ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 29.10-02.11.2018

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 29 октомври – 02 ноември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица

На 01.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 13:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Балювица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, Извън Регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 01.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бокиловци:   000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Упи VIII45,Кв.15, Четвърта, Шеста

На 01.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Боровци:   1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе – Лом – София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов И Д. Благоев

На 01.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Бързия

На 01.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Замфирово:   000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб.  И Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов И Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 01.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Комарево, Общ. Берковица:   Втора, Девета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 01.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Песочница:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Упи III , Кв.33, Четвърта, Шеста

На 01.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Рашовица:   Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

На 01.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Замфирово:   9 Ти Септември, Андрей Жданов, Бузлуджа, Веслец, Гео Милев, Георги Бенковски, Дамян Арсенов, Димитър Благоев, Емил Марков, Замфир Попов, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Йордан Лютибродски, Карл Маркс, Краище, Лазар Младенов, Любен Каравелов, Мичурин, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Стефан Караджа, Тодор Благов, Фридрих Енгелс, Шипка, Янтра

На 01.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Мездрея:   Втора, Главна, Извън Регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 01.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Берковица

На 02.11.2018 г. /09:30 – 16:30 ч./ –  Берковица:   Лале, Пи 03928.66.32, Първи Май, Рако-Ца Ул.Братя Миладинови, Раковица, Раковица Ул. 1-Ви Май, Раковица Ул. Иглика, Раковица Ул. Крайречна, Раковица Ул. Криви Рог, Раковица Ул. Лале, Раковица Ул. Малина, Раковица Ул. Мир, Раковица Ул. Пролет, Раковица Ул. Свобода, Раковица Ул.Добри Чинтулов, Раковица Ул.Панайот Хитов, Раковица Ул.Усин Керим, Ружа, Свобода, Страцимировска, Чайка

Община Бойчиновци

На 29.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Владимирово, Общ. Бойчиновци:   921164, Извън Регулацията

На 29.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Мадан, Общ. Бойчиновци:   000521, 000636, 927026, Александър Стамболийски, Балкан, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Владимир Илич Ленин, Владимир Минчев, Волга, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гоцо Николов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Иван Вазов, Искър, Кирил И Методи, Ленинградска, Люлин, Местност Микови Падини, Млада Гвардия, Московска, Олег Кошевой, Опълченска, Отец Паисий, Пирин, Райко Даскалов, Родина, Ропотамо, Севастопол, Сергей Киров, Славянска, Странджа, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 29.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Вирове:   647011, Александър Стамболийски, Бор, Бреза, Васил Коларов, Васил Левски, Габровска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Граф Игнатиев, Иван Вазов, Иглика, Китката, Крушака, Ломска, Марица, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Пеньо Пенев, Път № 81 При Разклона На С.Габровница, Ручей, Септемврийци, Украйна, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка

На 29.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Долно Церовене:   Извън Регулацията

На 29.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Габровница, Общ. Монтана:   231001, Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Анастас Цанков, Асен Беломелски, Борис Киров, Васил Априлов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Гарата, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Цаков, Гробарска, Д-Р Петър Берон, Двадесет И Трети Септемвр, Димитър Янкин, Захари Тошев, Ивайло, Иван Асен, Иван Беломелски, Иван Вазов, Иван Калиманишки, Иван Михайлов, Извън Регулация, Илия Стоянов, Индустриална, Йордан Йовков, Йордан Къшльов, Качо Първанов, Кирил Целков, Китката, Местност Стублата, Мильо Мильов, Никола Гмурски, Панталей Григоров, Петко Славейков, Петър Лазаров, Пею Яворов, Сава Стоянов, Стефан Караджа, Стоян Ненков, Училищна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Омуртаг, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Самуил, Цеко Видлишки

На 29.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Мърчево:   Втора, Двадесет, Двадесет И Девет, Двадесет И Осем, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Извора, Местност Лъката, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Три, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 29.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Безденица:   Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Дара Михайлова, Двадесет И Трети Септемвр, Замфир Попов, Иван Каменов, Иван Костадинов, Иван Михайлов, Извън Регулацията, Йосин Връх, Кирил И Методий, Кооперативна, Крайна, Мито Веренишки, Панайот Хитов, Паркова, Пенков Вир, Розова Долина, Спортист, Христо Ботев, Цибрица

На 31.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Владимирово, Общ. Бойчиновци:   1 Кв.56, 125280, 922041, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Бачо Киро, Васил Иванов Йосифов, Васил Левски, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Замфир Попов, Иван Донков, Извън Регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, Мест. Край Село, Местност Манастира, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Никола Й. Вапцаров, Нов Път, Огоста, Панталей Димитров, Парка На Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Стамен Илиев, Стефан Караджа, Упи Vi, Кв.6, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов, Цветан Василев, Черковна

На 31.10.2018 г. /08:45 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Портитовци:   XVII, Кв.1, Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шестнадесет

На 31.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Владимирово, Общ. Бойчиновци:   1 Кв.56, 952006, Александър Стамболийски, Ангел Петков, Васил Иванов Йосифов, Витан Младенов, Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Георги Петров Лилов, Давид Тонов, Извън Регулацията, Камен Тошев, Лютенска Дружина, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Парка На Свободата, Петко Димитров Петков, Петко Коцов Лечев, Упи Vi, Кв.6, Христо Ботев, Христо Коцов, Христо Михайлов

