ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 05-08.03.2019

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 05-08.03.2019

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 05-08 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Бойчиновци

На 05.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Лехчево: Александър Стамболийски, Антим Първи, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Априлов, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Димитър Димов, Добруджа, Ивайло, Иван Вазов, Иван Шишман, Кирил и Методи, Колхозна, Крайселска, Лиляна Димитрова, Марин Дринов, местност Маданска Бара, Оборище, Оборище, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Яворов, Пейо Яворов, Пеньо Пенев, Пи 000105, Сергей Румянцев, Софроний Врачански, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Хан Кубрат, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Крум, Цветко Терзийски

Община Лом

За периода 05-08.03.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Ковачица: Втора, Двадесет, Извън Регулацията, Осма, Пета, Петдесет и Едно, Седма, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Шест, Шеста, Шестдесет и Едно

За периода 05-08.03.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Любен Каравелов, Петър Евстатиев, Стефан Караджа, Филип Тотю

На 05.03.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Лом: Извън Регулацията, Латинка, Мир, Поломие(Първан Генов), Х-309 Кв. 18 – М-Ст Момин Брод, Юрий Гагарин

На 05.03.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Сталийска махала : Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета, Шестнадесета

На 05.03.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Трайково: 064185, 1-49, Арда, Асен Балкански, Батак, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Горан Илиев, Горан Никифоров, Димитър Благоев, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, Извън Регулацията, Искър, Камен Златанов, Ком, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, местност Сондите, Младен Йорданов, Мусала, Неофит Ломски, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

На 05.03.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Сталийска махала : Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осма, Пета, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Седма, Първа, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Девета, Шеста, Шестдесет и Първа, Шестдесета, Шестнадесета

На 05.03.2019 г. /09:15 – 16:00 ч.; 09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./   На 07.03.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:45 – 16:00 ч./ –  Аспарухово, Общ. Медковец: Извън Регулацията

На 08.03.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Георги Манавски(Н. Чуков), Любен Каравелов, Раковска, Свобода

Община Медковец

На 07.03.2019 г. /12:30 – 16:00 ч./ –  Медковец: Аврамко Рацов, Христо Ботев

На 07.03.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Медковец: Андрей Симеонов, Бежанска, Екзарх Йосиф, Иван Вазов, Извън Чертата на Селото, Марица, местност Бреста, Митрополит Неофит, Найден Биволарски, Оборище, Огоста, Патриарх Евтими, Самуил, Станко Панов, Тунджа, Христо Ботев

Община Монтана

На 05.03.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън Регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Паисий, Пирот, Победа, Първи Май, Софийска, Стара Планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор

На 05.03.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Боровци: 1 Ви Май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Любен Каравелов, Матеев Брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, Шосе – Лом – София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски

На 05.03.2019 г. /09:00 – 10:00 ч./ –  Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо Войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън Регулацията, Индже Войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст., Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, местност Пръчов Дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, Пи 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара Планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен Бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 06.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Видлица: Извън Регулация

На 06.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Гаврил Геново: 200001, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново: XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв. 3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Говежда: 502,35, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 06.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Дива Слатина: Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Дълги Дел: 060010, Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 06.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Еловица, Общ. Георги Дамяново: 020097, Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 06.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Георги Дамяново: 7016, Ал. Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 06.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Меляне: 000133, Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 06.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Помеждин: 036043, ІV-148 Кв. 9, III, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 06.03.2019 г. /09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Равна, Общ. Чипровци: Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 06.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч.; 09:30 – 10:30 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 07.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Винище: 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Бенковски, Богдан Чукар, Боян Чонос, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Васил Левски, Гергана, Девети Септември, Димитър Благоев, Димитър Русинов, Еделвайс, Иван Вазов, Извън Регулацията, Йордан Цеков, Йорданка Чанкова, Калугерица, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Малчика, местност Лъките, Митко Палаузов, Младост, Песъка, Петър Берон, Петър Трендафилов, Синчец, Славейко Първанов, Тодор Трифонов, Христо Ботев, Червен Бряг, Шести Септември, Юри Гагарин

На 07.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Горна Вереница: 01386, Вацинска, Витоша, Връбовчец, Главна, Гробарска, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Индустриална, Копривска, Мърфи, Осма, Панорама, Паньовска, Пета, Петнадесета, Пладнище, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Филинска, Цолинска, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Долна Вереница: 283014, 283017, 329200, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 08.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Монтана: Извън Регулацията, Кошарhик, местност Палековото

Община Якимово

За периода 05-08.03.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Комощица: Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Реклама