ЧЕЗ: Планирани прекъсвания на тока за периода 30.04-03.05.2019

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания

ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 30.04 – 03.05.2019 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Област Монтана

Община Лом  

За периода 02-03.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Ковачица:   Втора, Двадесет И Едно, Извън Регулацията, Осма, Пета, Петдесет И Седем, Първа, Седма, Трета, Тридесет И Едно, Тридесет И Седем, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Четвърта, Четиридесет, Шестдесет И Едно

На 30.04.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Лом:   Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка Войвода, Бреза, Горанова Чешма, Гредовете, Детелина(Ален Мак), Димитър Ралчев(Черв.Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т.Никодимов), Йолова Чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г.Димитров), Софийска, Страхил Войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен

На 30.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   За периода 02-03.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Васил Левски, Веслец(Братя Ибренови), Пирот, Пирот, Стадиона, Стара Планина, Тимок, Тунджа, Хаджи Димитър

На 30.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Люлин, Младенова, Младеново/Пейо Яворов, Подполковник Леонов, Райна Княгиня, Софийска, Съгласие(Аврора)

Община Монтана  

На 30.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Видлица:   Извън Регулация

На 02.05.2019 г. /09:00 – 10:00 ч.; 15:00 – 16:00 ч./ –  Монтана:   48489.4.341, Диана, Иван Давидков, Иван Димитров, Индустриална, Искър, Мала Кутловица, Сирма Войвода(С.Димитров), Трети Март(Г.Димитров), Христо Ботев, Ххi Век

На 02.05.2019 г. /09:00 – 16:00 ч./ –  Монтана:   Трети Март(Г.Димитров)

На 30.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново:   Извън Регулацията

На 30.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Помеждин:   036043, Іv-148 Кв.9, Ііі, Втора, Първа, Седма, Трета, Шеста

На 30.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч.; 09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Равна, Общ. Чипровци:   Втора, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 30.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Гаврил Геново:   200001, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Седем, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тридесет И Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет И Едно, Четиридесет И Три, Четиридесет И Четири, Четиридесет И Шест, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 30.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Георги Дамяново:   Xi-519, Втора, Двадесет, Двадесет И Девета, Двадесет И Пет, Двадесет И Седма, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Дванадесета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Помеждинска Бара, Местност При Манастира, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесета, Тринадесет, УПИ 8 Кв.3, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 30.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Главановци, Общ. Георги Дамяново:   Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън Регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи Май, Тимок, Черковна, Черни Връх

На 30.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Говежда:   502,35, Втора, Двадесет, Двадесет И Две, Двадесет И Девет, Двадесет И Едно, Двадесет И Осем, Двадесет И Пет, Двадесет И Седем, Двадесет И Три, Двадесет И Четири, Двадесет И Шест, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън Регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет   И Шест, Тридесет И Две, Тридесет И Девет, Тридесет И Едно, Тридесет И Осем, Тридесет И Пет, Тридесет И Седем, Тридесет И Три, Тридесет И Четири, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 30.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дива Слатина:   Втора, Главна, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 30.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Дълги Дел:   060010, Втора, Девета, Десета, Извън Регулация, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

На 30.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Еловица, Общ. Георги Дамяново:   020097, Втора, Девета, Десета, Извън Регулацията, Осма, Първа, Седма, Трета, Четвърта

На 30.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Копиловци, Общ. Георги Дамяново:   7016, Ал.Стамболийски, Априлов, Бор, Васил Левски, Видин Дол, Волов, Гагарин, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Гоце Делчев, Двадесет И Трети Септември, Друмев, Здравченица, Иван Алексов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Камен Луков, Кирил И Методи, Ком, Копрен, Лакатник, Латинска, Маргарита Бибич, Марица, Московска, Никола Качамачков, Огоста, Парчевич, Планинец, Победа, Пролетарска, Първи Май, Раковска, Река Лева, Септември, Стара Планина, Тодор Игнатов, Хаджи Димитър, Хан Крум, Христо Ботев, Червен Брег, Шипка

