ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 04-08.02.2019

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 04-08.02.2019

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 02 – 08 февруари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица

На 05.02.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Берковица: 086014 Землището на С.Бързия

На 05.02.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бързия: 017038, 036022, 085035, 086032, 9 Ти Септември, №017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището С.Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов Живот, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, Кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 05.02.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Монтана: Христо Ботев

На 05.02.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Бързия: 9 Ти Септември, Артец, Бор, Букет, Изгрев, Кирил и Методи, Ком, Липа, Малка Бързия, Петроханска, Роза, Синчец, УПИ ХVІ, Кв.29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Шипка, Ягода

На 06.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Берковица: Александровска

На 08.02.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Берковица: 23 Септември, Акация, извън регулацията, местност Петрохан, Страцимировска

На 08.02.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Бързия: 068021, 9 Ти Септември, Акация, Артец, Здравец, Клисура, Петроханска, Пръшковица, Равнище, Стругарница

На 08.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Берковица: извън регулацията, Страцимировска

Община Брусарци

На 07.02.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Брусарци: 23-ти Септември, Ал.Стамболийски, Бенковска, Георги Димитров, Дунав, Заводска, Иван Бобанов, Иван Вазов, Иван Козарев, извън регулацията, Искър, Карл Маркс, Кремиковска, Ленин, Мересиев, Митко Палаузов, Московска, Никола Й.Вапцаров, Падинска, Пирин, Пролет, Стадион, Стара Планина, Тодор Кънчев

На 07.02.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Дъбова махала: Александър Стамболийски, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Трайков, Добруджа, Иван Вазов, Каравелов, Комсомолска, Ленин, Методи Григоров, Методи Маджаров, Никола Й.Вапцаров, Христо Ботев, Чешмата

На 07.02.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Киселево: Александър Стамболийски, Борис Горанов, Ботев, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Коларов, Георги Димитров, Димитър Костов, Иван Вазов, Илия Луканов, Левски, Ленин, Любен Каравелов, Мито Цоцин, Михаил Илиев, Никола Й.Вапцаров, Симеон Тошев, Трайко Кънев, Трифон Павлов, Христо Смирненски, Юрий Гагарин

На 07.02.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Княжева махала: Васил Левски, Вела Пеева, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кочо Честименски, Н.Й.Вапцаров, Панайот Волов, Тодор Каблешков, Христо Ботев

На 07.02.2019 г. /08:30 – 12:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Крива Бара, Общ. Брусарци: Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Тодорин, извън регулацията, Кв 68 УПИ, Кокиче, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Панайот Волов, Петко Напетов, Пирин, Рибарска, Станке Димитров, Тимок, Хан Аспарух, Христо Ботев

На 07.02.2019 г. /09:30 – 09:40 ч.; 14:50 – 15:00 ч./ –  Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дора Габе, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кирил и Методи, Клокотница, Криволак, Кръстьо Пишурка, Ленин, Любен Каравелов, Май, Милин Камък, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Орион, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Плиска, Площада, Раковски, Св.Харалампия, Септември, Сидер Воевода, Синчец, Славянска, Сливница, Столетов, Толбухин, Труд, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Крум, Цар Петър, Цар Самуил, Цар Симеон, Шейново, Шипка, Юндола

На 07.02.2019 г. /09:30 – 09:40 ч.; 14:50 – 15:00 ч./ –  Дондуково: Александър Киров, Белоградчишка, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Вазов, Имот ПИ 102002, Кокиче, Ломска, Любен Каравелов, Неразделна, Опълченска, Раковски, Синчец, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цано Рачкин, Чавдар Воевода, Юндола

На 07.02.2019 г. /09:30 – 09:40 ч.; 14:50 – 15:00 ч./ –  Крива Бара, Общ. Брусарци: 000090, 23 Ти Септември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Бозвели, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Владимир Максимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гробарска, Гьолска, Димитър Благоев, Емил Марков, Заря, Иван Вазов, Иван Тодорин, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил Рунчев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Митко Палаузов, Младост, Никола Парапунов, Овчарска, Огоста, Панайот Волов, Партизанска Среща, Река Лом, Родопа, Сини Вир, Станке Димитров, Трайчо Костов, Физкултурна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 07.02.2019 г. /09:30 – 15:00 ч./ –  Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти Септември, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дора Габе, Дунав, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кирил и Методи, Кръстьо Пишурка, Ленин, Любен Каравелов, Май, Никола Й.Вапцаров, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Петко Р.Славейков, Петър Берон, Раковски, Св.Харалампия, Септември, Сидер Воевода, Славянска, Столетов, Толбухин, Труд, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Симеон, Шипка