Община Брусарци

На 30.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Василовци, Общ. Брусарци:   23-Ти Септември, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Кирил И Методи, Ленин, Любен Каравелов, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петър Берон, Раковски, Св.Харалампия, Септември, Толбухин, Труд, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 30.10.2018 г. /10:00 – 16:15 ч./ –  Киселево:   Александър Стамболийски, Ботев, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:05 ч./ –  Белотинци:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет И Девета, Четиредесет И Осма, Четиредесет И Седма, Четиредесет И Шеста, Четиридесет, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Шеста

На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:05 ч./ –  Долна Рикса:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:05 ч./ –  Клисурица:   273007, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:05 ч./ –  Славотин:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пета, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет И Две, Петдесет И Едно, Петдесет И Пет, Петдесет И Три, Петдесет И Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Девет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:05 ч./ –  Сливовик:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил И Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:05 ч./ –  Смоляновци:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Изгрев, Кирил И Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

На 31.10.2018 г. /09:00 – 09:05 ч.; 09:00 – 16:15 ч./ –  Долно Церовене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил И Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 31.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Белотинци:   Втора, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесет И Шеста, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петдесета, Петдесета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тридесета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиредесет И Девета, Четиредесет И Девета, Четиредесет И Осма, Четиредесет И Осма, Четиредесет И Седма, Четиредесет И Седма, Четиредесет И Шеста, Четиредесет И Шеста, Четиридесет, Четиридесет, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Четвърта, Шеста, Шеста

На 31.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Долна Рикса:   Втора, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Двадесета, Дванадесета, Дванадесета, Девета, Девета, Деветнадесета, Деветнадесета, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осемнадесета, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесета, Петнадесета, Първа, Първа, Седемнадесета, Седемнадесета, Трета, Трета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шеста, Шестнадесета, Шестнадесета

На 31.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Клисурица:   273007, 273007, Втора, Втора, Двадесет, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Дванадесет, Девета, Девета, Деветнадесет, Деветнадесет, Десета, Десета, Единадесет, Единадесет, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Дола, Местност Извора, Местност Извора, Местност Камика, Местност Камика, Осемнадесет, Осемнадесет, Осма, Осма, Пета, Пета, Петнадесет, Петнадесет, Първа, Първа, Седемнадесет, Седемнадесет, Седма, Седма, Трета, Трета, Тринадесета, Тринадесета, Четвърта, Четвърта, Четиринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шеста, Шестнадесет, Шестнадесет

На 31.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Славотин:   Втора, Втора, Двадесет, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Осем, Двадесет И Пета, Двадесет И Пета, Двадесет И Седем, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шест, Двадесет И Шест, Дванадесет, Дванадесет, Девета, Девета, Деветнадесет, Деветнадесет, Десета, Десета, Единадесета, Единадесета, Извън Регулация, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осемнадесет, Осма, Осма, Пета, Пета, Петдесет, Петдесет, Петдесет И Две, Петдесет И Две, Петдесет И Едно, Петдесет И Едно, Петдесет И Пет, Петдесет И Пет, Петдесет И Три, Петдесет И Три, Петдесет И Четири, Петдесет И Четири, Петнадесет, Петнадесет, Първа, Първа, Седемнадесет, Седемнадесет, Седма, Седма, Трета, Трета, Тридесет, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тридесет И Шест, Тринадесет, Тринадесет, Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Две, Четиридесет И Девет, Четиридесет И Девет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шеста, Шестнадесет, Шестнадесет

На 31.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Сливовик:   23-Ти Септември, 23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Вела Пеева, Вела Пеева, Владимир Заимов, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Елин Пелин, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Ленин, Ленин, Лилия Карастоянова, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Пролет, Софрон Петров, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Шанко Петров, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Яким Атанасов, Яким Атанасов

На 31.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Смоляновци:   Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Аспарух, Аспарух, Байкал, Байкал, Бильов Дол, Бильов Дол, Бор, Бор, Братя Миладинови, Братя Миладинови, Бузлуджа, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Валентина Терешкова, Вапцаров, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Витоша, Витоша, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Димитров, Гоце Делчев, Гоце Делчев, Дара Николова, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Благоев, Дунав, Дунав, Замфир Попов, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Зоя Космодемянская, Ивайло, Ивайло, Иван Вазов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Извън Регулацията, Изгрев, Изгрев, Кирил И Методий, Кирил И Методий, Китка, Китка, Крали Марко, Крали Марко, Крум Ангелов, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лика Рачин, Лило Русинов, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лиляна Димитрова, Лоза, Лоза, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Людмила Живкова, Люляк, Люляк, Малина, Малина, Малчика, Малчика, Махала Блатото, Махала Блатото, Паисий, Паисий, Петър Берон, Петър Берон, Петър Иванов, Петър Иванов, Пионерска, Пионерска, Радецки, Радецки, Райко Даскалов, Райко Даскалов, Рила, Рила, Розова Долина, Розова Долина, Самуил, Самуил, Скобелев, Скобелев, Славейко Горанов, Славейко Горанов, Спартак, Спартак, Стара Планина, Стара Планина, Стефан Караджа, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цибрица, Цибрица, Чайка, Чайка, Шести Септември, Шести Септември, Шипка, Шипка, Юри Гагарин, Юри Гагарин, Явор, Явор, Яворов, Яворов