На 30.04.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 02.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./   На 03.05.2019 г. /09:00 – 09:30 ч.; 15:30 – 16:00 ч./ –  Меляне:   000133, Втора, Двадесет И Пет, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Имот 010007, Местност Свинако, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Чипровци  

На 02.05.2019 г. /12:15 – 12:45 ч./ –  Белимел:   000313, 000448, Втора, Върбан Пенов /Първа/, Двадесет И Втора, Двадесет И Девета, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Местност Ливагето, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Седемнадесета, Трета, Тридесет И Втора, Тридесет И Първа, Тридесет И Трета, Тридесета, Тринадесета, УПИ 1415, Кв.20, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.05.2019 г. /12:15 – 12:45 ч./ –  Горна Ковачица:   Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Местност Равнището, Пета, Петнадесет, Пи 1, Кв. 35, Първа, Седма, Трета, УПИ 212, Кв.17, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 02.05.2019 г. /12:15 – 12:45 ч./ –  Горна Лука:   Александър Стамболийски, Балова Шума, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Трайков, Замфир Попов, Иван Бобанов, Ленин, Лика Рачин, Маршал Толбухин, Местност Верлото, Миньорска, Младост, Оборище, Огоста, Родопи, Стара Планина, Тодор Нонин, Тодор Токин, Христо Ботев, Шипка, Янтра

На 02.05.2019 г. /12:15 – 12:45 ч./ –  Железна:   Втора, Двадесет, Двадесет И Втора, Двадесет И Осма, Двадесет И Пета, Двадесет И Първа, Двадесет И Седма, Двадесет И Трета, Двадесет И Четвърта, Двадесет И Шеста, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Местност Бабичке Ливаде, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 02.05.2019 г. /12:15 – 12:45 ч./ –  Митровци:   Д-Р Тодор Иванов Живков, Двадесет И Втора, Двадесет И Първа, Двадесет И Трета, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън Регулацията, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 02.05.2019 г. /12:15 – 12:45 ч./ –  Превала:   Адмирал Нахидов, Александър Стамболийски, Васил Левски, Владимир Минчев, Гаврил Генов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Димитър Благоев, Заводска, Замфир Попов, Иван Бобанов, Иван Вазов, Извън Регулацията, Кирил И Методи, Ленин, Лика Рачин, Местност Ширина, Младост, Морава, Огоста, Орешак, Пеньо Пенев, Петър Калафатов, Родопи, Септемврийци, Стара Планина, Стопанска, Тунджа, Христо Ботев, Христо Михайлов, Широка Планина, Янтра

На 02.05.2019 г. /12:15 – 12:45 ч./ –  Челюстница:   Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеснадесет, Шеста

На 02.05.2019 г. /12:15 – 12:45 ч./ –  Чипровци:   Извън Регулацията

Община Якимово  

На 30.04.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./   За периода 02-03.05.2019 г. /08:30 – 16:00 ч./ –  Комощица:   Бачо Киро, Братя Миладинови, Вела Пеева, Веслец, Генерал Гурко, Гео Милев, Граф Игнатиев, Девети Септември, Дончо Атанасов, Замфир Хаджийски, Извън Регулацията, Малчика, Симеон Ив. Бонев, Христо Ботев, Шипка, Яворов

Ръководството на ЧЕЗ поднася извинения на своите клиенти за създадените неудобства от планираните прекъсвания на електрозаxранването.

За повече информация, позвънете на денонощната телефонна линия 0700 10 010 /на цена според индивидуалния тарифен план за мобилни услуги на обаждащият се потребител или според тарифния план към стационарен номер в мрежата на Виваком/ или посетете сайта www. cez-rp.bg. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването в района, който ви интересува, както и за очакваното време за възстановяване на заxранването.

За още новини, снимки и видео посетете за нашата facebook страница.