ЧЕЗ: Планирани прекъсвания в област Монтана за периода 25-29.05.2020 г.

ЧЕЗ: Планирани прекъсвания

След отмяна на извънредното положение ЧЕЗ Разпределение България ще продължи да съобразява планираните ремонти с нуждите на клиентите. Компанията ще организира дейността си по начин, който да позволи извършване на планирани дейности между 13:30 ч. и 18:00 ч. Планът на дружеството предвижда минимални смущения на услугата до пълното отпадане на противоепидемичните мерки и препоръчителните офиси от вкъщи, както и до приключване на учебната година за учениците.

ЧЕЗ Разпределение ще възстанови в пълен обем реализацията на нови присъединявания, за да изпълнява своите ангажименти към клиентите, които надлежно са преминали през процедурата по включване на обекти към мрежата. Поетапно компанията ще възстановява и реализацията на инвестиционната си програма за 2020 г., за да поддържа и развива мрежата по начин, който да гарантира сигурността и качеството на електрозахранването в Западна България и да навакса забавянето в резултат на въведените противоепидемични мерки и последиците от тях. Дружеството ще приоритизира дейностите си, така че да продължи да изпълнява всички свои лицензионни задължения и да осигури нормалното протичане на процесите в компанията. Нормативните изисквания за подмяна на електромери ще се изпълняват в предварително обявени интервали от време, като ще засягат електрозахранването на клиентите само в рамките на 15 минути. При извънредни ситуации, както и до момента, компанията ще реагира незабавно и ще извършва съответните неотложни ремонти.

При изпълнението на своите ангажименти за поддържане и развитие на мрежата, компанията ще сведе неудобствата за клиентите до възможния минимум.

Няма да се прекъсва услугата за болници, институции и администрации с обществена значимост. За датите на матурите електрозахранването на учебните заведения ще бъде гарантирано.

* Обявеният в графика период за планирано прекъсване на електрозахранването с начало и край съответно от 08:00 ч. или от 09:00 ч. до 16:00 ч., се отнася за прекъсване в рамките на до 15 минути, свързано с подмяна на електромери или подмяна на електромерни табла, в посочения времеви интервал.

Община Берковица  

На 26.05.2020 г. /14:16 – 18:00 ч./ – Берковица: Здравченица 13, 1, Йордан Радичков 1, 2, Кирил и Методи 4, Площад Славейков, Кафе Аператив, Ст.Планина , бл.Здравец 5 1, Христо Ботев 1

На 27.05.2020 г. /14:31 – 18:00 ч./ – Берковица: Стефан Стамболов 32

На 27.05.2020 г. /14:46 – 18:00 ч./ – Берковица: Атанас Кюркчиев 1, 11, Николаевска 11, 13, 9 10, 20, 17, 6, 7 9, 10, 10 20, 7 между бл.9 и бл.10, 18, 10, 1, 9, 29, 19, 8, 11 22, 23, 15, 13 23, Шейново 3, Ком-1

Община Бойчиновци  

На 27.05.2020 г. /13:30 – 18:00 ч./ – Бойчиновци: Бенковска 4, 1, 3, 5, 2, 6, 7, Васил Друмев 17, 21, 11, 9, 15, 20, 7, 16, 19, 14, 6, 13, 4, 12, 18, 10, 8, Георги Дамянов 18, 26, 11, 6, 21, 17, 24, 10, 7, 8, 23, Георги Димитров 134, 52а, Георги Трайков 1, 7, 2, 8, 4, 10, 6, Замфир Попов 2, 8, 4, 1, 6, Зора 1 7, Иван Андреев 2, 5, 8, 4, 1, Иван Вазов 8, 12, 14, 5, 10, 18, Квартал Огоста 9, 1, 3, 13, 12, 3а, 7, 5, 1, 15, 14, 2а, 1 3, 8, 6, 12, 11, 7а, 5, 3 3, 10, 1 1, 2б, 7б, 10б, 8, 10а, 3б, 15а, 10, 7, 6, 15, Местност Харитов Чифлик Фургон, Пилицтница 1, Шипка 16, 4, 7, 24, 18, 3, Юри Гагарин 35

На 28.05.2020 г. /13:30 – 18:00 ч./ – Бойчиновци: Александър Стамболийски 23, 7, 8 А, 15, 26, 18, 11, 9, 3, 5, 13, 22, 19, 1, 21, 4, 16, 20, 17, 6, 2, 10, Ботуня 2, 6, Валентина Терешкова 2, Вела Пеева 4в, 1, 3, Гаврил Генов 1, Георги Димитров 60, 78, 50, 86, 72, 80, 70, 58, 52 Изгрев, 56, 64, 92, 52б, 52, 61, 48, 62, 17, 66, Георги Кирков 2, 3, 1, Георги Милев 8, 6, 10, 1, 3, 5, 4, Димитър Благоев 5, 1, 17, 12, 14, 3, 2, 10, 9, 8, Дунав 6, 1, 3, 5, 7, 10, 4, Железничарска 35, 33, 49, 37, 43, 47, 45, Зора 1 Септември, 1, Комсомолска 6, Пионерска 22, 6, 26, 2, 19, 20, 15, 1, 17, 18, 24, 7, 23, 8, 12, 4, 14, 3, 16, 5, Поличката 3, Поп Андрей 1, 6, 4, 2, Райко Даскалов 6, 1, 2, Рила 6, 4, 10, 2, 8, Христо Ботев 3, 4, 16, 2, 17, 13, 15, 14, 7, 18, 1, 9, 6, Яворов 13, 5, 4, 2, 6, ТП-1 УО, 15, 10, 17, 12, 9, 1, 3, 7, 58

