ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 18-22.03.2019

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 18-22.03.2019

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 18 – 22 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица

На 18.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Котеновци: 000910, Втора, Пета, ПИ 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 18.03.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Черешовица: 011002, Екатте 80635, Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

Община Бойчиновци

На 18.03.2019 г. /08:20 – 08:40 ч./  На 22.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, извън регулацията, Кирил и Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин

На 18.03.2019 г. /08:20 – 08:40 ч./  На 22.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Ерден: 000010, 080068, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

Община Брусарци

На 18.03.2019 г. /12:00 – 13:15 ч./ –  Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Горан Генов, Девети Септември, Димитър Благоев, Дора Габе, Дунав, Екзарх Йосиф, Елин Пелин, Иван Вазов, Извън Регулайията, Камен Евстатиев, Кирил и Методи, Клокотница, Криволак, Кръстьо Пишурка, Ленин, Любен Каравелов, Май, Милин Камък, Никола Й. Вапцаров, Опълченска, Орион, Отец Паисий, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Петко Р. Славейков, Петър Берон, Плиска, Площада, Раковски, Св. Харалампия, Септември, Сидер Воевода, Синчец, Славянска, Сливница, Столетов, Толбухин, Труд, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Асен, Цар Крум, Цар Петър, Цар Самуил, Цар Симеон, Шейново, Шипка, Юндола

На 18.03.2019 г. /12:00 – 13:15 ч./ –  Дондуково: Александър Киров, Белоградчишка, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Иван Вазов, Имот ПИ 102002, Кокиче, Ломска, Любен Каравелов, Неразделна, Опълченска, Раковски, Синчец, Странджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цано Рачкин, Чавдар Воевода, Юндола

На 18.03.2019 г. /12:00 – 13:15 ч./ –  Крива Бара, Общ. Брусарци: 000090, 23 Ти Септември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Бозвели, Васил Коларов, Васил Левски, Веслец, Владимир Максимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гробарска, Гьолска, Димитър Благоев, Емил Марков, Заря, Иван Вазов, Иван Тодорин, Иглика, извън регулацията, Искър, Кирил Рунчев, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Митко Палаузов, Младост, Никола Парапунов, Овчарска, Огоста, Панайот Волов, Партизанска Среща, Река Лом, Родопа, Сини Вир, Станке Димитров, Трайчо Костов, Физкултурна, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 19.03.2019 г. /09:30 – 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 10:00 – 13:00 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Белотинци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, местност Бреста, местност Верлото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиредесет и Девета, Четиредесет и Осма, Четиредесет и Седма, Четиредесет и Шеста, Четиридесет, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Шеста

На 19.03.2019 г. /09:30 – 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Долна Рикса: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 19.03.2019 г. /09:30 – 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Долно Церовене: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Иванов, Бдин, Бор, Бул. Владимир Илич Ленин, Васил Левски, Вела Пеева, Витоша, Вихрен, Владимир Заимов, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Детелина, Еделвайс, Ела, Замфир Попов, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Йорданка Петкова, Кирил и Методи, Климент Охридски, Ком, Лиляна Димитрова, Малина, Марин Дринов, Найден Миков, Неофит Бозвели, Опълченска, Осогово, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пионерска, Пирин, Пирот, Поп Андрей, Радецки, Рила, Синчец, Славянска, Сливница, Стара Планина, Теменуга, Тинтява, Тодор Каблешков, Тополите, Тракия, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Цибрица, Чавдар, Шейново, Шипка, Шишман, Юрий Гагарин, Янтра

На 19.03.2019 г. /09:30 – 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Клисурица: 273007, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, местност Дола, местност Извора, местност Камика, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 19.03.2019 г. /09:30 – 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Славотин: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулация, местност Генова Воденица, Осемнадесет, Осма, Пета, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Две, Четиридесет и Девет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Осем, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 19.03.2019 г. /09:30 – 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Сливовик: 23-ти Септември, Александър Стамболийски, Арсен Тончев, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Вела Пеева, Владимир Заимов, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Кирков, Дамян Влъчков, Девети Септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Замфир Хаджийски, Иван Вазов, извън регулацията, Кирил и Методий, Ленин, Лилия Карастоянова, местност Гръков Припек, Митко Палаузов, Неофит Рилски, Опълченска, Павел Хаджийски, Пролет, Софрон Петров, Стойно Алексиев, Стоян Ангелов, Таси Никодимов, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Шанко Петров, Юрий Гагарин, Яким Атанасов

