ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 19-23.11.2018

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 19-23.11.2018

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 19-23 ноември 2018 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица

На 19.11.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Бистрилица: Мир

На 19.11.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Гаганица: 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Вапцаров, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Иван Вазов, Исперих, Кирил и Методи, Кумбарка, Мусала, Тимок, Христо Ботев, Чайка, Шумашки Дол, Явор

На 20.11.2018 г. /08:30 – 17:00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Берковица: Александровска, извън регулацията, Промишлена Зона

Община Брусарци

На 19.11.2018 г. /12:00 – 12:45 ч./ –  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Бреста, местност Верлото, местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста

На 19.11.2018 г. /12:00 – 12:45 ч./ –  Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.11.2018 г. /12:00 – 12:45 ч./ –  Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 19.11.2018 г. /12:00 – 12:45 ч./ –  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Дола, местност Извора, местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 19.11.2018 г. /12:00 – 12:45 ч./ –  Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулация, местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 19.11.2018 г. /12:00 – 12:45 ч./ –  Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 19.11.2018 г. /12:00 – 12:45 ч./ –  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

Община Вълчедръм

На 20.11.2018 г. /09:45 – 10:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Вълчедръм: Черни Връх

На 20.11.2018 г. /09:45 – 10:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Черни Връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.11.2018 г. /09:45 – 10:00 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Якимово: 23-Септември, Александър Бойчев, Александър Стамболийски, Алекси Беремлиев, Андрей Жданов, Антон Иванов, Аспарух, Бачо Киро, Борис Димитров Цимов, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Веслец, Витошка, Владимир Генков, Войн Петров, Възраждане, Върбан Лилов, Георги Бенковски, Георги Гърголов Данчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Георги Маринков-Качо, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Градище, Д-Р Петър Берон, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Георгиев Терзийск, Драгоевска, Дунав, Европа, Единство, Елин Пелин, Ивайло, Иван Вазов, Иван Лешев, Иван Панов, извън регулацията, Искра, Искър, Йордан Йовков, Йордан Чушков, Калоян, Качо Комитски, Кирил и Методи, Комсомолска, Кръсто Белчев, Кръсто Божинов, Кръсто Щърков, Кубрат, Ленин, Любен Каравелов, Македонска, Малчика, местност Стопански Двор, Мечи Дол, Милаки Бояджийски, Милан Йонов, Мирон Дановски, Митко Палаузов, Неофит Бозвели, Огоста, Осми Конгрес, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Пенко Щърков, Пенчо Славейков, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Република, Рила, Росица, Самуил, Север, Сергей Румянцев, Симеон Иванов-Мончо, Славянска, Сливница, Спас Игнатов, Станке Димитров, Станчо Комитски, Стефан Караджа, Стопански Двор, Странджата, Струма, Султаница, Тангра, Тодор Каблешков, Тодор Терзийски, Толбухин, Тракийска, Тунджа, Филип Тотьо, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Асен, Цар Шишман, Цибрица, Чавдар, Черковна, Шипка, Ъгъла на ул.   Г. Димитров и Драгоевска, Янтра

На 20.11.2018 г. /09:45 – 15:45 ч./ –  Якимово: 23-Септември, Войн Петров, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Димитър Георгиев Терзийск, Драгоевска, Иван Панов, Йордан Йовков, Йордан Чушков, Качо Комитски, Кръсто Белчев, Любен Каравелов, Милаки Бояджийски, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Райна Княгиня, Симеон Иванов-Мончо, Славянска, Султаница, Тодор Терзийски, Тракийска, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Шипка, Ъгъла на ул.   Г. Димитров и Драгоевска

На 21.11.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Златия, Общ. Вълчедръм: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Антон Иванов, Атанас Николов, Беляев, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Веселец, Витоша, Владимир Поп Томов, Вола, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Кирков, Гогол, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Егоров, Ел-Тепе, Елин Пелин, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Каблешков, Китка, Кубрат, Ленин, Люляк, Малчика, Марин Негрилов, Места, Методи Попов, Мирон Тодоров, Митко Палаузов, Мичурин, Млада Гвардия, Мусала, Никола Кръстев, Огоста, Осогово, Отец Паисий, Петър Попов, Пирин, Попович, Пушкин, Първи Май, Ракета, Рила, Роза, Славейков, Совата, София, Стара Планина, Стефан Караджа, Столетов, Страхил Войвода, Струма, Суворов, Терешкова, Тимок, Титов, Толбухин, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Чарлс Дарвин, Черно Море, Янтра