Община Вълчедръм  

На 26.05.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ На 27.05.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ На 28.05.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ – Разград, Общ. Вълчедръм: Двадесет 10, Двадесет и две 10, 8, Двадесет и едно 10, 8, 1, 3, 5, 2, 6, Деветнадесет 3, 19, 7, 2, 4, 9, Петдесет 15, 27, 5, 3, 19, 8, 20, 10, 13, 23, 6, 11, 22, 16, 25, 17, 29, 24, Петдесет и две 14, Петдесет и едно 1, 12, Петдесет и осем 23, 28, 13, 17, 42, 26, 18, 30, 38, 37, 2, Петдесет и пет 6, 5, 3, 1, 2, Петдесет и три 3, 5, 1, 7, Петдесет и четири 8, 2, 6, 4, Петдесет и шест 3, 5, Петнадесет 14, Първа 112, 84, 100, 107, 90, 130, 141, 110, 143, 120, 92, 105, 96, 106, 119, 137, 121, 1, 114, 86, 129, 135, 131, 128, 113, 126, 88, 147, 117, 104, 102, 94, 122, 123, 139, 133, 98, 124, 115, 116, 111, 109, 145, Седемдесет и пета 2, Тридесет и три 7, Четиридесет и пет 1, 4, 2, Четиридесет и седем 20, 6, 10, 16, 7, 13, 3, 19, 5, 18, 22, 11, 1, Четиридесет и три 17, 13, 14, 6, 4, 23, 10, 2, 11, 21, 3, 5, 19, 1, Четиридесет и четири 7, 15, 12, 9, 1, 19, 17, 11, 21, 14, 13, Шестдесет и шест 17, 23, 18, 19, 15