Община Вълчедръм

На 31.10.2018 г. /10:00 – 16:30 ч./ –  Златия, Общ. Вълчедръм:   23-Ти Септември, Антон Иванов, Атанас Николов, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Георги Кирков, Девети Септември, Места, Митко Палаузов, Осогово, Попович, Първи Май, Ракета, Славейков, Стара Планина, Тимок, Чарлс Дарвин

Община Вършец

На 30.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Вършец:   420.127.28, Васил Априлов, Васил Левски, Местност Милкина Ливада, Никола Й.Вапцаров, Раковска, Трети Март(Братя Леон), Хисаря, Цар Калоян(Г.Яничков), Червени Камък

Община Лом

За периода 01-02.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Станево:   Двадесет И Девет, Петнадесет, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Шест, Четиридесет, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Три, Четиридесет И Шест

За периода 01-02.11.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Лом:   Арда, Борил(Аспарух Яков), Веслец(Братя Ибренови), Дедеагач(Ставри Генов), Димитър Гинин, Каблешков, Кубадин(Иван Георгиев), Менкова(Поп Андрей), Момчил, Никола Първанов, Скопие, Стефан Хаджийски, Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман

За периода 29-01.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

За периода 29-02.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом:   Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Камчия, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Тунджа, Цибрица, Янтра

За периода 29-30.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Станево:   Втора, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Единадесета, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Четиридесет И Три, Шеста, Шестнадесет

За периода 30-31.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Лом:   Васил Левски, Пирот, Славянска(Г.Димитров), Хаджи Димитър

За периода 31-01.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Ковачица:   Двадесет И Четвърта

За периода 31-01.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Станево:   Двадесет И Девет, Тридесет И Две, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест

На 02.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом:   Кубадин(Иван Георгиев), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Цар Петър(М.Стефанов), Шипка

На 29.10.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Лом:   Бенковски, Кавала, Ломски Казарми, Любен Каравелов, Пристанищна(Лом.Комуна), Раковска, Христо Ботев

На 29.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Орсоя:   Втора, Единадесета, Осемнадесета, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

На 29.10.2018 г. /11:00 – 16:15 ч./ –  Лом:   Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 30.10.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Трайково:   Боно Николов, Васил Коларов, Георги Димитров, Горан Илиев, Димитър Благоев, Извън Регулацията, Средна Гора, Христо Ботев, Янтра

На 30.10.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 09:15 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Аспарухово, Общ. Медковец:   Извън Регулацията

На 30.10.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Върбица(Тодор Илиев), Извън Регулацията, Латинка, Манойло Кънев(Вела Пеева), Опълченска(Л.Карастоянова, Поломие(Първан Генов), Райко Даскалов, Средна Гора, Х-309 Кв. 18 – М-Ст Момин Брод, Христо Савчов(Е.Тодоров), Цанко Церковски

На 30.10.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Сталийска Махала:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта, Шестдесета, Шестнадесета

На 30.10.2018 г. /09:15 – 09:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Трайково:   1-49, Арда, Асен Балкански, Батак, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Горан Илиев, Горан Никифоров, Димитър Благоев, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, Извън Регулацията, Искър, Камен Златанов, Ком, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, Местност Сондите, Младен Йорданов, Мусала, Неофит Ломски, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

На 30.10.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Сталийска Махала:   Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Единадесета, Извън Селото, Първа, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Шестнадесета

Община Монтана

На 01.11.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Благово, Общ. Монтана:   Вълчова, Георги Дамянов, Гората, Клисура, Лозенец, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Победа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юрий Гагарин

На 02.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч./ –  Монтана:   Индустриална, Любен Каравелов, Христо Ботев

На 29.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Доктор Йосифово:   Бор, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Детелина, Дунав, Дъб, Люляк, Мито Мишов, Стублата, Тинтява, Топола, Цоновчето

Община Чипровци

На 01.11.2018 г. /11:00 – 16:30 ч./ –  Чипровци:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Балканска, Деяна Войвода, Дядо Лилчо, Ком, Михайл Шипков, Павлето (В.Коларов), Петър Богдан, Точо Войвода, Хаджи Димитър, Чавдар Войвода

На 01.11.2018 г. /10:00 – 16:30 ч./ –  Чипровци:   Александър Стамболийски, Бенковски, Богдан Маринов, Витоша, Гагарин, Георги Димитров, Д-Р Тако Андреев, Даскал Стамен, Жельо Войвода, Люляк, Минзухар, Огоста, Петър Парчевич, Смит Войвода, Стефан Дуньов, Шипка

Община Якимово

На 31.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Якимово:   Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Владимир Генков, Войн Петров, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Европа, Единство, Качо Комитски, Комсомолска, Кръсто Божинов, Ленин, Малчика, Мечи Дол, Милан Йонов, Партизанска, Станчо Комитски, Тракийска, Христо Михайлов, Христо Смирненски

 

Област Перник

Община Брезник

На 01.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Гърло:   Общ.Брезник

На 02.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Конска:   Iv-310,311

На 29.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Горна Секирна:   Местн.Валога

