ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 05-09.11.2018

Планирани прекъсвания на тока за периода 05-09.11.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 05 – 09 ноември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица

На 05.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Цветкова Бара: Главна, Гороница, извън регулация, Черемошница

На 05.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Ягодово, Общ. Берковица: Александър Стамболийски, Васил Левски, Вречна, Георги Димитров, Георги Трайков, Дълбоки Дол, Еделвайс, Карян, Малка Река, Марков Кладенец, Разсланица, Синчец, Среченска Бара, Христо Ботев, Ягода

На 05.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ –  Слатина, Общ. Берковица: Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, местност Стопански Двор, Н. Й. Вапцаров, Христо Ботев

На 05.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Драганица: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 05.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч./ –  Пърличево: 9-ти Септември, Ал Стамболийски, Бор, Васил Левски, Витоша, Г Димитров, Гробарска, Димитър Благоев, Дружба, Замфир Попов, Иван Вазов, Любен Каравелов, Македония, Морава, Пирин, Раковски, Рила, Средец, Стефан Караджа, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Явор

На 05.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 07.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ –  Черкаски: Акация (21), Божур (25 А), Бозаджийска (Дванадесет), Бор (Единадесет), Бреза (Двадесет), Вароша (Първа А), Върбица (Дванадесета), Върха (24), Гавгалия (Шестнадесет), Гурнов (Трета), Дребако (Четиринадесет), Еделвайс (23), Ела (Четвърта), Иглика (Тринадесет Б), Игрище (25), Извора, Изгрев (Деветнадесет), Казанджийска (Девета А), Калина (Двадесет и Втора), Кестените (Осма), Ком (Втора), Корийски Дол (22 Б), Корията (Двадесет и Втора А, Крайна (Седемнадесет), Липа (29), Метохска (Девета), Перуника (Петнадесет), Речна (27 ), Роза (Пета), Ружа (27 А), Синчец (Десет), Стубла (Десета), Теменуга (28 ), Хризантема (26), Христо Ботев (Първа), Църковна (Седма), Червен Брег (Тринадесет), Ямачо (Тринадесета)

На 06.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 08.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Берковица: 23 Септември, Акация, извън регулацията, местност Петрохан, Страцимировска

На 06.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/   На 08.11.2018 г. /15:00 – 16:00 ч./ –  Бързия: Акация, Артец, Здравец, Клисура, Петроханска, Пръшковица, Равнище, Стругарница

На 07.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Слатина, Общ. Берковица: Васил Левски, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Иван Вазов, Н. Й. Вапцаров, Христо Ботев

Община Бойчиновци

За периода 05-09.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Владимирово, Общ. Бойчиновци: Владимир Петков Минчев, Гаврил Генов, Замфир Попов, Лютенска Дружина, Мест. Край Село, Найден Коцов Вълов, Никола Ефремов, Парка на Свободата, Петко Коцов Лечев, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Коцов, Цветан Василев

Община Вълчедръм

За периода 05-09.11.2018 г. /08:00 – 16:15 ч./ –  Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Септемврийска

На 07.11.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Бъзовец, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски, Васил Воденичарски, Васил Левски, Гео Милев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Иван Вазов, Игрище, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, местност Ткзс, Покрайна, Септемврийска

На 07.11.2018 г. /09:45 – 16:00 ч./ –  Септемврийци, Общ. Вълчедръм: 22 Септември(8-ми Септемв, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Балканска(Т. Костов), Бачо Киро, Бенковски, Васил Левски, Волга, Възрожденска(В. Коларов), Генерал Скобелев(Волгогра, Гео Милев, Гробарска, Добри Чинтулов, Добруджа(Г-Л Заимов), Дунав, Егея, Елин Пелин, Захари Стоянов, Златия(Катюша), Климент Охридски(Г. Кирков, Любен Каравелов, Марица, местност Вадището, Мизия(Зоя), Морава(Д. Благоев), Мърчево, Мътница, Никола Й. Вапцаров, Николай Петриний, Общинска, Опълченска(С. Трънски), Паисий(Ц. Драгойчева), Патриарх Евтимий(Ф. Козов), Пейо Яворов, Петър Берон, Пловдив, Райко Даскалов, Самуил(Московска), Свобода(Г. Димитров), Сергей Румянцев, Синчец(Т. Павлов), Славянска(А. Балкански), Стара Планина, Тито, Тодор Каблешков(И. Николов, Тракия(Хр. Михайлов), Училищна, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Бакалов, Цар Калоян(Е. Ангелов), Янтра

Община Вършец

На 08.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Вършец: 12961, 24, 12961. 15. 858, 12961. 24. 4, 12961. 24. 6, 12961. 24. 934, 12961. 51. 7, 12961. 54. 52, 12961. 57. 9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-ти Септември), България(В. Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С), Д-Р Константин Пенев(З. К), Иван Вазов, кв. 1 12961. 422. 111, кв. Изток извън регулация, Климент Охридски(И. Манк. ), местност Пречиствателна Станция, Република(Г. Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)

На 08.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Горна Бела Речка: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 08.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Горно Озирово: Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н. Й. Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)

На 08.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Долно Озирово: I-161, кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 08.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Лютаджик: 23-ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген. Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река

На 08.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Спанчевци: Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, извън регулация, Илинден, местност Минкови Бани – Топилата, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

На 08.11.2018 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Стояново, Общ. Вършец: Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 08.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Долна Бела Речка: 325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 09.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Вършец: кв. 1 12961. 422. 111

Община Лом

На 08.11.2018 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Лом: Ангел Кънчев, Бабуна(Н. Караджата), Бозвели, Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н. Вапцаров), Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хан Омуртаг(23 Септември), Юрий Венелин

За периода 05-09.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Веслец(Братя Ибренови), Драгоман(Н. Вапцаров), Кнес Иван Кулин, Ком, Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр. Зу-Ски), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г. Карастоянова), Черковна(Г. Карастоянова), Шипка

За периода 05-09.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Дунавска(Д Благоев), Дядо Цеко Войвода, Камчия, Крум Пастърмаджиев, Ломски Казарми, Люляк(Петър Калчев), Огоста, Пелистър, Призрен(Неофит Ломски), Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Тунджа, Хан Аспарух, Цибрица, Янтра

Община Монтана

За периода 05-09.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Доктор Йосифово: Ален Мак, Бельовец, Божур, Възход, Д-Р Йосиф Иванов, Еделвайс, Ела, Изгрев, Марица, Мито Мишов, Огоста, Пирин, Тунджа, Цибрица, Ъгъла на ул. Балена и ул. Марица, Янтра, Ясен

За периода 05-09.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Монтана: 22-ри Септември, 22-ри Септември, Арх. Младен Кръстев(Н. Ил. ), Д-Р Стамен Илиев, Драган Цанков(Московска), Жеравица, Жеравица, Княз Александър Батенберг, Неофит Рилски, Панайот Хитов, Пейо Яворов (Г. Дамянов), Петър Парчевич, Свети Климент Охридски (Г. Свети Климент Охридски(Г. , Свети Климент Охридски (Г. Стефан Савов(М. Пенов), Трапезица, Трети Март (Г. Димитров), Трети Март (Г. Димитров), Хан Аспарух, Юлиус Ирасек(Житомирска), Юлиус Ирасек(Житомирска), Юрий Венелин, Юрий Венелин

Община Чипровци

За периода 05-09.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Горна Лука: Александър Стамболийски, Балова Шума, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Иван Бобанов, Лика Рачин, Маршал Толбухин, Миньорска, Младост, Оборище, Родопи, Христо Ботев, Шипка

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Реклама