Община Вършец  

На 26.05.2020 г. /14:31 – 18:00 ч./ – Вършец: ул. Незнам 1

На 28.05.2020 г. /14:01 – 14:30 ч./ – Вършец: 12961.33.33, 420.127.28, Александър Занов 15, 7, 3, 5, 1, 9, Ангел Иванчев 5, Антим I-ви (Ив.Пенчева) 4, 3, 2, 5, 1, Борова Гора 3, 1, 7, 5, Ботуня (9-ти септември) 11, 7, 15, 13, 9, 5, 3, 2, 1, 22, 13, Бреза (Безименна) 1, България (В.Коларов) 8, 12, 10, 14, 2, Васил Априлов 18, 6, 12, 20, 8, 11, 9, 10, 4, 2, 14, 16, 7, 5, 3, Васил Левски 2, 17, 33, 31, 23, 22, 24, 39, 37, 11, 27, 21, 29, 30, 28, 19, 15, 35, 41, 26, 25, 20, 32, 18, 13, 16, 59, 40, 47, 63, 65, 45, 49, 42, 43, 44, 55, 61, 34, 53, 38, 57, 39, Втора 5, 1, Георги Бенковски (11 Септ) 16, 3, 12, 18, 14, 20, 10, 4, 2, 6, 8, д-р Дамян Иванов 3, Дончо Станчев 41, 37, 38, 30, 45, 44, 39, 32, 35, 34, 36, 42, 47, 43, 40, Иван Вазов Изток, кв.Изток, Извън Регулация Фургон, Къщ, Къща, Къща, 20, Местност Милкина Ливада Сгр, Никола Й.Вапцаров 11, 14, 12, 13, 4, 7, 3, 9, 6, 8, 5, 1, 10, 2, Патриарх Ефтимий (А.Иван) 13, 11, 9, Пета 11, 16, 5, 13, 29, 27 Кв.Изток, Първа 6, 2, 11, 8, Раковска 31, 3, 21, 28, 43, 30, 26, 27, 49, 9, 2, 29, 20, 37, 19, 14, 17, 7, 10, 16, 15, 23, 1, 35, 24, 4, 8, 41, 12, 47, 18, 32, 6, 25, 5, 22, 11, 13, 32, Република (Г. Димитров) 90, 82, 10, 85, 88 1, 88, 86 1, 96, 81, 83, 76, 94, 84, 86, 60, 62, 79, 77, 14, 79 Балкан, 81, Седма, Стефан Караджа (Ан.Златков) 1, 2, 5, 3, Стефан Стамболов (Г. Моцов) 4, 17, 2, 3, 11, 1, 14, 8, 7, 6, 13, 9, 16, 15, 12, 5, 10, 19а, 23, 18, 25, 21, 20, 19, 16, Страхил Воевода 1, 4, 3, 2, 7, Трета 1а, 3 Кв.Изток Табло 22 Ел.2, Трети Март (Братя Леон) 5, 3, 2, 4, Хан Омуртаг (Д.Щерев) 6, 4, 8, 3, 6, 10, 1 6, 12, 2, Хисаря 6, 1, 31, 23, 28, 10, 18, 27, 24, 5, 22, 26, 20, 4, 14, 35, 2, 25, 19, 37, 7, 8, 17, 9, 21, 11, 13, 3, 15, 16, 33, 12, 30, 29, Христо Ботев 2, 1, Цар Калоян (Г. Яничков) 15, Цар Симеон (Околовръстна) 41, 37, Червени Камък 11, 5, 13, 1, 2, 16, 9, 4, 10, 17, 8, 21, 12, 6, 7, 18, 19, 15, 3, 14, Четвърта 6, 2, 6, 21, 35, 7, 29 Кв.Изток Табло 19 Ел.3, 31, 6, 6, Кв.Изток Табло 22 Ел.4, 19 Кв.Изток ,Табло 20 Ел.6, 24а, 24, Шеста 5, 2, Шести септември(Заводска) 2, Шипка 3, 2, 12, 11, 10, 9, 6, 1, 8, 4, 5, 6, Кв.Изток Табло 21 Ел.4, Кв.Изток Табло 24 Ел.6, Кв.Изток Табло 26 Ел.5, Кв. Изток Табло 15 Ел. 9, Кв.Изток Табло 21 Ел.5, Кв.Изток Табло 20 Ел.2, Кв. Изток Табло 16 Ел. 5, Кв.Изток Табло 19 Ел.5, Кв.Изток Табло 25 Ел.8, Кв. Изток Табло 17 Ел .4, Кв. Изток Табло 16 Ел. 3, Кв.Изток Табло 19 Ел.6, Кв. Изток Табло 18 Ел. 8, Кв.Изток Табло 25 Ел.3, Кв.Изток Табло 23 Ел.3, Кв.Изток Табло 24 Ел.9, Кв.Изток Табло 20 Ел.4, Кв. Изток Табло 18 Ел. 2, Кв.Изток Табло 21 Ел.2, Кв.Изток Табло 25 Ел.4, Кв.Изток Табло 19 Ел.1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 7, Кв.Изток Табло 24 Ел.8, Кв.Изток Табло 18 Ел.5, Кв.Изток Табло 24 Ел.5, Кв.Изток Табло 22 Ел.2, Кв. Изток Табло 17 Ел. 2, Кв. Изток Табло 15 Ел. 6, Кв.Изток Табло 25 Ел.9, Кв. Изток Табло16 Ел. 3, Кв. Изток Табло 18 Ел.1, Кв.Изток Табло 24 Ел.7, Кв.Изток Табло 20 Ел.3, Кв.Изток Табло 22 Ел.5, Кв.Изток Табло 18 Ел.7, Кв.Изток Табло 26 Ел.6, Кв.Изток Табло 20 Ел.1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 1, Кв.Изток Табло 19 Ел.7, Кв. Изток Табло 16 Ел.1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 8, Кв.Изток Табло 22 Ел.1, Кв.Изток Табло 19 Ел.2, Кв.Изток Табло 18 Ел.3, Кв. Изток Табло 15 Ел. 2, Кв. Изток Табло 17 Ел. 3, Кв.Изток Табло 19 Ел.8, Кв. Изток Табло 15 Ел. 3, Кв.Изток Табло 22 Ел.3, Кв.Изток Табло 19 Ел.4, Кв. Изток Табло 16 Ел. 4, Кв.Изток Табло 21 Ел.8, Кв. Изток Табло 17 Ел. 1, Кв.Изток Табло 23 Ел.1, Кв.Изток Табло 22 Ел.6, Кв.Изток Табло 19 Ел.9, Кв.Изток Табло 21 Ел.1, Кв.Изток Табло 20 Ел.5, Кв. Изток Табло 15 Ел. 4, Кв.Изток Табло 22 Ел.7, Кв.Изток Табло 25 Ел.7, Кв.Изток Табло 26 Ел.2, Кв.Изток Табло 26 Ел.4, Кв.Изток Табло 21 Ел.3, Кв.Изток Табло 18 Ел.4, Кв.Изток Табло 21 Ел.6, Кв. Изток Табло 18 Ел. 6

