ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 21-25.01.2019

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 21-25.01.2019

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 2125 януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица

На 24.01.2019 Г. /08:30 – 12:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Берковица:   03928.201.1, 03928.47.13, 03928.514.225, 23 Септември, Александровска, Д-Р Иван Панов(9 Септември), Извън Регулацията, Лечебница, Път 81 Преди Разклона За Кв. Раковица, Раковица, Хаджи Петър Илиев

На 21.01.2019 Г. /13:00 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Берковица:   Александровска, Извън Регулацията, Промишлена Зона

Община Брусарци

На 24.01.2019 Г. /11:45 – 12:45 Ч./ –  Белотинци:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Местност Бреста, Местност Верлото, Местност Цветкови Туфи, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Девета, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет И Девета, Четиредесет И Осма, Четиредесет И Седма, Четиредесет И Шеста, Четиридесет, Четиридесет И Втора, Четиридесет И Пета, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиридесет И Четвърта, Шеста

На 25.01.2019 Г. /09:30 – 09:45 Ч.; 15:30 – 15:45 Ч./ –  Брусарци:   23-Ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 25.01.2019 Г. /09:30 – 15:45 Ч.; 09:30 – 09:45 Ч.; 15:30 – 15:45 Ч./ –  Буковец, Общ. Брусарци:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил И Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 24.01.2019 Г. /11:45 – 12:45 Ч./ –  Долна Рикса:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 24.01.2019 Г. /11:45 – 12:45 Ч./ –  Долно Церовене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил И Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 24.01.2019 Г. /11:45 – 12:45 Ч./ –  Клисурица:   273007, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Местност Дола, Местност Извора, Местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 25.01.2019 Г. /09:30 – 09:45 Ч.; 09:30 – 15:45 Ч.; 15:30 – 15:45 Ч./ –  Одоровци:   Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет И Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 24.01.2019 Г. /11:45 – 12:45 Ч./ –  Славотин:   Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пета, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет И Две, Петдесет И Едно, Петдесет И Пет, Петдесет И Три, Петдесет И Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Девет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 24.01.2019 Г. /11:45 – 12:45 Ч./ –  Сливовик:   23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил И Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, Местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 25.01.2019 Г. /09:30 – 09:45 Ч.; 15:30 – 15:45 Ч./ –  Смирненски, Общ. Брусарци:   Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, Път Iii-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

На 24.01.2019 Г. /11:45 – 12:45 Ч./ –  Смоляновци:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, Извън Регулацията, Изгрев, Кирил И Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, Махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

Община Лом

За Периода 21-25.01.2019 Г. /08:30 – 16:15 Ч./ –  Долно Линево:   Александър Стамболийски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

За Периода 24-25.01.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./ –  Лом:   Ангел Кънчев, Бабуна(Н.Караджата), Бозвели, Драгоман(Н.Вапцаров), Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Омуртаг(23 Септември), Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

За Периода 21-25.01.2019 Г. /08:30 – 16:15 Ч./ –  Лом:   Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Дядо Цеко Войвода, Крум Пастърмаджиев, Призрен(Неофит Ломски), Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 23.01.2019 Г. /08:30 – 15:00 Ч./ –  Лом:   Бозвели, Славянска(Г.Димитров)

За Периода 21-22.01.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./ –  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска(Г.Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна(Г.Карастоянова)

Община Монтана

За Периода 21-25.01.2019 Г. /08:30 – 16:15 Ч./ –  Лом:   Хаджи Димитър

За Периода 21-25.01.2019 Г. /08:30 – 16:15 Ч./ –  Монтана:   22-Ри Септември, 22-Ри Септември, 48489.13.37, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Асен Златаров, Асен Златаров, Баба Тонка, Беглишки Мост, Бул. А. Стамболийски – Ул. Д. Подвързагов, Гаврил Душков(И.Иванов), Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Генерал Арнолди, Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Д-Р Иван Каманов, Д-Р Торосян(Т.Благоев), Димитър Подвързачов(Ж.Кр, Димитър Подвързачов(Ж.Кр, Еделвайс М Кутловица, Екзарх Йосиф, Елин Пелин(Жданов), Елин Пелин(Жданов), Иван Димитров, Иван Хаджийски(Д.Николов), Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Йордан Цеков, Йордан Цеков, Йордан Цеков, Местност Лазарова Воденица, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Младост, Монтана, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панчо Владигеров(Малчика), Парта, Парта, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Поп Андрей, Поп Андрей, Поп Андрей, Поп Харитон(Д.Вълков), Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Сливница, Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Филип Станиславов, Хайдут Велко, Хайдут Велко, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Шести Септември, Шести Септември, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Юрий Венелин

На 22.01.2019 Г. /12:45 – 13:00 Ч./ –  Монтана:   48489.2.544, 48489.32.384, Извън Регулацията, Младост, Монтана, Поп Пунчо, Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(Г.Димитров), Упи 48489.14.69, Христо Смирненски

На 22.01.2019 Г. /16:00 – 16:30 Ч./ –  Монтана:   48489.2.544, Младост, Монтана, Поп Пунчо, Свети Патриарх Евтимий(П., Трети Март(Г.Димитров), Упи 48489.14.69

На 22.01.2019 Г. /16:00 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Монтана:   48489.32.384, Извън Регулацията, Христо Смирненски

На 25.01.2019 Г. /08:30 – 12:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Монтана:   Гоцо Митов, Диана, Индустриална, Морава, Ххi Век

На 25.01.2019 Г. /13:00 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Монтана:   Извън Регулацията

На 22.01.2019 Г. /12:45 – 13:00 Ч.; 16:00 – 16:30 Ч. По Искане На „Есо“ Еад/ –  Сапарева Баня:   Скобелев

Община Якимово

На 22.01.2019 Г. /09:30 – 09:50 Ч.; 09:30 – 15:30 Ч.; 15:10 – 15:30 Ч./ –  Долно Церовене:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Дунав, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йорданка Петкова, Кирил И Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 23.01.2019 Г. /13:00 – 16:00 Ч./ –  Комощица:   Антон Иванов, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Гео Милев, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Каблешков, Кирил И Методи, Ломска, Мизия, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър

На 23.01.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./ –  Якимово:   Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Витошка, Георги Димитров, Дунав, Македонска, Местност Стопански Двор, Неофит Бозвели, Огоста, Отец Паисий, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Рила, Росица, Станке Димитров, Странджата, Тунджа, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Шишман, Янтра

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на www. Ч.cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.