На 30.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Озърновци

На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  ДОЛНА СЕКИРНА:   МТП&Quot;Д.СЕКИРНА&Quot;

На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Душинци

На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Ерул

На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 08:45 – 16:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Кошарево

На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Бегуновци

На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Беренде, Общ. Земен

На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Брезнишки Извор

На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Габровдол

На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Гигинци:   Упи Хіv-219, Кв.22

На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Непразненци

На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Режанци

На 31.10.2018 г. /08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Садовик

На 31.10.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:30 ч.; 09:00 – 16:15 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Станьовци

На 31.10.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Банище

На 31.10.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  БРЕЗНИК:   МТП&Quot;РЪЖДАВЕЦ&Quot;

На 31.10.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Велиново

На 31.10.2018 г. /08:45 – 16:30 ч.; 08:45 – 10:30 ч.; 14:45 – 16:30 ч./ –  Милкьовци

Община Ковачевци

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 11:30 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Косача

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 09:30 – 11:30 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Радибош

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Габровдол

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Горна Врабча:   Стопански Двор

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Горна Глоговица

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Дивля:   Мах.Кукувичарска, Мах.Фильова

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Долна Врабча

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Долна Секирна

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Еловдол:   Кв.15

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Калище

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Калотинци

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Ковачевци, Общ. Ковачевци:   Xxiv-1148, Кв.49, Нупи 1,Масив 1,С.Ковачевци, Нупи 17а, С. Ковачевци, С. Ковачевци, Общ. Ковачевци Местност Яз. Пчелина, Упи Xіі-343 Кв.36, Упи-XIII, Кв.53а, Циганка

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Кошарево:   000339

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Лобош

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Мурено

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Перник:   Хасково

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Ракиловци

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Светля

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Сирищник:   Упи Іv-494, Кв.38

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Слатино, Общ. Ковачевци

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Смиров Дол

На 30.10.2018 г. /09:30 – 10:00 ч.; 10:45 – 11:30 ч./ –  Чепино

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Габрешевци:   Мах. Богдановци, Мах. Бусарска, Мах. Гелевци, Мах. Зарковци, Мах. Клисурци, Мах. Костадиновци, Мах. Мутарска, Мах. Пешова, Мах. Полоканска, Мах. Равнище, Мах. Тихия Кът, Мах. Ущиринци

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Добри Дол, Общ. Трекляно:   Махала Горна Ливада, Махала Добридолски Воденици, Махала Паргова, Махала Савова

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Косово, Общ. Трекляно:   Махала Ангеловци, Махала Върбица, Махала Въргинци, Махала Дузинци, Махала Дурниловци, Махала Качаревци, Махала Лисичковци, Махала Пашинци, Махала Поповци, Махала Селото, Махала Сировичинци, Махала Такламановци, Махала Широки Дол

На 31.10.2018 г. /09:45 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Трекляно:   Махала Антовци, Махала Аплатовци, Махала Бакъмска, Махала Божуринци, Махала Бойкинци, Махала Връшинци, Махала Гебовци, Махала Горни Балабановци, Махала Димитрина, Махала Долни Балабановци, Махала Долно Гъжинци, Махала Корубинци, Махала Кръстинци, Махала Кьосинци, Махала Лисичковци, Махала Младост, Махала Павлевци, Махала Поповци, Махала Стойковци, Махала Сукинци, Махала Тодоровци, Махала Тошинци, Махала Трънярци, Махала Тупарци, Махала Цалакина, Махала Центъра, Махала Чавдаровци, Махала Шавудинци, Махала Щроклинци

Община Перник

На 01.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 03.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 04.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Кралев Дол:   3-Ти Март, 3-Ти Март, Божилец, Боян Витков, В.Левски, Васил Левски, Велико Търново, Волга, Волга, Волга, Голо Бърдо, Граничар, Драва, Дунав, Дъбрава, Еделвайс, Извора, Искър, Искър, Калофер, Калужерец, Лале, Лале, Лале, Люлин, Люлин, Люляк, Махала Айдарица, Махала Айдарица, Махала Орниче, Металург, Металург, Минзухар, Минзухар, Миньор, Орниче, Орниче, Отец Паисий, Отец Паисий, Родопи, Светлина, Синчец, Славей, Струма

На 01.11.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник:   Еверест, Илинден, Магистрала, Мах.Язовира, Младост, Мусала, Пролет, Рила, Сините Вълни, Черни Връх

На 01.11.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник

На 02.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 08:30 – 16:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Гълъбник:   Кв.25 Упи Xііі-353, Упи Vіі-112,Кв.16, Упи Хv-45, Кв.6

На 02.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Горна Диканя:   X-1583 , Кв 195, Горна Диканя, Махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв.116а, Пи203, Упи І-1517 Кв.211, Упи Х-1306, Кв.165

На 02.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Долна Диканя:   884 Кв.67а И 67б, 926, XIII-755,Кв.47, Гаджова Махала, Градините, Кв. 72, Упи V-955, 954, Упи Iv-838,Кв.62, Упи Ix=883 Кв 67а, Упи VII- 852, 854 Кв.65, Упи Xi-261, Кв.40, Упи XIII-990, Упи Хiv-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40

