ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 11-15.02.2019

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 11-15.02.2019

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 14-18 януари 2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица

На 16.02.2019   /09:00 – 16:00  / –  Берковица:   Здравченица, Йордан Радичков, Кирил И Методи, Площад Славейков, Ст.Планина Бл.Здравец 5, Христо Ботев

На 15.02.2019   /09:30 – 15:00  / –  Замфирово:   1 Ви Май, 5 Ти Декември, Аметица, Гаврил Генов, Замфир Попов, Карл Маркс, Ком, Лазар Младенов, Ленин, Марек, Москва, Никола Й. Вапцаров, Пирин, Преславска, Рила, Стара Планина, Тодор Благов, Христо Ботев, Христо Михайлов, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав

Община Бойчиновци

На 11.02.2019   /08:30 – 12:30   По Искане На „Есо“ Еад/ –  Бойчиновци:   Георги Димитров, Извън Регулацията, Квартал Огоста, Местност Стадиона

На 13.02.2019   /13:00 – 16:30  / –  Владимирово, Общ. Бойчиновци:   Ангел Петков, Владимир Петков Минчев, Лютенска Дружина, Найден Коцов Вълов, Огоста, Панталей Димитров, Стамен Илиев, Христо Коцов, Черковна

На 14.02.2019   /13:00 – 16:30  / –  Громшин:   Вели Манчов, Генерал Колев, Драва, Коста Велков, Кубадин, Сливница, Ставри Крумов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка

На 11.02.2019   /08:30 – 12:30   По Искане На „Есо“ Еад/ –  Ерден:   438019, 438021

На 14.02.2019   /09:30 – 15:00  / –  Лехчево:   Александър Стамболийски, Антим Първи, Васил Априлов, Васил Коларов, Веселец, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Любен Каравелов, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин

На 13.02.2019   /09:30 – 15:00  / –  Охрид:   560078, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Тринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Брусарци

На 12.02.2019   /08:30 – 16:15  / –  Василовци, Общ. Брусарци:   Бузлуджа, Васил Левски, Гаврил Генов, Димитър Благоев, Екзарх Йосиф, Клокотница, Ленин, Пейо Яворов, Плиска, Синчец, Славянска, Цар Асен, Цар Крум, Цар Петър, Цар Самуил, Шейново

Община Вълчедръм

На 11.02.2019   /09:00 – 09:10  ; 15:20 – 15:30  / –  Дългоделци:   000053, 23-Ти Септември, Александър Стамболийски, Ангел Йотов, Баба Тонка, Бачо Киро, Бдинска, Бенковска, Благой Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Волов, Възраждане, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Горанов, Георги Димитров, Георги Стоянов, Гурко, Дамян Найденов, Девети Май, Девети Септември, Димитър Благоев, Евгени Дамянов, Замфир Попов, Извън Селото, Кирил И Методи, Лика Рачин, Лилия Карастоянова, Лиляна Димитрова, Ломска, Любен Каравелов, Мерата, Милко Василев, Оборище, Паисий, Петър Берон, Пролет, Първи Май, Райко Даскалов, Раковска, Румянцев, Станко Тодоров, Тодор Станков, Торловица, Търговска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ценко Попов, Чайка, Червената Стена, Шипка, Юри Гагарин

На 11.02.2019   /09:00 – 09:10  ; 15:20 – 15:30  / –  Комощица:   006015, М. &Quot;Фондовете&Quot;, Антим Първи, Антон Иванов, Асен Златаров, Бачо Киро, Бенковски, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Гео Милев, Гладстон, Граф Игнатиев, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Каблешков, Кирил И Методи, Ломска, Любен Каравелов, Малчика, Местност Стопански Двор, Мизия, Паисий, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо  Смирненски, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 11.02.2019   /09:00 – 15:30  / –  Комощица:   006015, М. &Quot;Фондовете&Quot;, Антим Първи, Антон Иванов, Асен Златаров, Бачо Киро, Бенковски, Борис Първанов, Братя Миладинови, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Васил Левски, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Димчо Дебелянов, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, Извън Регулацията, Каблешков, Кирил И Методи, Ломска, Любен Каравелов, Малчика, Местност Стопански Двор, Мизия, Паисий, Райко Даскалов, Симеон Ив. Бонев, Славейков, Хаджи Димитър, Христо  Смирненски, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 11.02.2019   /09:00 – 09:10  ; 09:00 – 15:30  ; 15:20 – 15:30  / –  Расово:   Извън Регулацията

Община Лом

За Периода 12-13.02.2019   /09:00 – 16:00  / –  Ковачица:   Втора, Двадесет И Седем, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет И Едно, Петнадесет, Тридесет, Тринадесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Три, Шестнадесет

На 11.02.2019   /09:00 – 16:15  / –  Ковачица:   Втора, Двадесет, Извън Регулацията, Осма, Пета, Първа, Трета, Тридесет И Седем, Тридесет И Шест, Четвърта, Четиридесет И Две, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Шест

За Периода 14-15.02.2019   /08:45 – 16:00  / –  Ковачица:   Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Три, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Петнадесет, Трета, Тридесет, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет

За Периода 13-15.02.2019   /08:30 – 16:15  / –  Лом:   Бозвели, Георги Спасов(Ан.Иванов), Крум Пастърмаджиев, Пристанищна(Лом.Комуна), Славянска( Димитров), Трети Март, Хан Аспарух

На 12.02.2019   /09:00 – 15:00  / –  Лом:   Даме Груев

За Периода 11-15.02.2019   /08:30 – 16:00  / –  Лом:   Полк.Борис Дрангов(К.Бак), Славянска( Димитров), Софроний, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Цар Асен, Цар Петър(М.Стефанов), Цар Симеон(В.Коларов), Черковна( Карастоянова)