На 19.03.2019 г. /09:30 – 10:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Търнава, Общ. Бяла Слатина: Петър Тъмнишки

На 19.03.2019 г. /09:30 – 16:00 ч.; 09:30 – 10:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./  На 22.03.2019 г. /10:00 – 10:30 ч.; 12:30 – 13:00 ч./ –  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Аспарух, Байкал, Бильов Дол, Бор, Братя Миладинови, Бузлуджа, Валентина Терешкова, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Гоце Делчев, Дара Николова, Двадесет Трети Септември, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Замфир Попов, Зоя Космодемянская, Ивайло, Иван Вазов, извън регулацията, Изгрев, Кирил и Методий, Китка, Крали Марко, Крум Ангелов, Лика Рачин, Лило Русинов, Лиляна Димитрова, Лоза, Любен Каравелов, Людмила Живкова, Люляк, Малина, Малчика, махала Блатото, Паисий, Петър Берон, Петър Иванов, Пионерска, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Скобелев, Славейко Горанов, Спартак, Стара Планина, Стефан Караджа, Страхил Войвода, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цибрица, Чайка, Шести Септември, Шипка, Юри Гагарин, Явор, Яворов

На 22.03.2019 г. /10:00 – 13:00 ч./ –  Смоляновци: Георги Димитров

Община Вълчедръм

За периода 18-22.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Деветнадесет, Петдесет, Петдесет и Две, Петдесет и Едно, Петдесет и Осем, Петдесет и Пет, Петдесет и Три, Петдесет и Четири, Петдесет и Шест, Петнадесет, Първа, Седемдесет и Пета, Тридесет и Три, Четиридесет и Пет, Четиридесет и Седем, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Шестдесет и Шест

На 19.03.2019 г. /08:45 – 09:15 ч.; 08:45 – 16:00 ч./ –  Вълчедръм: 22-ти Септември /23-ти/, 919016, 922026, 922032, 922035, 922045, 922046, 922050, 922058, Адалберт Антонов, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Антон Страшимиров, Армалуй, Ахелой, Баба Тонка, Балатон, Бачо Киро, Бенковски /Д. Благоев/, Битоля, България /Г. Димитров/, Васил Левски, Васил Петлешков /Г. К-ва/, Верила, Витоша, Вихрен, Ген. Владимир Стойчев /Мб/, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Георги Попадийски, Граф Игнатиев /А. Жданов/, Евлоги Георгиев /Ален Мак, Златия, Извън Населеното Място, Изгрев /М. Гвардия/, Капитан Савойски, Кирил Марков, Климент Охридски, Клокотница, Лайош Кошут, Марица, Никола Обретенов /В. П-ва/, Освобождение /Ленин/, Отец Пайсий, Пенчо Славейков, Петко Славейков, Петър Парчевич, Пъстрина, Сан Стефано, Стадиона /Комсомолска/, Стефан Караджа, Стоян Заимов /С. Русев/, Струма, Съединение /В. Коларов/, Тимок, Тодор Каблешков /Х. М-Лов/, Хаджи Димитър, Хаимбоаз, Христо Ботев, Христо Давидов, Хъшове, Цар Самуил, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Цибрица, Черни Връх, Шейново, Шипка, Ъгълъ на Хр. Ботев и Ул. Отец Паисий, Янтра

На 19.03.2019 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Вълчедръм: Извън Населеното Място, Цар Симеон Велики /М-Л Т/

На 21.03.2019 г. /09:15 – 16:00 ч./ –  Мокреш, Общ. Вълчедръм: Втора, Втора А, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Трета, Петдесет и Четвърта, Петдесет и Шеста, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Първа, Шестдесета, Шестнадесета

Община Лом

За периода 18-22.03.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом: Алекси Попангелов(К. Лазо), Белоградчишко Шосе(Г. Мос), Бунар Хисар, Васил Левски, Д-Р Петър Кърджиев(Ц. Рач), Иван Вазов, Каймакчелан, Кирил и Методи, Пирот, Ропотамо, Стоянка Акушерката, Хаджи Димитър, Чавдар Войвода, Чеган