На 02.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Дрен:   V-420 Кв.4, Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветдесет И Девета, Деветдесет И Осма, Деветдесет И Седма, Деветдесет И Трета, Деветдесет И Четвърта, Деветнадесета, Десета, Единадесета, М.Попова Махала, Махала Мали Дрен, Махала Тареина, Осемдесет И Девета, Осемдесет И Осма, Осемдесет И Пета, Осемдесет И Първа, Осемдесет И Трета, Осемдесет И Четвърта, Осемдесет И Шеста, Осемдесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет И Втора, Петдесет И Девета, Петдесет И Осма, Петдесет И Пета, Петдесет И Първа, Петдесет И Седма, Петдесет И Трета, Петдесет И Четвърта, Петдесет И Шеста, Петнадесета, Първа, С.Дрен, Седемдесет И Втора, Седемдесет И Девета, Седемдесет И Осма, Седемдесет И Пета, Седемдесет И Седма, Седемдесет И Трета, Седемдесет И Четвърта, Седемдесет И Шеста, Седемдесета, Седемнадесета, Седма, Сто, Сто И Втора, Сто И Девета, Сто И Единадесета, Сто И Осма, Сто И Пета, Сто И Петнадесета, Сто И Първа, Сто И Седма, Сто И Трета, Сто И Тринадесета, Сто И Четвърта, Сто И Шеста, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Хейзел Майнер, Четвърта, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Девета, Четиридесет И Осма, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седма, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Четиридесет И Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет И Втора, Шестдесет И Девета, Шестдесет И Пета, Шестдесет И Първа, Шестдесет И Седма, Шестдесет И Трета, Шестдесет И Четвърта, Шестдесет И Шеста, Шестдесета, Шестнадесета

На 02.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Старо Село, Общ. Радомир:   VII-157 Кв.17, XXVІІ-XXVІІІ Кв.12, Мах.Дукова

На 02.11.2018 г. /08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Студена, Общ. Перник:   Пи 000307, Находище Студена, Ален Мак, Баба Тонка, Барбеш, Бистрица, Боровец, Вардар, Вършец, Голо Бърдо, Ерма, Землище Мктп Щрабаг, Иван Вазов, Извън Регулация С.Студена Кариера, Каражинец, Мах.Кашова, Мах.Рулева, Местн.Каражинец/И.Р./, Простор, Разсадника, Рила, Родопи, Ропотамо, Рулева, Сините Вълни, Стария Площад, Струма, Христо Ботев

На 02.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч.; 08:30 – 09:30 ч.; 15:00 – 16:30 ч./ –  Чуковец, Общ. Радомир

На 02.11.2018 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Богданов Дол:   Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Извор, Китка, Княз Борис I, Любен Каравелов, Отец Паисий, Петър Берон, Стара Планина, Хан Аспарух, Цар Калоян, Цар Симеон

На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 09:15 – 15:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Радуй

На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Батановци:   3ти Март, 6ти Септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан Войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах.Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св.Св.Кирил И Методий, Средорек, Старо Село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Богданов Дол:   Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах.Дълга Бара, Мах.Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара Планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига

На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Вискяр:   Іі-253 Кв.30

На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Витановци:   Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л Іv-241, Кв.29, Упи І-51 Кв.14

На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Гоце Делчев:   Ючдорушко Дере

На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Зидарци

На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Мещица:   Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко Войвода, Кв.3 Упи Vііі-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, Път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, С. Мещица, Стадион, Пл.№140,Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв.55а, Юрий Гагарин, Ястребино

На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Перник:   Ахелой, Баба Тонка, Бараки Тмк Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Света Гора, Симеон Радев, Симеоновград, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цар Самуил

На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Расник:   Брод, Казанджийска, Околовръстен Път

На 02.11.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 14:00 – 15:00 ч./ –  Ярджиловци:   Ален Мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи Май, Рила, Свилен Русев, Средна Гора, Стара Планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски

На 02.11.2018 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Расник

На 02.11.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Люлин, Общ. Перник:   С. Люлин, М. Чокладиновец

На 02.11.2018 г. /13:00 – 13:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Перник:   21-Ва, Арх. Йордан Миланов, Благой Гебрев, Блокове На Р-К Тева, Варшава, Велчова Завера, Владимир Комаров, Двадесет И Втора, Двадесет И Трета, Жк. Тева, Пи 725.25, Зоя Космодемянская, Иван Земнухов, Изток, Кв. Тева, Кв. Тева, Упи Xi, Кв.193, Крушовска Република, Лев Толстой, Луганск, Максим Горки, Мах.Лалова, Младен Стоянов, Мошино, Огнян Станков, Олег Кошевой, Освобождение, Пушкин, Пхенян, Радомирска Република, Сергей Есенин, Сини Вир, Тева, Улан Батор, Упи V-7050 Кв.118, Урса, Хавана, Ханой, Хемус, Чернишевски, Юрий Гагарин

На 02.11.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Перник:   Жк. Тева, Пи 725.25, Тева

На 04.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Перник:   Ален Мак, Бачо Киро, Божур, Ела, Изток, Йордан Благоев, Калина, Калинин, Луганск, Могиличе, Момина Сълза, Никола Козлев, Палма, Рашо Димитров, Роза, Света Петка, Сергей Румянцев, Чинар, Юрий Гагарин