На 28.05.2020 г. /14:01 – 18:00 ч.; 17:30 – 18:00 ч./ – Вършец: 12961.33.33, 420.127.28, Александър Занов 15, 7, 3, 5, 1, 9, Ангел Иванчев 5, Антим I-ви (Ив.Пенчева) 4, 3, 2, 5, 1, Борова Гора 3, 1, 7, 5, Ботуня(9-ти септември) 22, 13, Бреза (Безименна) 1, Васил Априлов 18, 6, 12, 20, 8, 11, 9, 10, 4, 2, 14, 16, 7, 5, 3, Васил Левски 39, 17, 33, 31, 23, 22, 24, 39, 37, 11, 27, 21, 29, 30, 28, 19, 15, 35, 41, 26, 25, 20, 32, 18, 13, 59, 40, 47, 63, 65, 45, 49, 42, 43, 44, 55, 61, 34, 53, 38, 57, Втора 5, 1, Георги Бенковски(11 Септ) 16, 3, 12, 18, 14, 20, 10, Иван Вазов Изток, Кв.Изток , 20, Местност Милкина Ливада Сгр, Никола Й.Вапцаров 11, 14, 12, 13, 4, 7, 3, 9, 6, 8, 5, 1, 10, 2, Патриарх Ефтимий (А.Иван) 13, 11, 9, Пета 11, 16, 5, 13, 29, 27 Кв.Изток, Първа 6, 2, 11, 8, Раковска 31, 3, 21, 28, 43, 30, 26, 27, 49, 9, 2, 29, 20, 37, 19, 14, 17, 7, 10, 16, 15, 23, 1, 35, 24, 4, 8, 41, 12, 47, 18, 32, 6, 25, 5, 22, 11, 13, 32, Република (Г. Димитров) 60, 62, Седма, Стефан Стамболов(Г. Моцов) 19а, 23, 18, 25, 21, 20, 19, 16, Страхил Воевода 1, 4, 3, 2, 7, Трета 1а, 3 Кв.Изток Табло 22 Ел.2, Трети Март(Братя Леон) 5, 3, 2, 4, Хисаря 6, 1, 31, 23, 28, 10, 18, 27, 24, 5, 22, 26, 20, 4, 14, 35, 2, 25, 19, 37, 7, 8, 17, 9, 21, 11, 13, 3, 15, 16, 33, 12, 30, 29, Христо Ботев 2, 1, Цар Калоян(Г. Яничков) 15, Червени Камък 11, 5, 13, 1, 2, 16, 9, 4, 10, 17, 8, 21, 12, 6, 7, 18, 19, 15, 3, 14, Четвърта 2, 6, 21, 35, 7, 29 Кв.Изток Табло 19 Ел.3, 31, 6, 6 Кв.Изток Табло 22 Ел.4, 19 Кв.Изток Табло 20 Ел.6, 24а, 24, Шеста 5, 2, Кв.Изток Табло 21 Ел.4, Кв.Изток Табло 24 Ел.6, Кв.Изток Табло 26 Ел.5, Кв. Изток Табло 15 Ел. 9, Кв.Изток Табло 21 Ел.5, Кв.Изток Табло 20 Ел.2, Кв. Изток Табло 16 Ел. 5, Кв.Изток Табло 19 Ел.5, Кв.Изток Табло 25 Ел.8, Кв. Изток Табло 17 Ел .4, Кв. Изток Табло 16 Ел. 3, Кв.Изток Табло 19 Ел.6, Кв. Изток Табло 18 Ел. 8, Кв.Изток Табло 25 Ел.3, Кв.Изток Табло 23 Ел.3, Кв.Изток Табло 24 Ел.9, Кв.Изток Табло 20 Ел.4, Кв. Изток Табло 18 Ел. 2, Кв.Изток Табло 21 Ел.2, Кв.Изток Табло 25 Ел.4, Кв.Изток Табло 19 Ел.1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 7, Кв.Изток Табло 24 Ел.8, Кв.Изток Табло 18 Ел.5, Кв.Изток Табло 24 Ел.5, Кв.Изток Табло 22 Ел.2, Кв. Изток Табло 17 Ел. 2, Кв. Изток Табло 15 Ел. 6, Кв.Изток Табло 25 Ел.9, Кв. Изток Табло16 Ел. 3, Кв. Изток Табло 18 Ел.1, Кв.Изток Табло 24 Ел.7, Кв.Изток Табло 20 Ел.3, Кв.Изток Табло 22 Ел.5, Кв.Изток Табло 18 Ел.7, Кв.Изток Табло 26 Ел.6, Кв.Изток Табло 20 Ел.1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 1, Кв.Изток Табло 19 Ел.7, Кв. Изток Табло 16 Ел.1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 8, Кв.Изток Табло 22 Ел.1, Кв.Изток Табло 19 Ел.2, Кв.Изток Табло 18 Ел.3, Кв. Изток Табло 15 Ел. 2, Кв. Изток Табло 17 Ел. 3, Кв.Изток Табло 19 Ел.8, Кв. Изток Табло 15 Ел. 3, Кв.Изток Табло 22 Ел.3, Кв.Изток Табло 19 Ел.4, Кв. Изток Табло 16 Ел. 4, Кв.Изток Табло 21 Ел.8, Кв. Изток Табло 17 Ел. 1, Кв.Изток Табло 23 Ел.1, Кв.Изток Табло 22 Ел.6, Кв.Изток Табло 19 Ел.9, Кв.Изток Табло 21 Ел.1, Кв.Изток Табло 20 Ел.5, Кв. Изток Табло 15 Ел. 4, Кв.Изток Табло 22 Ел.7, Кв.Изток Табло 25 Ел.7, Кв.Изток Табло 26 Ел.2, Кв.Изток Табло 26 Ел.4, Кв.Изток Табло 21 Ел.3, Кв.Изток Табло 18 Ел.4, Кв.Изток Табло 21 Ел.6, Кв. Изток Табло 18 Ел. 6

Община Лом  

На 26.05.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ На 27.05.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ – Замфир: І 488, Волга 10, 5, 6, 3, 1, 8, Генерал Гурко 1, 2, 4, 6, Драва 8, 2, 4, Замфир Хаджийски 76, 74, 72, 80, 88, 86, 84, 82, 70, 78, Ком 7, Любен Каравелов 5, 2, 3, 8, 6, Марица 4, 1, 2, 6, Оборище 12, 1, 8, 14, 3, 10, Огоста 4, 7, 2, 1, 5, Пайсий 2, 5, 1, Прага 7, 14, 9, 16, Раковски 14, 1, 12, 8, Улично-1, 6, 4, 18, 5, 16, 3, Цеко Воевода 3, 5, 8, 7, 11, 9, 16, 12, 14, 18, 13, 6, 15, 4

