методий, Клокотница, Места, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Раковски /Г.Кирков/, Средна Гора, Стара Планина /П-Занска/, Съединение /В.Коларов/, Трети Март /Г.Генов/, Хан Аспарух, Хан Крум, Цар Иван Асен /Й.Николова

На 17.10.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Вълчедръм:   Баба Тонка, Бенковски /Д.Благоев/, България /Г.Димитров/, Ген.Владимир Стойчев /Мб/, Георги Попадийски, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Клокотница, Лайош Кошут, Пъстрина, Стадиона /Комсомолска/, Струма, Съединение /В.Коларов/, Хаимбоаз, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица

Община Лом

За Периода 15-16.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Замфир:   Бенковски, Вела Пеева, Волга, Въча, Дунав, Замфир Хаджийски, Искър, Камчия, Ком, Левски, Оборище, Прага, Христо Ботев, Христо Смирненски

За Периода 15-19.10.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Лом:   Ангел Кънчев, Бабуна(Н.Караджата), Бозвели, Драгоман(Н.Вапцаров), Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Омуртаг(23 Септември)

За Периода 15-19.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Асен Разцветников, Бахчите, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бозвели, Бойка Войвода, Борил(Аспарух Яков), Братя Миладинови, Бреза, Георги Спасов(Ан.Иванов), Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т.Никодимов), Искър, Йолова Чешма, Калинка, Кирил Петров(Ал.Беремл.), Крум Пастърмаджиев, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Никола Войводов, Панайот Волов, Петър Попнинов, Пирин, Пирот, Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Пристанищна(Лом.Комуна), Свобода, Сергей Румянцев, Славянска(Г.Димитров), Славянска(Г.Димитров), Славянска(Г.Димитров), Софийска, Софроний, Страхил Войвода, Тимок, Трифон Панов(Марин Цеков), Тунджа, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ясенов, Цар Асен, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова), Шиновец, Ясен

За Периода 15-19.10.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом:   Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

За Периода 16-18.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Замфир:   І 488, Волга, Генерал Гурко, Драва, Замфир Хаджийски, Ком, Любен Каравелов, Марица, Оборище, Огоста, Пайсий, Прага, Раковски, Цеко Воевода

На 15.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Сталийска Махала:   Втора, Извън Селото, Петдесет И Втора, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Седма, Тридесет И Шеста, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Шеста, Четиридесета

На 17.10.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Лом:   Александър Стамболийски, Батак, Бахчите, Извън Регулацията, Кнес Иван Кулин, Менкова(Поп Андрей), Неофит Рилски, Перущица

На 17.10.2018 г. /08:30 – 11:00 ч./ –  Лом:   Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н.Вапцаров), Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Юрий Венелин

На 17.10.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом:   Алмус, Артанес, Варош(Димитър Маринов), Д-Р Андрейчев, Дунавска(Д Благоев), Климент Охридски, Крали Марко, Кръстьо Пишурката, Лозенград, Луй Айер, Охрид, Панайот Хитов, Скопие, Стефан Хаджийски, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман

На 19.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Замфир:   110047, Битоля, Васил Друмев, Васил Коларов, Елин Пелин, Зайчер, Никола Й.Вапцаров, Охрид, Пирин, Сливница, Солун, Царибродска, Шипка

Община Медковец

На 15.10.2018 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Медковец:   Андрей Конов, Антим Първи, Борис Дяволски, Васил Левски, Видинска, Георги Димитров, Дано Опинчев, Извън Чертата На Селото, Константин Величков, Майор Ванков, Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Тодор Данков, Христо Ботев

Община Монтана

На 16.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Видлица:   Извън Регулация

На 16.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 16.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Георги Дамяново:   Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, Упи 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 16.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 16.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Говежда:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 16.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дълги Дел:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 16.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 16.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 16.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Меляне:   Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 16.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Помеждин:   500.110, Іv-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 16.10.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 16.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гаврил Геново:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 16.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново:   Втора, Двадесет, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Реклама