На 18.03.2019 г. /12:15 – 13:00 ч./ –  Аспарухово, Общ. Медковец: извън регулацията

На 18.03.2019 г. /12:15 – 13:00 ч./ –  Лом: извън регулацията, Латинка, Мир, Поломие(Първан Генов), Х-309 Кв. 18 – М-Ст Момин Брод, Юрий Гагарин

На 18.03.2019 г. /12:15 – 13:00 ч./ –  Сталийска Махала: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Селото, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесет и Втора, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Пета, Петдесет и Първа, Петдесет и Седма, Петдесет и Шеста, Петдесет Трета, Петдесет Четвърта, Петдесета, Петнадесета, Първа, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Девета, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиридесет и Втора, Четиридесет и Девета, Четиридесет и Осма, Четиридесет и Пета, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Седма, Четиридесет и Трета, Четиридесет и Четвърта, Четиридесет и Шеста, Четиридесета, Четиринадесета, Шеста, Шестдесет и Втора, Шестдесет и Първа, Шестдесет и Трета, Шестдесет и Четвърта, Шестдесета, Шестнадесета

На 18.03.2019 г. /12:15 – 13:00 ч./ –  Трайково: 064185, 1-49, Арда, Асен Балкански, Батак, Боно Николов, Борис Златанов, Васил Коларов, Веслец, Ветрен, Виолета Рангелова, Витоша, Гео Милев, Георги Димитров, Горан Илиев, Горан Никифоров, Димитър Благоев, Димитър Гаврилов, Дунав, Замфир Хаджийски, Иван Тодорин, извън регулацията, Искър, Камен Златанов, Ком, Комсомолска, Криводол, Левски, Лом, местност Сондите, Младен Йорданов, Мусала, Неофит Ломски, Петко Р. Славейков, Пирин, Първан Чолев, Раковска, Рила, Родопа, Славчо Борисов, Средна Гора, Стара Планина, Таси Никодимов, Трайко Попов, Трифон Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Шишман, Черно Море, Шейново, Шипка, Янтра

Община Монтана

На 18.03.2019 г. /08:20 – 08:40 ч./  На 22.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Долно Белотинци: 460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген. Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, извън регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Х-242 Кв. 31, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 18.03.2019 г. /08:20 – 08:40 ч./  На 22.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Ерден: извън регулацията

На 18.03.2019 г. /08:20 – 08:40 ч./  На 22.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Монтана: 1290029, 48489. 2. 534, 48489. 2. 643 местност Гламата, 48489. 4. 502, 48489. 4. 567 и 48489. 4. 495, Жеравица, извън регулацията, ПИ 48489. 2. 537

На 18.03.2019 г. /09:00 – 14:00 ч./ –  Монтана: Веренишка(М. Веренишки), извън регулацията, Парта, Семчин Дол

На 18.03.2019 г. /09:00 – 14:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ –  Монтана: 48489. 22. 482, 48489. 6. 647, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М. Веренишки), Веренишка/М. Веренишки/, Генерал Столетов(А. Греков, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Димчо Дебелянов(П. Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К. Трифонов, Извора(Б. Бистрица), извън регулация, До Гр. Монтана, извън регулацията, Калето, Клокотница(Г. Михайлов), Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П. , Семчин Дол, Хан Тервел(Н. Алексиев), Цар Борис III-ти(З. Попов), Цар Иван Александър(Т. Тр. , Черковна(Иван Бобанов)

На 18.03.2019 г. /09:30 – 12:00 ч./ –  Николово, Общ. Монтана: Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тринадесета, УПИ I , Кв. 10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на Ул. Първа и Втора

На 20.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Смоляновци: Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Байкал, Бор, Братя Миладинови, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кирил и Методий, Лика Рачин, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, махала Блатото, Славейко Горанов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Чайка

На 21.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Смоляновци: Александър Стамболийски, Бильов Дол, Зоя Космодемянская, извън регулацията, Китка, Лоза, Любен Каравелов, Радецки, Райко Даскалов, Рила, Розова Долина, Самуил, Хаджи Димитър, Цибрица

Община Якимово

За периода 18-22.03.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Комощица: Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Реклама