На 26.05.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ На 27.05.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ На 28.05.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ На 29.05.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ – Лом: Алеко Константинов 21, 23, 2, 7, 1, 16, 26, 14, 8, 12, 2 А, 19, 3, 25, 11, 17, 6, 4, 9, 15, 20, 13, 24, 10, 5, 18, 22, Братя Миладинови 7, 32, 8, 10, 16, 30, 18, 12, 14, 2, 26, 24, 22, 5, 1, 6, 9, 20, 28, Гоце Делчев 13, 15, 20, 12, 9, 4, 8, 16, 22, 6, 17, 1, 5, 14, 18, 11, 10, 2, 3, Искър 15, 20, 14, 21, 17, 13, 42, 6, 3, 22, 39, 31, 29, 18, 8, 23, 25, 7, 36, 28, 12, 19, 24, 35, 38, 37, 10, 34, 32, 16, 30, 27, 11, 4, 9, 44, 40, 33, 1, Люляк(Петър Калчев) 12, 4, 6, 10, Марица 3, 14, 10, 11, 12, 4, 2, 13, 16, 19, 21, 5, 15, 9, 18, 1, 8, 7, 17, 6, Митко Палаузов 7, Пелистър 7, 10, 6, 8, 9, 4, 1, 5, 2, 3, Пирот 31, 37, 35, Стара Планина 28, 29, 11, 15, 30, 32, 24, 12, 31, 20, 14, 21, 23, 13, 18, 25, 33, 9, 16, 17, 19, 26, Тимок 10, 7, 3, 9, 4, 1, 8, 6, 2, 5, Тунджа 24, 26, 16, Цар Петър (М.Стефанов) 26, 35, 52, 39, 48, 41, 37, 31, 46, 44, 43, 42, 36, 32, 38, 40, 8, 50, 30, 34, 33, 29, 28, Шести септември 12, 16, 10, 20, 14, 8, 18, 6, 2

На 26.05.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ На 27.05.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ На 28.05.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ На 29.05.2020 г. /14:00 – 18:00 ч./ – Станево: Двадесет и девет 2, Петнадесет 27 УО, Тридесет и девет 2, 6, 4, Тридесет и едно 8, 34, 55, 30, 51, 59, 41, 27, 49, 35, 57, 32, 37, Тридесет и осем 13, 17, 7, 2, 5, 4, 46, 15, 10, 11, 8, 6, 21, 1, 3, Тридесет и седем 3, 1, Тридесет И Три 3, 4, Тридесет и шест 32, 17, 4, 6, 42, 40, 36, 38, 28, 24, 30, 2, 34, Четиридесет 5, 1, 4, Четиридесет И Пет 3, 5, 4, 2, Четиридесет и три 7, 11, 4, 13, 17, 24, 2, 22, 15, УО, 8, 12, 10, 5, 14, Четиридесет и шест 4, 6

На 27.05.2020 г. /13:30 – 18:00 ч./ На 28.05.2020 г. /13:30 – 18:00 ч./ – Замфир: 110047, Битоля 11, Васил Друмев 2, 4, 1, 6, Васил Коларов Улично-2, 33, 10, 32, 6, 12, 17, 25, 31, 30, 7, 14, 4, 13, 15, 3, 16, 2, 26, 11, 9, 21, 18, 27, 5, 34, 8, 1, 22, Елин Пелин 11, 13, 4, 9, Зайчер 1, 4, 2, Никола Й.Вапцаров 19, 21, 9, 1, 16, 18, 20, 13, 15, 11, Охрид 12, 11, 1, 2, Пирин 4, 2, Сливница 16, 2, 19, 3, 5, 9, 14, 11, 7, 21, 8, 12, 6, 15, 17, 13, Солун 3, Царибродска 11, 10, 8, 12, Шипка 29, 18, 33, 31, 16, 14, 27

