ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 15-19.04.2019

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 15-19.04.2019

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 15 – 19 април 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.ОБЛАСТВ текста по-долу са посочени датата, периода, максималното времетраене, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ.

Община Берковица  

На 16.04.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Берковица:   Николаевска, Хаджи Петър Илиев

На 18.04.2019 Г. /08:00 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Балювица:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Девети Септември, Дружба, Дунав, Извън Регулацията, Ком, Раковски, Рила, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка

На 18.04.2019 Г. /08:00 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Бокиловци:   000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Упи Viii45,Кв.15, Четвърта, Шеста

На 18.04.2019 Г. /08:45 – 16:00 Ч./ –  Берковица:   03928,32,3, 23 Септември, Акация, Антим Крунев, Асен Златарев, Ашиклар, Вяра, Генерал Скобелев, Живовци, Извън Регулацията, Кочо Честименски, Местност Асан Спахийски Връх, Панайот Волов, Патриарх Евтимий, Стефан Стамболов, Тракия

На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Берковица

На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Боровци:   1 Ви Май, 23 Ти Септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-Р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара Планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, Шосе – Лом – София, Ъгъла На Ул. Р.Даскалов И Д. Благоев

На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Бързия

На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Замфирово:   000436, 1 Ви Май, 5 Ти Декември, 9 Ти Септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро Поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин Дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов Дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара Планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб.  И Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов И Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла На Ул. З. Попов И Преслав, Яне Сандански, Янтра

На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Комарево, Общ. Берковица:   Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста

На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Мездрея:   Втора, Главна, Извън Регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста

На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Песочница:   Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Упи Iii , Кв.33, Четвърта, Шеста

На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Рашовица:   Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън Плана, Христо Ботев

На 19.04.2019 Г. /08:45 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Бистрилица:   1-Ви Май, 9-Ти Септември, Александър Стамболийски, Банска Бистрица, Васил Левски, Вела Пеева, Волга, Георги Димитров, Димитър Благоев, Еделвайс, Живовска, Иван Вазов, Извор, Извън Регулацията, Ленин, Людено, Люляк, Местност Градините, Мир, Морава, Найден Антонов, Орница, Раковска, Сухаре, Тимок, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церковска Бара, Чайка

На 19.04.2019 Г. /08:45 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Гаганица:   037265, 1 Ви Май, 23 Ти Септември, 485, Александър Стамболийски, Брегалница, Вапцаров, Вардар, Васил Левски, Георги Димитров, Главна, Гламата, Златица, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Исперих, Казашка, Кирил И Методи, Кумбарка, Люляк, Милин Камък, Мусала, Славейков, Стефан Караджа, Тимок, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Чайка, Шипка, Шумашки Дол, Явор, Язовирна

На 19.04.2019 Г. /08:45 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Лесковец, Общ. Берковица:   047094, Втора, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Берковица:   03928.68.18, 03928.72.33, 03928.72.4, Извън Регулацията

На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Костенци:   314014, Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Котеновци:   000910, Втора, Пета, Пи 301018, Първа, Трета, Четвърта

На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Мездрея:   000002

На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Черешовица:   011002, Екатте 80635, Бучинов Рът, Втора, Главна, Извън Плана, Местност Тършата, Осма, Пета, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 20.04.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Берковица:   Здравченица, Йордан Радичков, Кирил И Методи, Площад Славейков, Ст.Планина Бл.Здравец 5, Христо Ботев

Община Брусарци  

На 16.04.2019 Г. /09:30 – 16:00 Ч./ –  Крива Бара, Общ. Брусарци:   Георги Димитров, Георги Кирков, Иван Тодорин, Извън Регулацията, Кв 68 Упи, Кокиче, Минзухар, Никола Йонков Вапцаров, Панайот Волов, Петко Напетов, Пирин, Рибарска, Станке Димитров, Тимок, Хан Аспарух, Христо Ботев

Община Вълчедръм  

За Периода 18-19.04.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Златия, Общ. Вълчедръм:   Веселец, Вола, Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети Септември, Елин Пелин, Искър, Китка, Ленин, Малчика, Методи Попов, Мусала, Никола Кръстев, Петър Попов, Първи Май, Совата, Стефан Караджа, Суворов, Терешкова, Толбухин, Христо Смирненски, Цибрица, Чапаев, Черно Море

За Периода 15-17.04.2019 Г. /09:00 – 16:00 Ч./ –  Разград, Общ. Вълчедръм:   Двадесет, Десета, Осемнадесет, Осма, Петдесет, Петдесет И Две, Петдесет И Две-А, Петдесет И Осем, Петдесет И Пет, Петдесет И Четири, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Четиридесет И Седем, Шеста, Шестдесет, Шестдесет И Девет, Шестдесет И Осем, Шестдесет И Седем, Шестдесет И Четири, Шестдесет И Шест, Шестнадесет