На 21.11.2018 г. /10:15 – 10:45 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, извън регулацията, местност Ракчин Дол, Осемнадесет, Осма, Пета, Пета А, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Две-А, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Пет-А, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Първа А, Седемдесет и Едно, Седемдесет и Пета, Седемдесет и Три, Седемнадесет, Седма, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет, Шестдесет и Девет, Шестдесет и Девета А, Шестдесет и Осем, Шестдесет и Седем, Шестдесет и Четири, Шестдесет и Шест, Шестнадесет

На 21.11.2018 г. /10:15 – 16:00 ч./ –  Златия, Общ. Вълчедръм: Атанас Николов, Беляев, Витоша, Вола, Гагарин, Георги Димитров, Димитър Благоев, Дунав, Егоров, Ел-Тепе, Елин Пелин, Каблешков, Ленин, Марин Негрилов, Места, Методи Попов, Огоста, Пирин, Попович, Столетов, Струма

Община Вършец

На 19.11.2018 г. /13:00 – 16:30 ч./ –  Вършец: Аспарух, Васил Левски, Дончо Станчев, Дунав, Климент Охридски(И. Манк. ), Република(Г. Димитров), Стефан Караджа(Ан. Златков), Хан Крум(Стоян Лилков), Цар Иван Асен II-ри(И. Бог

На 22.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Вършец: Ботуня(9-ти Септември), България(В. Коларов), Васил Левски, Георги Бенковски(11 Септ), Република(Г. Димитров), Стефан Стамболов(Г. Моцов), Четвърта, Шести Септември(Заводска), Шипка

На 22.11.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Вършец: Ботуня(9-ти Септември), България(В. Коларов), Васил Левски, Поп Исай, Република(Г. Димитров), Христо Ботев

Община Лом

За периода 19-23.11.2018 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Веслец(Братя Ибренови), Драгоман(Н. Вапцаров), Кнес Иван Кулин, Ком, Полк. Борис Дрангов(К. Бак), Славянска(Г. Димитров), Софроний, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр. Зу-Ски), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М. Стефанов), Цар Петър(М. Стефанов), Цар Симеон(В. Коларов), Цар Симеон(В. Коларов), Цар Шишман, Черковна(Г. Карастоянова), Черковна(Г. Карастоянова), Шипка

За периода 19-23.11.2018 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан. Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом. Комуна), Славянска(Г. Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 23.11.2018 г. /08:30 – 15:00 ч./ –  Лом: Бабуна(Н. Караджата), Васил Левски, Генерал Владимир Заимов, Добруджа, Драгоман(Н. Вапцаров), Дядо Цеко Войвода, Каварна, Осогово, Пирот, Хан Омуртаг(23 Септември)

На 23.11.2018 г. /13:00 – 16:15 ч./ –  Лом: Вакумна Фабрика, Димитър Милков(В. Чкалов), Елха, Магура, Софийска, Трифон Панов(Марин Цеков), Физкултурна, Черковна(Г. Карастоянова), Явор

Община Монтана

На 20.11.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Благово, Общ. Монтана: Аспарух, Берковска, Бързия, Васил Левски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Софийска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Ъгъла на ул.   Г. Томов и Ю. Гагарин, Юрий Гагарин, Явор

На 20.11.2018 г. /08:45 – 09:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Монтана: 48489. 22. 482, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Столетов(А. Греков, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Димчо Дебелянов(П. Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К. Трифонов, Извора(Б. Бистрица), извън регулация, До Гр. Монтана, извън регулацията, Калето, Клокотница(Г. Михайлов), Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П. , Семчин Дол, Хан Тервел(Н. Алексиев), Цар Борис III-ти(З. Попов), Цар Иван Александър(Т. Тр. , Черковна(Иван Бобанов)

На 20.11.2018 г. /08:45 – 16:00 ч./   На 21.11.2018 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Монтана: извън регулация, До Гр. Монтана

На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:30 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Дълги Дел: Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Видлица: извън регулация

На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Гаврил Геново: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Еловица, Общ. Георги Дамяново: Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Меляне: Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Помеждин: 500. 110, ІV-148 Кв. 9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 20.11.2018 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 20.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Говежда: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 20.11.2018 г. /09:00 – 16:30 ч.; 09:00 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:30 ч./ –  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 21.11.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Монтана: Сирма Войвода(С. Димитров), Христо Ботев

На 21.11.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Монтана: Генерал Арнолди, Младост

На 22.11.2018 г. /09:00 – 15:00 ч./ –  Монтана: Дунав, Любен Каравелов, Христо Ботев

Община Чипровци

На 20.11.2018 г. /13:00 – 16:00 ч./ –  Железна: 413058, Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.