На 29.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 30.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 31.10.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 01.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 02.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./   На 03.11.2018 г. /08:30 – 16:30 ч./ –  Перник:   1-Ва, 1-Ва, 1-Ва, 10-та, 11-та, 12-та, 12-та, 14-та, 16-та, 17-та, 2-ра, 2-ра, 3-та, 3-та, 4-та, 4-та, 5-та, 5-та, 6-та, 6-та, 7-ма, 7-ма, 8-ма, 8-ма, 9-та, Ален Мак, Батак, Бачо Киро, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Благой Гебрев, Божур, Бродо, Бродо, Бродо, Бучински Път, Воронеж, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Георги Мамарчев, Димова Махала, Димова Махала, Димова Махала, Димова Махала, Добруджа, Добруджа, Ела, Елена, Златоград, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Изток, Йордан Благоев, Йордан Благоев, Калина, Калинин, Карл Маркс, Кишинев, Козлодуи, Козлодуи, Краснодар, Куйбишев, Къкринско Ханче, Лом, Лом, Лом, Лом, Луганск, Луганск, Луганск, Мадара, Мадара, Мах.Портарева, Мах.Портарева, Мах.Портарева, Могиличе, Момина Сълза, Никола Козлев, Никола Чучулков, Новгород, Оряхово, Палма, Перущица, Преслав, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Рашо Димитров, Роза, Рудничар, Рудничар, Рудничар, Рудничар, Св.Св.Кирил И Методий, Св.Св.Кирил И Методий, Света Петка, Сергей Румянцев, Силистра, Силистра, Силистра, Ставропол, Стомана, Стомана, Стомана, Струма, Тева, Тутракан, Търново, Търново, Харков, Хасково, Христо Смирненски, Хумни Дол, Хумни Дол, Хумни Дол, Хумни Дол, Чинар, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Ямбол

На 29.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч./ –  Перник:   Владайско Въстание, Владимир Комаров, Волга, Възход, Грамаге, Димитър Благоев, Добри Миланов, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Йордан Лютибродски, Кв. Старата Църква, Климент Охридски, Костенец, Кралевски Път, Лиляна Димитрова, Мах.Горна Църква, Мах.Тутулова, Махала Стара Църква, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Рилски Езера, Танчовица, Трайко Живков, Хемус, Църква, Чуйпетлово

На 29.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Горна Диканя

На 29.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Даскалово:   Втора

На 29.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Драгичево:   Байкал, Възраждане, Георги Бенковски, Кракра, Магистрала, Мария Луиза, Пирин, Първа, Райна Княгиня, Рила, Рударска, Стара Планина, Стефан Караджа, Струма, Тинтява, Христо Ботев, Цар Симеон, Явор, Янтра

На 29.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Мърчаево:   Мърчаево Пи 52, Рударски Път, Цар Симеон I/Кост.Темелков/

На 29.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Рударци:   1452, 3-Ти Март, Lxxxііі-1526 Кв.121, XVIII-1965,1967 Кв.127, Арда, Балчик, Бели Брег, Божур, Бор, Борова Гора, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Бургас, Вардар, Варна, Васил Априлов, Ваташка, Вела Пеева, Веслец, Витоша, Ген.Столетов, Гео Милев, Гоце Делчев, Гурко, Дабо, Добрич, Драва, Дренов Дол, Дулова, Дунав, Ерма, Ехо, Загарица, Захари Зограф, Здравец, Земен, Иван Вазов, Изгрев, Искър, Йовчова, Кало, Камчия, Капенешка, Кирил И Методий, Кирил Пчелински, Кракра, Кривуля, Лаката, Лиляна Димитрова, Лом, Лопянска Гора, Людмила Димитрова, Люлин, Марица, Мария Луиза, Местн.Кало, Металург, Минерал, Миньор, Михаил Дойчев, Москва, Несебър, Никола Вапцаров, Обеля, Оборище, Опълченска, Острица, Отец Паисий, Перник, Пирин, Пловдив, Поморие, Презвитер Козма, Пчелинска, Първи Май, Радомир, Райко Янков, Рено, Рига, Рила, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Рудничар, С.Рударци, Самоков, Сандански, Св. Иван Рилски, Свищов, Селимица, Силистра, Синчец, Скобелев, Смолян, Солун, София, Средна Гора, Стара Планина, Стефан Караджа, Стримон, Струма, Темелко Ненков, Тинтява, Трън, Ул.Вардар/Ул.Силистра, Упи LXXXIV-2229,Кв.21., Упи І-1427 Кв.80б, Упи Х|Х,Кв.107а, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветaна Живкова, Черни Връх, Шипка, Шумнатица, Янтра, Ясен, Ястребец

