ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 22-26.10.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 22-26.10.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал,  УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www. cez-rp. bg/bg/grafIcI/grafIk-na-planIranI-remontI/.

Община Берковица

На 25.10.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Берковица: Александър Стамболийски, Антим I, Беговица, Д-Р Иван Панов, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Даме Груев, Екзарх Йосиф, Звезда, Здравченица, Кестенарска, Кирил и Методи, Ком, Отец Паисий, Петър Берон, Професор Петко Наумов, Тодорини Кукли, Христо Ботев, Черковна, Шабовица, Шипка, Щърковица

На 25.10.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Гаганица: Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Златица, Иван Вазов, Кумбарка, Люляк, Мусала, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Шипка

Община Бойчиновци

На 22.10.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Бели Брод: Александър Стамболийски, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги Цветков, Дамян Димитров, Димитър Дойчинов, Замфир Попов, Иван Вазов, Илия Ст.Дамянов, Йорданка Чанкова, Любен Каравелов, Нако Дамянов, Никола Й.Вапцаров, Панайот Волов, Райко Даскалов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 25.10.2018 г. /13:00 – 14:30 ч./ –  Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Георги Димитров, извън регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Пионерска, Цанко Церковски

Община Брусарци

На 24.10.2018 г. /10:00 – 16:15 ч./ –  Киселево: Александър Стамболийски, Ботев, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

Община Вълчедръм

На 23.10.2018 г. /10:00 – 16:30 ч./ –  Златия, Общ. Вълчедръм: 23-ти Септември, Антон Иванов, Атанас Николов, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Места, Митко Палаузов, Осогово, Попович, Първи Май, Ракета, Славейков, Стара Планина, Тимок, Чарлс Дарвин

Община Лом

За периода 22-23.10.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./   На 25.10.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

За периода 22-24.10.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Трайково: Асен Балкански, Боно Николов, Борис Златанов, Веслец, Витоша, Георги Димитров, Димитър Гаврилов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Камен Златанов, Криводол, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Славчо Борисов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Шейново

За периода 22-26.10.2018 г. /08:00 – 16:00 ч./   На 22.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 23.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Лом: Ангел Кънчев, Бабуна(Н.Караджата), Бозвели, Драгоман(Н.Вапцаров), Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хан Омуртаг(23 Септември)

За периода 24-25.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Трайково: Арда, Ветрен, Горан Никифоров, Димитър Гаврилов, Дунав, Иван Тодорин, извън регулацията, Искър, местност Сондите, Петко Р. Славейков, Трайко Попов, Хаджи Димитър, Цар Шишман, Черно Море

За периода 24-26.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

За периода 25-26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Трайково: 1-49, Батак, Васил Коларов, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Ком, Комсомолска, Левски, Младен Йорданов, Неофит Ломски, Родопа, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

За периода 25-26.10.2018 г. /10:00 – 16:15 ч./ –  Лом: Дунавска(Д Благоев), Любен Каравелов, Петър Евстатиев, Солун, Стефан Караджа, Филип Тотю

На 22.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Орсоя: Втора, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 24.10.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Лодовико Миланези(К-Ска)

На 24.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 25.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Лом: Борил(Аспарух Яков), Георги Манавски(Н.Чуков), Дунавска(Д Благоев), Петър Берковски, Славянска(Г.Димитров), Хан Крум, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

На 24.10.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Трайково: Боно Николов, Васил Коларов, Георги Димитров, Горан Илиев, Димитър Благоев, извън регулацията, Средна Гора, Христо Ботев, Янтра

На 24.10.2018 г. /11:00 – 16:15 ч./ –  Лом: Кубадин(Иван Георгиев), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Цар Петър(М.Стефанов), Шипка

На 24.10.2018 г. /12:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н.Вапцаров), Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Юрий Венелин

На 26.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Лом: Бенковски, Кавала, Ломски Казарми, Любен Каравелов, Пристанищна(Лом.Комуна), Раковска, Христо Ботев

Община Монтана

На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Помеждин: 500.110, ІV-148 кв.9, ІІІ, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 23.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 24.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 26.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 25.10.2018 г. /09:00 – 10:30 ч./ –  Монтана: Агликина Поляна, Жеравица, Захари Стоянов, Свети Патриарх Евтимий(П., Цар Иван Александър(Т.Тр.

На 25.10.2018 г. /11:00 – 12:00 ч./ –  Монтана: Васил Левски, Георги С.Раковски, Св.Св.Кирил и Методий, Трети Март(Г.Димитров)

Община Якимово

На 23.10.2018 г. /09:00 – 15:15 ч./ –  Якимово: Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.

Реклама