ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 28.01-01.02.2019

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 28.01-01.02.2019

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

 Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 28 януари – 01 февруари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица

На 28.01.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Берковица:  Николаевска

На 28.01.2019 г. /10:00 – 15:00 ч./ –  Берковица:  Александровска, Изгрев, Мусала

На 29.01.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Берковица:  03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, Извън Регулацията

На 29.01.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Бистрилица:  1-ви Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка

На 29.01.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Гаганица:  037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил и Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна

На 29.01.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Костенци:  314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 29.01.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Котеновци:  000910, Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 29.01.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Лесковец, Общ. Берковица:  047094, Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 29.01.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Мездрея:  000002

На 29.01.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Черешовица:  011002, Екатте 80635, Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Брусарци

На 29.01.2019 г. /09:30 – 15:15 ч./ –  Брусарци:  23-Ти Септември, Ал.Стамболийски, Георги Димитров, Дунав, Заводска, Иван Вазов, Иван Козарев, Кремиковска, Ленин, Митко Палаузов, Падинска, Пирин, Стадион, Стара Планина

На 30.01.2019 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./   На 31.01.2019 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Брусарци:  23-Ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън Регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 30.01.2019 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./   На 31.01.2019 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Смирненски, Общ. Брусарци:  Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

На 30.01.2019 г. /09:30 – 15:45 ч.; 09:30 – 09:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./   На 31.01.2019 г. /09:30 – 09:45 ч.; 09:30 – 15:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Буковец, Общ. Брусарци:  Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 30.01.2019 г. /09:30 – 15:45 ч.; 09:30 – 09:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./   На 31.01.2019 г. /09:30 – 15:45 ч.; 09:30 – 09:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Одоровци:  Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

Община Вършец

На 29.01.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Вършец:  12961, 24, 12961.15.858, 12961.24.4, 12961.24.6, 12961.24.934, 12961.424.368, 12961.51.7, 12961.54.52, 12961.57.9, Алеко Константинов, Банкя, Ботуня(9-Ти Септември), България(В.Коларов), Гламео, Д-Р Дамян Иванов, Д-Р Елена Теодосиева(Л.С), Д-Р Константин Пенев(З.К), Иван Вазов, Кв.1 12961.422.111, Кв.Изток Извън Регулация, Климент Охридски(И.Манк.), местност Пречиствателна Станция, Република(Г.Димитров), Сан Стефано, Тодорини Кукли, Янко Сакъзов(Строителна)

На 29.01.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Долно Озирово:  I-161, Кв. 47, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 29.01.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горна Бела Речка:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 29.01.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Горно Озирово:  Бенковски(7), Бор(23), Братя Миладинови(14), Вардар(36), Васил Левски(1), Васил Петлешков(17), Веслец(38), Вихрен(37), Елин Пелин(43), Зорница(42), Иванчо Комитата(28), Камен Дол(9), Кирил и Методий(20), Кокиче(4), Ком(35), Котля(11), Кубрат(25), Леденика(10), Любен Каравелов(16), Малина(6), Минзухар(2), Младост(40), Момина Сълза(21), Мусала(31), Н.Й.Вапцаров(29), Петър Берон(15), Плиска(13), Райна Кнагиня(26), Ружа(33), Синчец(3), Стара Планина(34), Стефан Караджа(41), Стрешер(8), Теменужка(5), Тинтява(39), Хаджи Димитър(32), Хан Аспарух(12), Хан Крум(22), Христо Ботев(27), Цар Борис I(19), Цар Калоян(18), Явор(24)

На 29.01.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Долна Бела Речка:  325051, Втора, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста

На 29.01.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Лютаджик:  019076, 23-Ти Септември, Ален Мак, Безименна, Васил Левски, Ген.Иван Кинов, Георги Димитров, Драва, Дружба, Дунав, Кокиче, Крайбрежна, Кресна, Люляк, Мир, Христо Ботев, Черна Река

На 29.01.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Спанчевци:  Арто, Билото, Втора, Георги Димитров, Дванадесет, Десета, Дошин Вир, Единадесет, Извън Регулация, Илинден, местност Минкови Бани – Топилата, местност Селището, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Седма, Селището, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесета, Яне Сандански

На 29.01.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Стояново, Общ. Вършец:  Втора, Девета, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Лом

За периода 28-01.02.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Долно Линево:  Александър Стамболийски, Васил Петлешков(Л.Димитро, Вишна(Г.Димитров), Георги Сава Раковски, Дунав, Малина, Марица, Покрайна, Първа, Рила(Р.Даскалов), Стефан Караджа, Христо Ботев

