ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 11-15.03.2019

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 11-15.03.2019

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 11 – 15 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Бойчиновци

На 12.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Лехчево: Александър Стамболийски, Антим Първи, Васил Априлов, Васил Коларов, Веселец, Георги Димитров, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Любен Каравелов, Никола Й.Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин

На 15.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Лехчево: Антим Първи, Бенковски, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Добруджа, Ивайло, Иван Шишман, Колхозна, Марин Дринов, местност Маданска Бара, Оборище, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Кубрат, Христо Смирненски

Община Брусарци

На 13.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Брусарци: 23-ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 13.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 13.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 13.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 14.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./   На 15.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч./ –  Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

На 14.03.2019 г. /10:00 – 16:00 ч./ –  Дъбова махала: Александър Стамболийски, Васил Левски, Волга, Гео Милев, Георги Димитров, Георги Трайков, Добруджа, Иван Вазов, Каравелов, Комсомолска, Ленин, Методи Григоров, Методи Маджаров, Никола Й.Вапцаров, Христо Ботев, Чешмата

На 15.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 15.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Дола, местност Извора, местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 15.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулация, местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 15.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 15.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

На 15.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Търнава, Общ. Бяла Слатина: Петър Тъмнишки

На 15.03.2019 г. /10:00 – 13:00 ч./ –  Смоляновци: Георги Димитров

На 15.03.2019 г. /10:00 – 13:00 ч.; 10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Бреста, местност Верлото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста

Община Вълчедръм

За периода 11-15.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Деветнадесет, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемдесет и Пета, Тридесет и Три, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Шестдесет и Шест

Община Лом

За периода 11-15.03.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Васил Левски, Любен Каравелов, Петър Евстатиев, Пирот, Стефан Караджа, Филип Тотю, Хаджи Димитър

На 11.03.2019 г. /09:00 – 12:30 ч./ –  Лом: Белоградчишко Шосе(Г.Мос), Бунар Хисар, Иван Вазов

На 11.03.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Аспарухово, Общ. Медковец: извън регулацията

На 11.03.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Лом: извън регулацията, Латинка, Мир, Поломие(Първан Генов), Х-309 Кв. 18 – М-Ст Момин Брод, Юрий Гагарин

На 11.03.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Сталийска махала: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета, Шестнадесета

На 11.03.2019 г. /12:00 – 12:30 ч./ –  Трайково: 064185, 1-49, Арда, Асен Балкански, Батак, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Горан Илиев, Горан Никифоров, Димитър Благоев, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, извън регулацията, Искър, Камен Златанов, Ком, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, местност Сондите, Младен Йорданов, Мусала, Неофит Ломски, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

На 11.03.2019 г. /12:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Александър Стамболийски, Д-Р Басанович, Славянска(Г.Димитров)

Община Медковец

На 12.03.2019 г. /09:00 – 12:15 ч./ –  Медковец: Алеко Константинов, Ангел Конов, Андрей Конов, Андрей Симеонов, Антим Първи, Бачо Киро, Бенковски, Васил Левски, Георги Димитров, Дано Опинчев, Евлоги Георгиев, Евстати Априлов, Иван Кулин, Иван Рибарски, Извън Чертата на Селото, Иларион Макариополски, Климент Охридски, Любен Каравелов, Милан Табаков, Неофит Рилски, Оборище, Петър Берон, Септември, Тодор Каблешков, Хилендарска, Христо Ботев, Ъгъла С Ул. Евст. Априлов и Данчо Опинчев, Явор

На 12.03.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Медковец: Александър Батемберг, Велес, Георги Димитров, Дойран, Иван Кулин, Искър, Кирил Рацов, Митко Пашата, Никола Конов, Панайот Волов, Патриарх Евтими, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цанко Бакалов, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и Батенберг

Община Монтана

На 11.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Белотинци: Петнадесета, Първа, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Четвърта, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта

За периода 11-15.03.2019 г. /08:15 – 16:15 ч./ –  Монтана: Плиска, Хайдут Велко

За периода 11-15.03.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Монтана: 22-ри Септември, 22-ри Септември, 48489.22.482, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Арх.Младен Кръстев(Н.Ил.), Баба Тонка, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Левски, Велико Търново(Ил.Царев), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка/М.Веренишки/, Генерал Столетов(А.Греков, Генерал Столетов(А.Греков, Георги Бенковски, Георги Данчов(Д.Данов), Георги С.Раковски, Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Д-Р Стамен Илиев, Д-Р Стамен Илиев, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Драган Цанков(Московска), Жеравица, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Иван Аврамов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Извора(Б.Бистрица), Илия Маринов, Калето, Камен Цанов, Клокотница(Г.Михайлов), Княз Александър Батенберг, Кокиче, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Мария Димова(Б.Стоилов), Мария Димова(Б.Стоилов), Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Пейо Яворов(Г.Дамянов), Пейо Яворов(Г.Дамянов), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Под Баира, Св.Св.Кирил и Методий, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Славейков, Славейков, Стефан Савов(М.Пенов), Стефан Савов(М.Пенов), Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Аспарух, Хан Тервел(Н.Алексиев), Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Борис III-ти(З.Попов), Цар Борис III-ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Самуил(Комсомолска), Чавдар Войвода, Черковна(Иван Бобанов), Черковна(Иван Бобанов), Юлиус Ирасек(Житомирска), Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.), Яне Сандански(Л.Караст.)

За периода 13-15.03.2019 г. /08:00 – 08:15 ч./ –  Монтана: Ангел Кънчев, Баба Тонка, Георги Данчов(Д.Данов), Гоце Делчев(Лика Рачин), Илия Маринов, Неофит Бозвели, Петър Парчевич, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.)

За периода 13-15.03.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Лом: Хаджи Димитър

За периода 13-15.03.2019 г. /08:30 – 16:15 ч./ –  Монтана: Баба Тонка, Баба Тонка, Беглишки Мост, Беглишки Мост, Гаврил Душков(И.Иванов), Георги Данчов(Д.Данов), Еделвайс М Кутловица, Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Младост, Младост, Младост, Неофит Рилски, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Парта, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Поп Харитон(Д.Вълков), Пъстрина, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Сливница, Сливница, Тодор Каблешков, Хайдут Велко, Шести Септември, Шести Септември, Юрий Венелин

На 13.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Липен: Втора, Двадесет и Трета, Дванадесета, Девета, Десета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 14.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, местност Дола, Осемнадесет, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Тринадесета, Четиринадесет, Шестнадесет

Община Якимово

За периода 11-14.03.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Комощица: Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Реклама