На 29.05.2020 г. /13:30 – 18:00 ч./ – Замфир: Беласица 2, 1, Бенковски 3, 10, 4, 7, 2, 5, 1, 9, Васил Коларов 26, Вела Пеева 3, 5, 2, 4, 1, 7, Витоша 4, 3, 7, 1, 2, 5, 8, 6, Волга 2, Въча 2, 3, Георги Димитров 13, 3, 15, 2, 17, 5, 9, 11, 7, 1, Дунав 5, 26, 16, 4, 32, 10, 28, 8, 6, 9, 24, 14, 2, 20, 22, 3, 12, 1, 7, 18, Елин Пелин 3, 7, 5, 1, Замфир Хаджийски 40, 67, 59, 68, 1, 53, 43, 44, 63, 58, 45, 60, 56, 55, 39, 46, 62, 64, 66, 65, 61, Замфир Хаджийски 34, 18, 3, 19, 13, 29, 15, 32, 17, 40, 12, 30, 28, 23, 27, 9, Улично-4, 42, 1, 14, 21, 7, 6, 11, 26, 22, 10, 38, 11а, 24, 2, 5, 25, 4, 36, 8, 20, Извън Регулацията, Искър 8, 6, 2, 4, 3, Камчия 13, 12, 5, 9, 6, 10, 8, 1, Ком 4, 2, 1, 3, Левски 2, 8, 6, Никола Й.Вапцаров 7, 14, 12, 6, 4, 8, 1, 10, 3, Оборище 6, 2, 4, Пиротска 2, 9, 5, 3, 7, 1, 11, 4, 15, Прага 1, 10, 5, 2, 4, 12, Рила 1, 2, Струма 2, 3, 4, Толбухин 1, 5, 4, 9, 2, 7, 6, 3, Христо Ботев 24, 20, 16, 34, 17, Улично-3, 13, 12, 11, 7, 8, 5, 4, 10, 26, 32, 36, 6, 28, 14, 9, 2, Христо Смирненски 6, 10, 2, 5, 1, 4, 7, 3, 8, Царибродска 7, 5, 4, 2, 6, 9, 3, Шипка 7, 1, 10, 13, 5, 9, 8, 23, 19, 3, 21, 6, 4, 25, 17, 12, 11

Община Медковец  

На 26.05.2020 г. /14:00 – 16:00 ч./ – Медковец: Андрей Конов 2, 3, Антим Първи 19, 25, 32, 1, 21, 24, Борис Дяволски 1, 6, 8, Васил Левски 6, 5, 9, 7, 15, 11, Видинска 6, 20, 7, 19, 18, 4, 24, 15, 13, 2, 14, 21, 9, 28, 22, 1, 12, 8, 10, 3, 30, 17, Георги Димитров 26, Дано Опинчев 12, 17, 18, 9, 24, 1, 10, 16, 4, 19, 13, 6, 15, 3, 11, 5, 14, 22, 26, 7, Извън Чертата На Селото Сел. Стоп. Сграда, Константин Величков 3, 5, 13, 15, 7, 2, 9, 17, 11, 4, 1, Майор Ванков 9, 6, 1, 2, 7, 4, Неофит Бозвели 6, 3, 1, 4, 2, Панайот Хитов 21, 11, Тодор Данков 4, 1, Христо Ботев 148, 61, 71, 81, 156, 150, 87, 77, 73, 63

На 26.05.2020 г. /14:01 – 16:00 ч./ – Сливовик: Александър Стамболийски 36, 32, 18, 30, 1, 28, 16, 22, 3, 19, 2, 20, 24, 4, Бузлуджа 2, 8, 10, 4, Васил Коларов 22, 2, 18, 20, 25, 30, 6, 1, 17, 10, 5, 32, 27, 8, 9, 29, 11, 28, 15, 19, 31, 7, 3, 21, Георги Бенковски 18, 16, 12, 6, 8, Георги Димитров 8, 12, 16, 25, 17, 21, 4, 2, 27, 3, 26, 5, 28, 10, 24, 9, 20, 7, 1, 6, 15, Димитър Благоев 28, 15, 19, 36, 20, 18, 34, 13, 21, 26, 4, 9, Иван Вазов 5, 3, 2, 8, 4, Извън Регулацията 1, Кирил И Методий 4, 29, 27, Неофит Рилски 2, Павел Хаджийски 18, 16, 25, 5, 22, 10, 4, 2, 6, 1, 8, 14, 20, Софрон Петров 2, Стоян Ангелов 8, Хаджи Димитър 2, 6, Хан Крум 2, Христо Ботев 11а

На 26.05.2020 г. /14:01 – 16:30 ч./ – Медковец: Александър Батемберг 12, 10, 2, 11, 4, 9, 8, Велес 1, 2, Георги Димитров 14, 2, 1, 3, 8, 9, 5, 22, 18, 15, 17, 12, 13, 16, 10, 7, 11, 4, 6, Дойран 8, 4, 5, 3, 14, 6, 12, 1, 10, Иван Кулин 5, Искър 10, 16, 8, 7, 12, 2, 18, 6, 14, Кирил Рацов 4, 2, Митко Пашата 3, 5, Никола Конов 7, 1, 11, 15, 2, 3, 12, 4, 8, 5, 13, 19, 21, 14, 6, Панайот Волов 8, 1, 3, 12, 2, 5, 13, 17, 16, 6, 15, 9, Патриарх Евтими 21, 25, 23, Хан Аспарух 12, 13, 2, 9, 5, 4, 10, 11, 6, 14, Христо Ботев 5, 18, 20, 16, 2, 12, 6, 4, 9, 14, 10, 3, 13, 11, 7, 8, Цанко Бакалов 5, 4, 3, 2, 9, 7, Ъгъла На Ул. Хр. Ботев и Батенберг

На 27.05.2020 г. /14:01 – 16:00 ч./ – Расово: 265002, Александър Стамболийски 20, 4, 7, 10, 5, 1, 22, 3, 15, 14, 8, 6, 16, 2, 11, Вела Пеева 2, Георги Димитров 91, 101, 97, 86, 100, 99, 78, 94, 96, 84, 102, 93, 87, 116, 109, 114, 85, 108, 98, 79, 106, 105, 83, 90, 80, 88, 103, 92, 81, 104, 110, 89, 107, Георгица Карастоянова 6, 1а, 8, 12, 4, 2, 3, 1, 10, Иван Вазов 10, Иван Кондарев 2, 7, 1, Ст.двор 2, 11, Мтс, Кирил И Методий 2, 5, 3, 8, 6, 1, Никола Йонков Вапцаров 26, 18, 16, 22, 24, 20, 14, 11, 7, 9, Осми март 2, 3, 1, 6, 8

