ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 25-29.03.2019

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 25 – 29 март 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Бойчиновци

На 28.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Бели Брод:   Александър Стамболийски, Ангел Дамянов, Вела Пеева, Владимир Минчев, Гео Милев, Георги Димитров, Дамян Димитров, Извън Регулация, Каменодолска, Малчика, Марин Станков, Нако Дамянов, Септемврийци, Столетов

Община Вълчедръм

За периода 25-26.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Златия, Общ. Вълчедръм:   Веселец, Вола, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Елин Пелин, Искър, Китка, Ленин, Малчика, Методи Попов, Мусала, Никола Кръстев, Петър Попов, Първи Май, Совата, Стефан Караджа, Суворов, Терешкова, Толбухин, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Черно Море

За периода 27-29.03.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Разград, Общ. Вълчедръм:   Двадесет, Дванадесет, Девета, Десета, Осма, Пета, Пета А, Петдесет И Две, Петдесет И Две-А, Петнадесет, Първа, Първа А, Седемдесет И Едно, Седемдесет И Три, Седма, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестдесет И Девет, Шестдесет И Девета А, Шестдесет И Четири

Община Георги Дамяново

На 27.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дълги Дел:   Девета, Десета, Осма, Първа, Седма, Шеста

На 29.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Дива Слатина:   Главна, Пета, Трета

Община Лом

За периода 25-29.03.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Васил Левски, Пирот, Хаджи Димитър

На 25.03.2019 г. /08:00 – 16:00 ч./ –  Ковачица:   Втора, Двадесет И Едно, Извън Регулацията, Осма, Пета, Петдесет И Седем, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Едно, Тридесет И Седем, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Четвърта, Четиридесет, Шестдесет И Едно

На 25.03.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Трайково:   Арда, Ветрен, Горан Никифоров, Димитър Гаврилов, Дунав, Иван Тодорин, Извън Регулацията, Искър, Местност Сондите, Петко Р. Славейков, Трайко Попов, Хаджи Димитър, Цар Шишман, Черно Море

На 25.03.2019 г. /09:00 – 12:00 ч./ –  Ковачица:   Втора, Двадесет, Извън Регулацията, Осма, Пета, Петдесет И Едно, Седма, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Пет, Четиридесет И Седем, Четиридесет И Шест, Шеста, Шестдесет И Едно

Община Медковец

На 26.03.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Медковец:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Антим Първи, Антон Димитров, Бузлуджа, Георги Димитров, Кирил И Методи, Неофит Рилски, Оборище, Поп Андрей, Райко Даскалов, Рангел Симеонов, Септември, Стамболийски, Христо Ботев, Чомаков, Ъгъла С Ул. Бузлуджа И А. Димитров, Янтра

На 26.03.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Медковец:   Георги Димитров, Дунав, Охрид, Пролетарска, Христо Смирненски

На 27.03.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Медковец:   Арда, Бузлуджа, Възраждане, Георги Димитров, Калоян, Методи Подойнишки, Найден Биволарски, Неофит Бозвели, Оборище, Поп Андрей, Стамболийски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Асен, Цар Крум, Чаталджа, Янтра

На 27.03.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Медковец:   Александър Батемберг, Дано Опинчев, Ивайло, Иван Кулин, Иван Шишман, Кирил Рацов, Миленчо Ванов, Огоста, Панайот Волов, Патриарх Евтими, Самуил, Христо Ботев, Цар Симеон

На 28.03.2019 г. /09:00 – 13:00 ч./ –  Медковец:   Андрей Конов, Антим Първи, Борис Дяволски, Васил Левски, Видинска, Георги Димитров, Дано Опинчев, Извън Чертата На Селото, Константин Величков, Майор Ванков, Неофит Бозвели, Панайот Хитов, Тодор Данков, Христо Ботев

На 28.03.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Медковец:   Георги Димитров

Община Монтана

На 25.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Белотинци:   Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Тринадесета, Шеста

На 25.03.2019 г. /12:00 – 13:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Монтана:   48489.22.482, 48489.6.647, Агликина Поляна, Васил Априлов, Васил Друмев, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка/М.Веренишки/, Генерал Столетов(А.Греков, Димитър Талев(Ц.Тодоров), Димчо Дебелянов(П.Гаврило, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Извора(Б.Бистрица), Извън Регулация, До Гр.Монтана, Извън Регулацията, Калето, Клокотница(Г.Михайлов), Парта, Под Баира, Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Хан Тервел(Н.Алексиев), Цар Борис III-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Черковна(Иван Бобанов)

На 25.03.2019 г. /12:00 – 16:00 ч./ –  Монтана:   Веренишка(М.Веренишки), Извън Регулацията, Парта, Семчин Дол

На 26.03.2019 г. /08:45 – 16:30 ч./ –  Монтана:   Александър Стамболийски, Бул. А. Стамболийски – Ул. Д. Подвързагов, Елин Пелин(Жданов), Местност Лазарова Воденица, Пъстрина, Филип Станиславов, Христо Смирненски

На 26.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Монтана:   Александър Стамболийски, Бул. А. Стамболийски – Ул. Д. Подвързагов, Елин Пелин(Жданов), Местност Лазарова Воденица, Пъстрина, Филип Станиславов

На 26.03.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Смоляновци:   Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Байкал, Бор, Братя Миладинови, Вапцаров, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Кирил И Методий, Лика Рачин, Лиляна Димитрова, Малина, Малчика, Махала Блатото, Славейко Горанов, Стефан Караджа, Христо Ботев, Чайка

На 27.03.2019 г. /10:00 – 14:00 ч./ –  Монтана:   Алеко Константинов, Комплекс Базара, Любен Каравелов, Стефан Караджа, Трети Март(Г.Димитров), Упи III Кв. 121

На 29.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Бойчиновци:   216023, 23-Ти Септември, 922004, Александър Стамболийски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Кирков, Извън Регулацията, Кирил И Методи, Комсомолска, Лале, Марица, Пионерска, Поличката, Симеон Влахов, Спартак, Стадион, Стефан Влахов, Тодор Дечев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Юри Гагарин

На 29.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Долно Белотинци:   460008, 800692, Александър Стамболийски, Арм. Ген.Иван Михайлов, Асен Греков, Васил Коларов, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-Р Стамен Илиев, Дамян Колов Оловански, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Извън Регулацията, Илия Андрев, Кокиче, Коло Василев, Лика Рачин, Малчика, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Х-242 Кв.31, Христо Михайлов, Цеко Тодоров

На 29.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Ерден:   000010, 080068, 972014, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесет, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четиридесет, Четиридесет И Две, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Осем, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 29.03.2019 г. /16:00 – 16:30 ч./ –  Монтана:   1290029, 48489.2.534, 48489.2.643 Местност Гламата, 48489.4.502, 48489.4.567 И 48489.4.495, Жеравица, Извън Регулацията, Пи 48489.2.537

Община Якимово

За периода 25-29.03.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Комощица:   Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.