На 29.10.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник:   Баба Тонка, Бачо Киро, Блато, Божур, Бурковица, Бързатица, Васил Левски, Вит, Витоша, Георги Бенковски, Георги Раковски, Горска Поляна, Градище, Дъбрава, Еверест, Еделвайс, Иван Вазов, Иглика, Извор, Искър, Йордан Корчев, Калоян, Капитан Петко Войвода, Кирил Богданов, Кокиче, Кольо Фичето, Крайречна, Лебед, Леденика, Лилия, Лъката, Люлин, Мах.Бугьовец, Мах.Каназирова, Мах.Кюлова, Мах.Опашиница, Мах.Шестакова, Мах.Язовира, Местн.Буката/И.Р./, Местн.Шарков Дол /И.Р./, Местн.Шумнатица, Могилата, Незабравка, Оборище, Одеса, Панайот Волов, Панайот Хитов, Перуника, Пороя, Първи Май, Разсадника, Райна Княгина, Рибарица, Самуил, Слатина, Спортист, Стадионна, Стефан Караджа, Струма, Съединение, Теменуга, Тодор Каблешков, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Проданов, Цар Иван Асен I, Чифлик, Шийница, Юрий Гагарин, Явор, Янтра

На 29.10.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Рударци:   Вела Пеева, Гео Милев, Камчия, Капенешка, Марица, Москва, Оборище, Първи Май, Родопи, Розова Долина, Ропотамо, Рударска, Селимица, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Черни Връх, Шумнатица

На 29.10.2018 г. /09:15 – 10:00 ч./ –  Перник:   V-502.1010, Братя Миладинови, Брегалница, Булаир, Владислав Граматик, Войниковец, Габрово, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, Кв. 4 УпиII, Граово, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Талев, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Екзарх Йосиф, Златни Мостове, Знеполе, Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Калиманци, Кино Салон, Китка, Константин Величков, Косово Поле, Кракра, Кракра Пернишки, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Ловеч, Мах.Зарина /И.Р./, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Никола Карев, Омуртаг, Пере Тошев, Петко Каравелов, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Розова Долина, Руй, Русалка, Самоков, Сандански, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил И Методий, Стримон, Струма, Тодор Влайков, Трявна, Физкултурна, Хайдут Велко, Христо Ботев, Цанко Церковски, Централна Градска Част, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Яне Сандански

На 29.10.2018 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Перник:   Кино Салон, Кракра, Петко Каравелов, Розова Долина, Струма

На 29.10.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Големо Бучино:   Бачова Махала, Витоша, Даскала, Дъбрава, Кедър, Кокиче, Кракра, Люлин, Нарцис, Република, София, Струма, Упи Xxiv Кв. 39, Яланджийска, Ясен

На 29.10.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Драгичево:   V-14,Кв.83, Vіі-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Байкал, Бор, Васил Априлов, Васил Левски, Витоша, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Долно Драгичево, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Калиница, Каменица, Кокиче, Кракра, Лебед, Любен Каравелов, Люлин, М.Копринено Орище Пи 324, Магистрала, Мария Луиза, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Миньор, Мрамор, Никола Вапцаров, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Пирин, Реката, Република, Рила, Ропотамо, Рударска, Сава Асенов, Серимеж, Средорек, Умище, Упи VIII-1426, Физкултурна, Христо Ботев, Черни Връх, Янтра

На 29.10.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Мало Бучино:   Люлин/2-ра/

На 29.10.2018 г. /10:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Перник:   Бучински Път

На 29.10.2018 г. /10:00 – 12:00 ч./ –  Драгичево:   V-14,Кв.83, VІІ-555 Кв.80, Александър Боянов, Александър Танев, Бор, Владайска, Възраждане, Върла Стрън, Горно Драгичево, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит, Здравец, Ивайло, Лебед, М.Копринено Орище Пи 324, Мах.Крушите, Местност Горно Драгичево, Местност Горно Драгичево/Ал Танев, Местност Горно Драгичево/Борова Гора, Местност Горно Драгичево/Вилите, Местност Горно Драгичево/Гола Могила, Местност Горно Драгичево/Копринено Орище, Местност Горно Драгичево/Крушите, Местност Горно Драгичево/Селимите, Местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар, Мрамор, Оборище, Панайот Волов, Пи 020003, Пи 1625,М.Серимеж, Реката, Република, Сава Асенов, Серимеж

На 29.10.2018 г. /10:00 – 12:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 11:30 – 12:00 ч./ –  Мърчаево:   10-та

На 29.10.2018 г. /13:30 – 15:00 ч./ –  Перник:   V-502.1010, Братя Миладинови, Брегалница, Булаир, Владайско Въстание, Владимир Комаров, Владислав Граматик, Войниковец, Волга, Възход, Габрово, Ген Владимир Вазов, Гергина, Гоце Делчев, Гр. Перник, Кв. 4 УпиII, Грамаге, Граово, Григор Парличев, Даме Груев, Димитър Благоев, Димитър Талев, Добри Миланов, Добри Чинтулов, Драгановец, Драгановец Залес.Пояс, Дунав, Дъбрава, Евгении Ачанов, Екзарх Йосиф, Златни Мостове, Знеполе, Иван Рилски, Илинден, Илия Бешков, Инженерна, Инжинерен, Йордан Лютибродски, Калиманци, Кв. Старата Църква, Кино Салон, Китка, Климент Охридски, Константин Величков, Косово Поле, Костенец, Кракра, Кракра Пернишки, Кралевски Път, Кресна, Крушовска Република, Кръстю Асенов, Лиляна Димитрова, Ловеч, Мах.Горна Църква, Мах.Зарина /И.Р./, Мах.Тутулова, Махала Стара Църква, Михаил Георгиев, Михаил Герджиков, Момин Проход, Никола Вапцаров, Никола Карев, Никола Парапунов, Омуртаг, Пере Тошев, Петко Каравелов, Погреби, Поп Пейо, Презвитер Козма, Райна Княгиня, Рилски Езера, Розова Долина, Руй, Русалка, Самоков, Сандански, Св.Иван Рилски, Св.Св.Кирил И Методий, Стримон, Струма, Танчовица, Тодор Влайков, Трайко Живков, Трявна, Физкултурна, Хайдут Велко, Хемус, Христо Ботев, Цанко Церковски, Централна Градска Част, Църква, Черноризец Храбър, Чичо Стоян, Чуйпетлово, Яне Сандански