Община Медковец

На 12.02.2019   /09:00 – 15:15  / –  Аспарухово, Общ. Медковец:   135031, Георги Димитров, Елин Пелин, Извън Регулацията, Любен Каравелов, Митко Палаузов, Хаджи Димитър

На 12.02.2019   /09:00 – 15:00  / –  Аспарухово, Общ. Медковец:   Антон Иванов, Васил Коларов, Вела Пеева, Ворошилов, Георги Димитров, Дунавска, Леонид Брежнев, Лиляна Димитрова, Малчика, Никола Йонков Вапцаров, Одрин, Поп Андрей, Сталинградска, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка, Юрий Гагарин

Община Монтана

На 11.02.2019   /09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 – 10:00  ; 15:00 – 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  / –  Крапчене:   Александър Стамболийски, Асен И Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, Извън Регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка( Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат( Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла На Ул. Главна И Асен И Петър

На 11.02.2019   /08:45 – 16:00  ; 09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 – 10:00  ; 15:00 – 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  / –  Липен:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край Село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета И Ул. Дванадесета

За Периода 11-15.02.2019   /09:00 – 16:15  / –  Лом:   Хаджи Димитър

На 12.02.2019   /08:45 – 16:00  / –  Монтана:   1

За Периода 11-15.02.2019   /09:00 – 16:15  / –  Монтана:   22-Ри Септември, 48489.22.482, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново(Ил.Царев), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка/М.Веренишки/, Генерал Арнолди, Генерал Столетов(А.Греков, Генерал Столетов(А.Греков, Генерал Столетов(А.Греков, Генерал Столетов(А.Греков, Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Граф Игнатиев(В.Коларов), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димитър Талев(Ц.Тодоров), Екзарх Йосиф, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Извора(Б.Бистрица), Иларион Драгостинов(В.М.), Илия Маринов, Калето, Камен Цанов, Клокотница( Михайлов), Клокотница( Михайлов), Княз Александър Батенберг, Кокиче, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Мария Димова(Б.Стоилов), Младост, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Опълченска, Отец Паисий, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Парта, Пейо Яворов( Дамянов), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Под Баира, Поп Харитон(Д.Вълков), Пъстрина, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски( , Свети Климент Охридски( , Свети Климент Охридски( , Свети Климент Охридски( , Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Славейков, Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков( Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Трапезица, Трети Март( Димитров), Трети Март( Димитров), Трети Март( Димитров), Трети Март( Димитров), Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н.Алексиев), Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис Iii-Ти(З.Попов), Цар Борис Iii-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Иван Александър(Т.Тр., Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Шести Септември, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.)

На 11.02.2019   /09:00 – 15:00  / –  Монтана:   Дунав, Жельо Войвода, Капитан Дядо Никола(Л.Ст., Лацията, Люлякова, Мала Кутловица, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Стара Планина, Яница(Ямите-М.Кутловица)

На 12.02.2019   /09:00 – 16:00  / –  Монтана:   Извън Регулацията

На 11.02.2019   /09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 – 10:00  ; 15:00 – 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  / –  Монтана:   Извън Регулацията, Ккрайпътен Комплекс;Пъстрина;

На 11.02.2019   /09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 – 10:00  ; 15:00 – 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  / –  Николово, Общ. Монтана:   Втора, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет И Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I ,Кв.10, УПИ Xviii-238 Кв.23, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла На Ул. Първа И Втора

На 11.02.2019   /09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 – 10:00  ; 15:00 – 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  / –  Стубел:   302006, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Втора, Тридесет И Девет, Тридесет И Осма, Тридесет И Пета, Тридесет И Първа, Тридесет И Седма, Тридесет И Трета, Тридесет И Четвърта, Тридесет И Шеста, Тринадесет, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Първа, Четиридесет И Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 11.02.2019   /09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 – 10:00  ; 15:00 – 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 – 16:00  ; 09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  / –  Сумер:   179040, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 11.02.2019   /09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  /   На 12.02.2019   /09:00 – 10:00  ; 15:00 – 16:00  /   На 14.02.2019   /09:00 – 16:00  ; 09:00 – 09:30  ; 15:30 – 16:00  / –  Трифоново:   Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Якимово

На 12.02.2019   /13:00 – 16:00  / –  Долно Церовене:   Бдин, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Георги Димитров, Георги Кирков, Замфир Попов, Здравец, Йорданка Петкова, Кирил И Методи, Лиляна Димитрова, Малина, Найден Миков, Опълченска, Пионерска, Пирин, Рила, Славянска, Сливница, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юрий Гагарин, Янтра

На 12.02.2019   /13:00 – 16:00  / –  Търнава, Общ. Бяла Слатина:   Петър Тъмнишки

На 14.02.2019   /13:45 – 16:00  / –  Якимово:   Александър Стамболийски, Алекси Беремлиев, Възраждане, Георги Димитров, Георги Маринков-Качо, Димитър Благоев, Елин Пелин, Искра, Кирил И Методи, Кубрат, Пенчо Славейков, Сливница, Стефан Караджа, Тангра, Толбухин, Хаджи Димитър

На 14.02.2019   /11:00 – 15:15  / –  Якимово:   Борис Димитров Цимов, Димитър Георгиев Терзийск, Извън Регулацията, Кръсто Божинов, Любен Каравелов, Мирон Дановски, Петър Димитров, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Славянска

На 14.02.2019   /08:00 – 12:00  / –  Якимово:   Георги Дамянов, Георги Кирков, Георги Комитски, Димитър Георгиев Терзийск, Иван Панов, Йордан Йовков, Любен Каравелов, Милаки Бояджийски, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Райна Княгиня, Славянска, Тодор Терзийски, Тракийска, Цанко Церковски

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Реклама