На 27.05.2020 г. /14:01 – 16:30 ч./ – Аспарухово, Общ. Медковец: Антон Иванов 20, 22, 24, 26, 32, 28, 30, 13, 11, 17, Васил Коларов 31, 23, 50, 41, 48, 15, 35, 52, 39, 37, 46, 21, 32, 19, 33, 27, 17, 13, 56, 36, 28, 42, 38, 30, 34, 44, 54, 29, 60, 26, 58, 40, Вела Пеева 1, 3, 9, 10, Ворошилов 6, 3, 1, Георги Димитров 1, 22, 35, 14, 24, 9, 41, 25, 30, 33, 2, 7, 6, 17, 31, 8, 23, 3, 4, 39, 29, 11, 28, 32, 13, 10, 12, 16, 18, 5, 19, 20, 21, Дунавска 9, 6, 7, 4, 2, 5, Леонид Брежнев 2, 12, 1, 5, 8, 3, 6, Лиляна Димитрова 7, 1, 4, 3, 6, Малчика 15, 13, 2, 9, 21, 1, 11, 3, 5, 6, 23, Никола Йонков Вапцаров 1, Одрин 5, 4, 7, 1, 3, Поп Андрей 1, 6, 2, 5, 4, 3, Сталинградска 2, Хаджи Димитър 21, 23, Христо Ботев 6, 11, 8, 5, 1, 7, 4, 9, 2, 3, Христо Смирненски 4, 2, 10, 1, 7, 8, 14, 5, 3, 12, 6, Шипка 3, 5, 1, Юрий Гагарин 1, 2, 3

На 27.05.2020 г. /14:01 – 16:30 ч./ – Расово: Александър Македонски 4, 3, 2, Ахелой 3, 7, 9, 16, 1, 2, Баба Тонка 1, 11, 3, 4, 9, 5, Васил Коларов 26, 25, 21, 28, 24, Гео Милев 3, 13, 9, 15, 11, 7, 1, Георги Димитров 51, 57, 68, 38, 24, 53, 47, 69, 64, 62, 39, 44, 54, 23, 43, 6, 65, 48, 72, 56, 70, 37, 29, 66, 71, 31, 74, 55, 51а, 33, 32, 60, 40, 12, 49, 50, 67, 59, 36, 63, 76, 46, 42, 35, 101, 45, 52, Георги Москов 6, 3, 4, 2, 5, 7, Георгица Карастоянова 2, 5, Димитър Вълнев 3, 1, 4, 2, Елин Пелин 5, 1, 2, 3, Захари Стоянов 6, 5, 8, 4, 1, 10, Иван Михайлов 1, , Лилия Карастоянова 1, 4, 3, Любен Каравелов 37, Младен Йорданов 16, 20, 11, 7, 14, 18, 9, 12, Никола Йонков Вапцаров 6, 4, 10, 3, 5, 2, Отец Паисий 2, 1, Панайот Хитов 8, 32, 7, 11, 12, 34, 36, 17, 27, 37, 24, 18, 2, 20, 14, 35, 2б, 30, 1, 29, 19, 31, 23, 25, 15, 22, 33, 10, 3, 9, 6, Първи Май 7, 1, 15, 14, 12, 9, 6, 4, 10, 2, 11, 8, 3, 13, Свилен Русев 5, 2, 1, 3, Стефан Караджа 2, Хан Аспарух 1, 4, 2, 9, 5, 7, Христо Ботев 7, 2, 9, 6, 3, 4, 11, 1, Цветан Йонов Бояджиев 15, 12, 7, 10, 13, 27, 3, 8, 11, 6, Юрий Гагарин 1, 2, 3

Община Монтана  

За Периода 26-28.05.2020 г. /14:01 – 15:00 ч./ – Монтана: Гоцо Митов 11, 9, 5, Диана 19, 15а, 21, 17, Индустриална Търговски Складове, 44, Поултрипродъктс, Морава 2, ХХI Век 20

За Периода 26-29.05.2020 г. /08:30 – 16:00 ч./ – Монтана: Васил Левски 40, 45, 43, 46, 48, 42, 50, Георги С.Раковски 4, 2, Св.Св.Кирил и Методий 11, 5, 13, 10, 7, 4, 6, 9, 2, Трети март (Г. Димитров) 52, 58, 48, 50, 56, 64, 66, 60, 68, 54