На 30.10.2018 г. /08:45 – 10:00 ч.; 13:15 – 15:00 ч./ –  Перник:   Арх. Йордан Миланов, Архитект Йордан Пешев, Благой Гебрев, Изток, Кадиевка, Клемент Готвалд, Луганск, Младен Стоянов, Младен Стоянов Кв.63 Парцел, Монтана, Мошино, Рашо Димитров, Юрий Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Перник:   Алеко Константинов, Димчо Дебелянов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Пейо Яворов, Пенчо Славейков, Софийско Шосе

На 30.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Кладница:   Горско Стоп.Витошко

На 30.10.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Студена, Общ. Перник:   Пояс №1на Язовир Студена

На 30.10.2018 г. /09:15 – 10:00 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Перник:   Благой Гебрев, Бучински Път, Изток, Калинин, Карл Маркс, Клемент Готвалд, Ленински Проспект, Лом, Мах.Портарева, Минск, Несебър, Одеса, Оряхово, Стомана, Търговска, Хасково, Юрий Гагарин

На 30.10.2018 г. /09:15 – 15:00 ч./ –  Перник:   Благой Гебрев, Изток, Карл Маркс, Ленински Проспект, Минск, Одеса, Търговска

На 31.10.2018 г. /09:15 – 12:00 ч./ –  Кладница:   Бор, Васил Левски, Витоша, Дабо, Калиница, Каменарска, Матница, Младост, Москва, Омуртаг, Петър Янчов, Рила, Спас Бурнов, Стамен Милкин, Струма, Цар Самуил, Цар Симеон, Юрий Гагарин, Яровец

На 31.10.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Перник:   Димитър Благоев, Добри Миланов, Кв. Старата Църква, Мах.Горна Църква, Махала Стара Църква, Църква

Община Радомир

На 02.11.2018 г. /08:15 – 09:45 ч./ –  Владимир:   Пи 149 Кв,14

На 02.11.2018 г. /08:15 – 09:45 ч./ –  Долна Диканя

На 02.11.2018 г. /08:15 – 09:45 ч./ –  Долни Раковец:   Кв.22,Упи Х-206, М-Ст Банята , Упи Xi-306, П-Л Іх-428, Кв.27, Упи 1-167  Кв.11, Упи Іі-26, Упи Хі-34, Кв.1

На 02.11.2018 г. /08:15 – 09:45 ч./ –  Друган:   Vі-485,Кв. 45, Чачулова Махала

На 02.11.2018 г. /08:15 – 09:45 ч./ –  Кондофрей:   Общ.Радомир

На 02.11.2018 г. /08:15 – 09:45 ч./ –  Радомир:   Антим I, Априлско Въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо Войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах.Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско Знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети Март, Хан Омуртаг

На 02.11.2018 г. /08:15 – 09:45 ч./ –  Стефаново, Общ. Радомир:   Мах.Горни Раковец, Мах.Егреците, Упи Іx-1083,1084

На 02.11.2018 г. /08:15 – 09:45 ч./ –  Червена Могила

На 31.10.2018 г. /09:30 – 10:15 ч.; 13:30 – 15:00 ч./ –  Радомир:   Райко Даскалов, Алеко Константинов, Александър Ботев, Александър Стамболийски, Арката, Батенберг, Бенковска, Блок Ное – 2, Вардар, Васил Левски, Войнишко Въстание, Върба, Генерал Кантарджиев, Деян Гебрев, Дупнишка, Евтим Рангелов, Иван Асен II, Кирил И Методи, Кубрат, Кюстендилска, Люлякова, Майор Чиляев, Мирчо Христов, Младост, Ное, Оборище, Пирин, Подпор. Константин Цанков, Полк. Митрев, Преспа, Райко Даскалов, Свилен Русев, Свобода, Стефан Пергелов, Търново, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Освободител, Шар, Шейново

На 31.10.2018 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Радомир:   Батенберг, Войнишко Въстание, Свобода, Цар Освободител

Община Трън

На 01.11.2018 г. /08:45 – 10:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:45 – 10:15 ч.; 14:45 – 16:15 ч./ –  Трън:   8ми Март, 9ти Септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни Жилища, Здравец, Мах.Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков

На 01.11.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /08:45 – 16:15 ч./ –  Трън:   Александър Стамболийски

На 29.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 30.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 31.10.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 01.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 02.11.2018 г. /09:00 – 16:15 ч./ –  Трън:   8ми Март, Георги Бабичев, Граничар, Денчо Знеполски, Мах.Горно Баринци, Мурговица, Нов Живот, Руй, Света Троица

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.

Реклама