За периода 28-31.01.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом:  Дядо Цеко Войвода, Призрен(Неофит Ломски)

На 28.01.2019 г. /09:00 – 11:30 ч./ –  Лом:  Иван Петков, Елин Пелин, Детелина

На 28.01.2019 г. /11:30 – 13:20 ч.; 14:00 – 16:00 ч./   На 29.01.2019 г. /09:00 – 11:00 ч.; 11:30 – 14:00 ч./ –  Лом:  Младеново

На 29.01.2019 г. /14:30 – 16:00 ч./ –  Лом:  Кв.Младеново

На 30.01.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Лом:  Голинци, Люлин, Славейче, Славия

На 30.01.2019 г. /11:30 – 13:30 ч./ –  Лом:  Гредовете, Лястовичка

На 30.01.2019 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Лом:  Люлин, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Подполковник Леонов, Райна Княгиня, Софийска, Съгласие(Аврора)

На 31.01.2019 г. /09:00 – 11:00 ч./ –  Лом:  Замфировско Шосе, Вакуумна Фабрика, Кв. Младеново

На 31.01.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Лом:  Кв.Стадиона

На 01.02.2019 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Лом:  Ковачишка

На 01.02.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Лом:  Хумата

На 01.02.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Лом:  Хумата 2

Община Монтана

За периода 28-01.02.2019 г. /08:30 – 08:15 ч./ –  Монтана:  Бързия, Вихрен, Елтепе, Захари Зограф, Здравец, Иван Павлов, Иглика, Крайна(П.Харитон), Лъката, Никола Вапцаров, Чайка, Червен Бряг, Чернила

За периода 28-01.02.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Монтана:  Андрей Попов(Й.Николова), Болярска(Г.Батора), Васил Петлешков, Детелина, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Жельо Войвода, Жельо Войвода, Иван Козарев, Индже Войвода(Л.Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Люлякова, Мала Кутловица, Мала Кутловица, Мала Кутловица, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Никола Обретенов, Панайот Волов, Панайот Волов, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Червен Бряг, Яница(Ямите-М.Кутловица)

На 30.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Крапчене:  Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, Извън Регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка(Г.Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла на ул. Главна и Асен и Петър

На 30.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Липен:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора, Ъгъла С ул. Единадесета и ул. Дванадесета

На 30.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Монтана:  Извън Регулацията, Ккрайпътен Комплекс &Quot;Пъстрина&Quot;

На 30.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Николово, Общ. Монтана:  Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I, Кв.10, УПИ XVIII-238 Кв.23, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора

На 30.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Стубел:  302006, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Втора, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 30.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Сумер:  179040, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 30.01.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Трифоново:  Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Чипровци

На 28.01.2019 г. /11:45 – 13:00 ч./ –  Белимел:  000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, местност Ливагето, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.01.2019 г. /11:45 – 13:00 ч./ –  Горна Ковачица:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, местност Равнището, Пета, Петнадесет, ПИ 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 28.01.2019 г. /11:45 – 13:00 ч./ –  Горна Лука:  Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 28.01.2019 г. /11:45 – 13:00 ч./ –  Железна:  Втора, Двадесет, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 28.01.2019 г. /11:45 – 13:00 ч./ –  Мартиново:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Имот 143 Кв.30, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 28.01.2019 г. /11:45 – 13:00 ч./ –  Митровци:  Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 28.01.2019 г. /11:45 – 13:00 ч./ –  Превала:  Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил и Методи, Ленин, Лика Рачин, местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра

На 28.01.2019 г. /11:45 – 13:00 ч./ –  Челюстница:  Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста

На 28.01.2019 г. /11:45 – 13:00 ч./ –  Чипровци:  23-Ти Септември, 81390.128.663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Александър Стамболийски, Балканска, Бенковски, Богдан Маринов, Васил Левски, Витоша, Волга, Гагарин, Георги Димитров, Георги Пеячевич, Д-Р Тако Андреев, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна Войвода, Димитър Благоев, Димитър Филипов, Дядо Лилчо, Ехо, Жельо Войвода, Иван Станиславов, Извън Регулацията, Калето, Ком, Лука Андреин, Люляк, Минзухар, Михайл Шипков, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Осми Март, Павлето (В.Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Рила, Ропотамо, Семко Войвода, Септемврийци, Смит Войвода, Стара Планина, Стефан Дуньов, Точо Войвода, Три Чуки, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар Войвода, Чипровска Комуна, Шипка, Яко Войвода

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Зa още новини, снимки и видео харесайте страницата ни във Facebook. Там очакваме вашите коментари и сигнали.

Реклама