На 07.02.2019 г. /13:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Брусарци: 23-ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 07.02.2019 г. /13:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 07.02.2019 г. /13:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 07.02.2019 г. /13:00 – 16:30 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ –  Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

Община Лом

За периода 04-07.02.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Кубадин(Иван Георгиев), Пирот, Стадиона

На 04.02.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Лом: Дядо Цеко Войвода, Ломски Казарми, Пелистър

На 04.02.2019 г. /09:00 – 16:15 ч./   На 06.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ковачица: Втора, Двадесет, извън регулацията, Осма, Пета, Първа, Трета, Тридесет и Седем, Тридесет и Шест, Четвърта, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Шест

На 04.02.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Алеко Константинов, Гоце Делчев, Пирот, Стара Планина, Цар Петър(М.Стефанов)

На 05.02.2019 г. /09:15 – 15:30 ч./ –  Лом: Антим I-ви(Бр.Чушкови), Веслец(Братя Ибренови), Хан Кубрат, Цар Асен, Цар Симеон(В.Коларов), Цар Шишман

На 05.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 07.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ковачица: Втора, Двадесет и Седем, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Едно, Петнадесет, Тридесет, Тринадесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Шестнадесет

На 08.02.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска(Г.Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

Община Монтана

За периода 04-08.02.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Монтана: 48489.22.482, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Васил Априлов, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново(Ил.Царев), Велико Търново(Ил.Царев), Велико Търново(Ил.Царев), Велико Търново(Ил.Царев), Велико Търново(Ил.Царев), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка/М.Веренишки/, Генерал Столетов(А.Греков, Георги Бенковски, Георги Бенковски, Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Граф Игнатиев(В.Коларов), Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Стамен Илиев, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Дунав, Жельо Войвода, Жельо Войвода, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Иван Козарев, Извора(Б.Бистрица), Илия Маринов, Индже Войвода(Л.Димитрова, Искър, Калето, Камен Цанов, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Клокотница(Г.Михайлов), Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Княз Александър Батенберг, Комплекс Базара, Кочо Честименски, Крайна(П.Харитон), Лацията, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Люлякова, Мала Кутловица, Мала Кутловица, Марица, Марица, Марица, Марица, Мария Димова(Б.Стоилов), Мария Димова(Б.Стоилов), Мария Димова(Б.Стоилов), Митко Палаузов, Младен Томов, Морава, Морава, Морава, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Никола Обретенов, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Волов, Панайот Хитов, Парта, Парта, Парта, Пейо Яворов(Г.Дамянов), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Пирин М Кутловица, Под Баира, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Наум Охридски, Свети Патриарх Евтимий(П., Синчец, Славейков, Стара Планина, Стефан Савов(М.Пенов), Стефан Стамболов(Заводска, Стефан Стамболов(Заводска, Странджа, Теменуга, Тимок, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Тунджа, Тунджа, Тунджа, Тунджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ясенов, Цар Асен, Цар Асен, Цар Борис III-ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Шишман(Цар Шишма, Цар Калоян, Червен Бряг, Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.), Яница(Ямите-М.Кутловица), Янтра, Янтра, Янтра, Янтра

На 04.02.2019 г. /19:00 – 20:00 ч./ –  Монтана: 48489.4.341, Диана, Иван Давидков, Иван Димитров, Индустриална, Искър, Мала Кутловица, Сирма Войвода(С.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Христо Ботев, ХхI Век

На 07.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.02.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Славотин: Втора, Двадесет и Девет, Пета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири

Община Чипровци

На 05.02.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Белимел: Върбан Пенов /Първа/, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Пета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесета

Ръководството на дружеството поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Реклама