За Периода 26-29.05.2020 г. /08:30 – 16:16 ч./ – Монтана: Александър Стамболийски 12, Антим 3, 1, 10, 2, 4, 1, 8, Бачо Киро 2, Веренишка (М.Веренишки) 33, 32, Гаврил Душков (И.Иванов) 2, 32, 4, 1, Генерал Столетов (А.Греков 1, Георги Данчов(Д.Данов) 30, 24, 28, 35, 39, 26, 33 А, 18, 25, 38, 23, 37, 12, 20, 16, 34, 31, 33, 27, 36, 15, 21 А, 22, 32, 14, 29, 21, 13, 17, 41, 19, Еделвайс М Кутловица 17, Жеравица 3, Иван Аврамов 38, 3, 5, 7, 9, Иван Вазов 19, 1, 8, 9, 23, 4, 17, 16, 3, 24, 27, 7, 15, 20, 11, 13, 29, 25, 5, 21, 10, 22, 14, Извора(Б.Бистрица) 3 Пл.Жеравица, Иларион Драгостинов(В.М.) 40, 42, Камен Цанов 5 Ботевци, 1 Ботевци, 1, 3, 5, Младост, Неофит Бозвели 7, 20, 13, 21, 10, 3, 1, 15, 8, 19, 12, 9, 23, 17, 14, 16, 18, 5, 11, Неофит Рилски 35, 33, Опълченска 23, 10, 26, 3, 24, 7, 4, 30, 22, 15, 1, 8, 14, 2, 5, 6, 16, 17, 11, 9, 28, 21, 18, 20, 19, 13, 12, П-К Богдан Йор.Илиев (Едел 5, 15, 7, 3, 11, 9, 17, 13, Парта Павилион За Продажба На Декрат, Павилион за промишлени стоки/т, 45, Плиска 13, Бл.14, 12, 10, 17, 14, 11, 13, 14, 11, 16, 12, 12, 13 13, Свети Климент Охридски(Г. 73, 71, 76, 78, 80 Спорт-Тото, Славянска 6, 1, 11, 9, 2, 10, 13, 4, 14, 12, Сливница 12, 15, 10, 6, 29, 4, 24, 25, 21, 16, 37, 22, 39, 20, 35, 31, 26, 14, 19, 18, 17, 33, 26 А, 2, 8, 27, 23, Тодор Каблешков 2, Трети март(Г. Димитров) 14, 22, 16, 1, 36, 2, 20, 5, 26, 5 Бор 1, 4, 24, 28, 5 Бор 2, 42, 12, 8, 19, 1 Байкал, 10, 13, 3, 30, 18, Трети март(Г. Димитров) 41, 51, 59, 39, 47, 41, Филип Тотьо 1, Хаджи Димитър 44, Хан Аспарух 60, 41, 53, 58, 49, 64, 43, 54, 47, 51, 62, 45, Хан Крум 5, 1, 2, 11, 9, 4, 7, 3, 10, 8, Христо Ботев 1, Цар Борис III-ти(З.Попов) 5, 6, 4, 2, 10, 11, 18, 11, 12, 14, 8, 18 Шипка, 16, 22, 7, 9, Цар Самуил(Комсомолска) 20, 16, 10, 26, 12, 8, 24, Шести септември 17, Шипка 8, 3, 7, 12, 5, 6, 2, 1, Юрий Венелин 48

На 26.05.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./ – Монтана: Индустриална 12

На 26.05.2020 г. /15:01 – 15:30 ч./ – Монтана: 48489.4.341, Диана 13а, 31, 31, 29, Иван Давидков 2, 6, 2, 6, Индустриална Трафо Топливо, 79, 41, 42, 38, 20, 44, 48, 46, 34, 77, Цех 300, 78, Петролна база, 24, 20, 20, Искър 24, Мала Кутловица Местност Лъката, Сирма Войвода(С.Димитров) 10, 12, Трети март(Г. Димитров) 74, 216, Христо Ботев, ХХI Век 5, 11

На 28.05.2020 г. /14:16 – 18:00 ч./ – Монтана: Вардар 9, 7, 24, 8, 5 А, 9 Б, 12, 13, 3, 18, 2, 1, 22, 14, 6, 10, 16, 5, 11, 9 А, 20, Вит(Георги Бонев) 2, Княз Александър Батенберг 65, 63, 42, 73, 48, 67, 49, 44, 61, 26, 69, 57, 71, 59, Парта 27, 23, 25, 21, Странджа 19, Тунджа 32, 30, 28, 22, ул. Тунджа и ул. Вардар

На 29.05.2020 г. /14:01 – 15:00 ч.; 17:30 – 18:00 ч./ – Монтана: Диана 53, 51, 45, 43, 5, 45, Иван Давидков 16, Извън Регулацията 1, Йордан Радичков 14, 16, Кошарник, Стопански двор, Автосервиз, Младост 2 281, Трети март(Г. Димитров) 135, 165, 145, 143, 6, 147, 147, 147, 157, 155, 159,

На 29.05.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./ – Монтана: Кошарник, Стопански двор

На 29.05.2020 г. /14:16 – 18:00 ч./ – Монтана: Генерал Арнолди 26, Младост 32, 2 32, 1 32, Стефан Савов(М.Пенов) 38

На 29.05.2020 г. /14:31 – 18:00 ч.; 14:31 – 15:00 ч.; 17:31 – 18:00 ч./ – Монтана, ТП Ирели

Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии, текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg, за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Сигнали за липса или нарушено качество на електрозахранването може да се подават на информационна линия 0 700 10 010; имейл: klienti@cez-rp.bg; контактна форма „Пишете ни“ на сайта на дружеството www.cez-rp.bg.