ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 22-25.04.2019

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването на посочените дати и в рамките на указаните срокове, като е възможно периодът на прекъсванията да е по-малък от планирания.

Във връзка с осъществяване на посочените прекъсвания на електрозахранването за периода 22 – 25 април 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности.

Община Берковица  

На 22.04.2019 г. /08:45 – 16:00 ч./ –  Берковица:   03928.209.82, 03928.29.157, №209.394 местност Сароновец, Ангел Кънчев, Берковска Река, Вардар, Заряница, извън регулацията, Калето, Кирил и Методи, Охрид, Пиротски Път, Рила, Шалин Дол, Явор

Община Брусарци  

За периода 22-25.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Брусарци:   23-ти Септември, Ал.Стамболийски, Георги Димитров, Дунав, Иван Вазов, Иван Козарев, Кремиковска, Ленин, Митко Палаузов, Падинска, Стара Планина

За периода 22-25.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Лом:   Лодовико Миланези(К-Ска)

На 22.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Киселево:   Борис Горанов, Бузлуджа, Васил Коларов, Георги Димитров, Иван Вазов, Михаил Илиев, Трифон Павлов

На 23.04.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:15 – 15:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./   На 24.04.2019 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Смирненски, Общ. Брусарци:   Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, Градина, Девети Септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, Път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара Планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

На 23.04.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 09:15 – 15:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./   На 24.04.2019 г. /09:30 – 15:45 ч.; 09:30 – 09:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Буковец, Общ. Брусарци:   Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин

На 23.04.2019 г. /09:15 – 09:30 ч.; 15:30 – 15:45 ч./   На 24.04.2019 г. /09:30 – 09:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Брусарци:   23-ти Септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети Септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, извън регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна

На 23.04.2019 г. /09:15 – 15:45 ч.; 09:15 – 09:30 ч.; 15:30 – 15:45 ч./   На 24.04.2019 г. /09:30 – 15:45 ч.; 09:30 – 09:45 ч.; 15:30 – 15:45 ч./ –  Одоровци:   Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети Септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев

На 25.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Брусарци:   Бенковска, Георги Димитров, Иван Бобанов, извън регулацията, Искър, Карл Маркс, Ленин, Мересиев, Московска, Никола Й.Вапцаров, Падинска, Пролет, Стара Планина, Тодор Кънчев

Община Вълчедръм  

На 22.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Златия, Общ. Вълчедръм:   Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Поп Томов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гогол, Здравец, Зоя Космодамянская, Иван Вазов, Кубрат, Люляк, Мирон Тодоров, Мичурин, Млада Гвардия, Никола Кръстев, Пушкин, Стефан Караджа, Титов

Община Вършец  

На 22.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Вършец:   Алеко Константинов, Банкя, Тодорини Кукли, Цар Иван Асен II-ри(И.Бог, Янко Сакъзов(Строителна), Янко Сакъзов/Строителна/

На 23.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Вършец:   Александър Стамболийски, Аспарух, Климент Охридски(И.Манк.), Княз Борис I-ви (Г.Бобенк), Тодорини Кукли, Христо Смирненски, Цар Иван Асен II-ри(И.Бог, Цар Калоян (Г.Яничков), Цар Симеон (Околовръстна), Янко Сакъзов(Строителна)

Община Лом  

За периода 22-25.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Веслец(Братя Ибренови), Пирот, Стадиона, Стара Планина, Тимок, Тунджа

Община Медковец  

На 25.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Медковец:   Андрей Симеонов, Георги Димитров, Гъчо Бонов, Дано Опинчев, Иван Кулин, Поп Андрей

Община Монтана  

На 22.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново:   извън регулацията

На 22.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Помеждин:   036043, ІV-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 22.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 22.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Войници:   Васил Левски, Гено Бонов, Георги Димитров, Дунав, местност Барата, Момчил, Самота, Средец, Христо Ботев, Чавдар

На 22.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 09:00 – 16:00 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Доктор Йосифово:   Ален Мак, Ангел Йончев, Балена, Бельовец, Божур, Бор, Възход, Голомош, Д-Р Йосиф Иванов, Давид Цонков, Детелина, Дунав, Дъб, Еделвайс, Ела, Здравец, извън регулацията, Изгрев, Илия Цеков, Лековника, Липа, Лозарска, Люляк, Марица, местност Песъка, Мито Мишов, Огоста, Перуника, ПИ 000746-Извън Регулация, Пирин, Редака, Роза, Стублата, Тинтява, Топола, Тунджа, Цибрица, Цоновчето, Ъгъла на ул. Балена и ул. Марица, Янтра, Ясен