Община Лом  

На 15.04.2019 Г. /08:45 – 12:00 Ч./ –  Лом:   Веслец(Братя Ибренови), Генерал Владимир Заимов, Димитър Ангелов, Драгоман(Н.Вапцаров), Ком, Марин Дринов, Митко Палаузов, Пирот, Полковник Илиев, Стадиона, Тодор Овчарски(Бр.Зу-Ски), Хаджи Димитър, Цар Петър(М.Стефанов)

За Периода 15-19.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./ –  Лом:   Веслец(Братя Ибренови), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Тимок, Тунджа

На 16.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./ –  Лом:   Дядо Горан, Кален Поток, Младеново/Пейо Яворов, Поточе(Ценко Маринов), Цар Калоян

Община Медковец  

На 16.04.2019 Г. /09:30 – 13:15 Ч./ –  Медковец:   Аврамко Рацов, Христо Ботев

На 15.04.2019 Г. /09:30 – 13:15 Ч./ –  Медковец:   Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Антим Първи, Антон Димитров, Бузлуджа, Георги Димитров, Кирил И Методи, Неофит Рилски, Оборище, Поп Андрей, Райко Даскалов, Рангел Симеонов, Септември, Стамболийски, Христо Ботев, Чомаков, Ъгъла С Ул. Бузлуджа И А. Димитров, Янтра

Община Монтана  

На 15.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Видлица:   Извън Регулация

За Периода 15-19.04.2019 Г. /08:30 – 16:15 Ч./ –  Лом:   Хаджи Димитър

За Периода 15-19.04.2019 Г. /08:30 – 16:15 Ч./ –  Монтана:   22-Ри Септември, 22-Ри Септември, 48489.22.482, Александър Стамболийски, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Баба Тонка, Бачо Киро, Беглишки Мост, Беглишки Мост, Васил Априлов, Васил Априлов, Васил Левски, Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка(М.Веренишки), Веренишка/М.Веренишки/, Гаврил Душков(И.Иванов), Генерал Арнолди, Генерал Столетов(А.Греков, Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Георги Данчов(Д.Данов), Георги С.Раковски, Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Гоце Делчев(Лика Рачин), Еделвайс М Кутловица, Екзарх Йосиф, Жеравица, Захари Стоянов, Захари Стоянов(К.Трифонов, Иван Аврамов, Иван Аврамов, Иван Вазов, Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Иларион Драгостинов(В.М.), Илия Маринов, Илия Маринов, Калето, Камен Цанов, Младост, Младост, Младост, Младост, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Бозвели, Неофит Рилски, Неофит Рилски, Никола Сапунджиев(П.Сред), Опълченска, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Панайот Хитов, Парта, Парта, Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петко Р.Славейков(К.Дим.), Петър Берон, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Петър Парчевич, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Плиска, Под Баира, Пъстрина, Св.Св.Кирил И Методий, Свети Климент Охридски, Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Климент Охридски(Г., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Свети Патриарх Евтимий(П., Семчин Дол, Славейков, Сливница, Сливница, Стефан Савов(М.Пенов), Стоян Марков(Г.Бонков), Странджа, Тодор Каблешков, Тодор Каблешков, Трапезица, Трапезица, Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Филип Тотьо, Хаджи Димитър, Хайдут Велко, Хайдут Велко, Хан Аспарух, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Борис Iii-Ти(З.Попов), Цар Иван Александър(Т.Тр., Цар Самуил(Комсомолска), Чавдар Войвода, Чавдар Войвода, Черковна(Иван Бобанов), Шести Септември, Шести Септември, Шести Септември, Шипка, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Юрий Венелин, Яне Сандански(Л.Караст.), Яне Сандански(Л.Караст.)

За Периода 17-19.04.2019 Г. /08:30 – 16:15 Ч./ –  Монтана:   Александър Стамболийски, Асен Златаров, Генерал Арнолди, Димитър Подвързачов(Ж.Кр, Димитър Подвързачов(Ж.Кр, Елин Пелин(Жданов), Иван Димитров, Иван Хаджийски(Д.Николов), Йордан Цеков, Йордан Цеков, Младост, Младост, Младост, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Панчо Владигеров(Малчика), Поп Андрей, Поп Андрей, Пъстрина, Пъстрина, Пъстрина, Свети Патриарх Евтимий(П., Христо Смирненски

На 15.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./ –  Георги Дамяново:   Извън Регулацията

На 15.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Помеждин:   036043, Іv-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 15.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч.; 09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 15.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Гаврил Геново:   200001, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 15.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Георги Дамяново:   Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, Упи 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 15.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 15.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Говежда:   502,35, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 15.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 15.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Дълги Дел:   060010, Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 15.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   020097, Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 15.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 15.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 16.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 17.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 18.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./   На 19.04.2019 Г. /09:00 – 09:30 Ч.; 15:30 – 16:00 Ч./ –  Меляне:   000133, Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 17.04.2019 Г. /08:45 – 16:00 Ч./ –  Монтана:   Генерал Арнолди, Младост

Община Якимово  

За Периода 17-19.04.2019 Г. /08:30 – 16:00 Ч./ –  Комощица:   Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www.cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

Реклама