На 22.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Монтана:   48489.1.946, 48489.16.539, Арда, Беласица, Витоша, Димитър Ерийски(Ст.Алов), Добри Войников, Добри Чинтулов, Захари Янчев, Ивайло, извън регулацията, Камчия, Константин Фотинов, Кошарhик, Мальовица, местност Главчина Бабка, местност Палековото, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, П.А.Славков(Г.Николов), Петко Каравелов, Петър Богдан, Петър Делян, Тинтява, Хан Кубрат, Хан Омуртаг, Хан Пресиян, Черноризец Храбър, Чучулига

На 22.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Видлица:   извън регулация

На 22.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Гаврил Геново:   200001, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Седем, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Три, Четиридесет и Четири, Четиридесет и Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 22.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново:   XI-519, Втора, Двадесет, Двадесет и Девета, Двадесет и Пет, Двадесет и Седма, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, извън регулацията, местност Помеждинска Бара, местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 22.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 22.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Говежда:   502,35, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   и Шест, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 22.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дълги Дел:   060010, Втора, Девета, Десета, извън регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 22.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   020097, Втора, Девета, Десета, извън регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 22.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет и Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, извън регулацията, Камен Луков, Кирил и Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 22.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 23.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 25.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Меляне:   000133, Втора, Двадесет и Пет, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 22.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Монтана:   48489.16.539, Арда, Беласица, Витоша, извън регулацията, Камчия, Кошарhик, Мальовица, местност Палековото, Мусала, Нов Живот, Оборище, Одрин(Миладин Кунчев), Одрин/Миладин Кунчев/, Охрид, Петко Каравелов, Петър Богдан, Тинтява, Хан Кубрат, Чучулига

На 22.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Студено Буче:   Антон Иванов, Бенковски, Боровец, Боян Чонос, Гаврил Генов, Гагарин, Георги Димитров, Данко Арсов, Димитър Благоев, Замфир Попов, Здравец, Иван Младенов, извън регулацията, Каблешков, Кирил и Методи, Лика Рачин, Михаил Маринов, Никола Цеков, Опълченска, Първан Георгиев, Раковска, Симеон Иванов, Славейков, Стефан Караджа, Тодор Йорданов, Хаджи Димитър, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Чавдар, Шипка, Ъгъла на ул. Данчо Арсов и ул. Г. Димитров, Юри Венелин

На 23.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Стубел:   302006, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Втора, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Крапчене:   Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница(В.Пеева), Лозарска(И.Дамянов), Лъка(Г.Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух(Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка(В.Коларов), Ъгъла на ул. Главна и Асен и Петър

На 23.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Монтана:   извън регулацията, крайпътен комплекс Пъстрина

На 23.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Николово, Общ. Монтана:   Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков Дол, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I, Кв.10, УПИ XVIII-238 Кв.23, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на ул. Първа и Втора

На 23.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ –  Сумер:   179040, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 23.04.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./   На 24.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч./ –  Трифоново:   Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв.41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 24.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Крапчене:   Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна (Георги Димитров), Дунав, Ивайло, извън регулацията, Клокотница (В.Пеева), Лозарска (И.Дамянов), Лъка (Г.Кирков), Любен Каравелов, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв.19, Хан Аспарух (Р.Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат (Г.Генов), Христо Ботев, Цар Калоян (Д.Благоев), Цар Симеон(Д.Тодоров), Шипка (В.Коларов), Ъгъла на ул. Главна и Асен и Петър

На 24.04.2019 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Стубел:   302006, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Тридесет, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 24.04.2019 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Сумер:   179040, Двадесет и Девет, Двадесет и Седем, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет и Осем, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 24.04.2019 г. /15:30 – 16:00 ч./ –  Трифоново:   Първа

На 25.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Монтана:   Александър Стамболийски

Община Якимово  

За периода 22-25.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Комощица:   Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, извън регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

На 22.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Комощица:   Асен Златаров, Бузлуджа, Вапцаров, Васил Друмев, Генерал Скобелев, Гео Милев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Кирил и Методи, Ломска, Любен Каравелов, Паисий, Славейков, Христо Ботев

ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

За още новини, снимки и видео посетете за нашата facebook страница.