ЧЕЗ: Планирани прекъсвания в област Монтана за периода 08.06-12.06.2020 г.

ЧЕЗ

ЧЕЗ Разпределение България продължава да съобразява планираните ремонти с нуждите на клиентите и след отмяна на извънредното положение. Компанията организира дейността си по начин, който позволява извършване на планирани дейности между 13:30 ч. и 18:00 ч. Планът на дружеството предвижда минимални смущения на услугата до пълното отпадане на противоепидемичните мерки и препоръчителните офиси от вкъщи, както и до приключване на учебната година за учениците.

ЧЕЗ Разпределение възстановява в пълен обем реализацията на нови  присъединявания, за да изпълни своите ангажименти към клиентите, които надлежно са преминали през процедурата по включване на обекти към мрежата. Поетапно компанията възстановява и реализацията на инвестиционната си програма за 2020 г., за да поддържа и развива мрежата по начин, който да гарантира сигурността и качеството на електрозахранването в Западна България и да навакса забавянето в резултат на въведените противоепидемични мерки и последиците от тях. Дружеството приоритизира дейностите си, така че да продължи да изпълнява всички свои лицензионни задължения и да осигури нормалното протичане на процесите в компанията. Нормативните изисквания за подмяна на електромери ще се изпълняват в предварително обявени интервали от време, като ще засягат електрозахранването на клиентите само в рамките на 15 минути. При извънредни ситуации, както и до момента, компанията ще реагира незабавно и ще извършва съответните неотложни ремонти.

При изпълнението на своите ангажименти за поддържане и развитие на мрежата, компанията ще свежда неудобствата за клиентите до възможния минимум.

Няма да се прекъсва услугата за болници, институции и администрации с обществена значимост. За датите на матурите електрозахранването на учебните заведения ще бъде гарантирано.

* Обявеният в графика период за планирано прекъсване на електрозахранването с начало  и край съответно от 08:00 ч. или от 09:00 ч. до 16:00 ч., се отнася за прекъсване в рамките на до 15 минути, свързано с подмяна на електромери или подмяна на електромерни табла, в посочения времеви интервал.

Община Берковица  

На 08.06.2020 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Берковица:   Алеко Константинов  4, 12, 10, 3, 7, 6, 8, 2, 9,  Атанас Кюркчиев  69, 27, 39, 59, 35, 37, 55, 29, 79, 45, 63, 57, 73, 61, 51, 33, 43, 81, 31, 65, 83, 49, 41, 67, 47, 53, 71, 77,  Бор  4,  Грамада  19, 16, 11, 13, 3, 14, 31, 12, 35, 25, 29, 21, 1, 2, 27, 10, 39, 33, 5, 6, 4, 8, 7, 17, 9, 15,  Еделвайс  28, 28 А, 2б, 36, 12, 1, 11, 21, 24, 38, 22, 10, 32, 14, 2, 44, 6, 15, 4, 19, 20, 13, 2 Б, 40, 25, 18, 17, 42, 9, 30, 3, 7, 34, 5, 23, 16, 8,  Йордан Йовков  7,  Николаевска  47, 67, 61, 50, 75, 83, 89, 55, 56, 58, 77, 63, 79, 49, 53, 46, 59, 72, 40, 52, 71, 44, 73, 69, 66, 90, 81, 74, 62, 54, 85, 60, 38, 87, 92, 64, 68, 42, 65,  Парчевич  5, 3, 9, 2, 4, 7, 10,  Пирин  3, 13, 8, 11, 5, 6, 4, 9, 12, 1, 14, 7, 10, 2,  Синчец  3, 1, 2,  Средна Гора  1, 3, 8, 7, 9, 4, 5, 6, 13, 15, 10,  Странджа  2, 4,  Тополите  5, 3, 2, 1, 4,  Хаджи Петър Илиев  1,  Ясен  2, 3, 1

На 08.06.2020 г. /14:01 – 18:00 ч./ –  Берковица:   Здравченица  13, 1,  Йордан Радичков  1, 2,  Кирил и  Методи  4,  Площад Славейков  Кафе Аператив,  Ст.Планина бл.Здравец 5  1,  Христо Ботев  1

Община Брусарци  

На 09.06.2020 г. /13:30 – 13:45 ч.; 14:45 – 15:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:31 – 13:45 ч.; 17:45 – 18:00 ч./ –  Аспарухово,  Общ. Медковец:   135031  ,  Антон Иванов  20, 22, 24, 26, 32, 28, 30, 13, 11, 17, 12, 10, 9, 4, 18, 16, 14, 2, 3, 6, 7, 1,  Васил Коларов  31, 23, 50, 41, 48, 15, 35, 52, 39, 37, 46, 21, 32, 19, 33, 27, 17, 13, 56, 36, 28, 42, 38, 30, 34, 44, 54, 29, 60, 26, 58, 40, 2, 14, 22, 1, 4, 3, 10, 8, 20, 6, 18, 9, 12, 24, 7,  Васил Левски  4, 5, 3, 2, 18, 22, 14, 12, 20, 10, 7,  Вела Пеева  1, 3, 9, 10,  Ворошилов  6, 3, 1,  Георги Димитров  1, 22, 35, 14, 24, 9, 41, 25, 30, 33, 2, 7, 6, 17, 31, 8, 23, 3, 4, 39, 29, 11, 28, 32, 13, 10, 12, 16, 18, 5, 19, 20, 21, 34, 45, 43, 44, 42, 33, 36, 49, 38, 1, 40,  Георги Кирков  12, 16, 20, 2,  Георгица Карастоянова  6, 3, 10, 12, 2,  Дунавска  9, 6, 7, 4, 2, 5,  Елин Пелин  3, 6, 1, 5,  Иван Вазов  4, 8, 6, 2,  извън Регулацията  Пилетарник, Ферма,  Йорданка Чанкова  5, 1, 3, 16, 12, 6, 10, 8, 9, 20, 18,  Кирил и  Методи  21, 25, 7, 10, 15, 23, 12, 5, 4, 3, 1,  Леонид Брежнев  2, 12, 1, 5, 8, 3, 6,  Лиляна Димитрова  7, 1, 4, 3, 6,  Ломска Комуна  6, 9, 3, 19, 12, 15, 11, 5, 8, 7, 10, 2, 17, 21, 16, 13,  Любен Каравелов  5, 1, 8, 2, 6, 4, 7, 5,  Малчика  15, 13, 2, 9, 21, 1, 11, 3, 5, 6, 23, 25, 28,  Митко Палаузов  3, 1, 8, 12, 10, 2, 6, 14, 9, 11, 5, 17, 24, 16, 18, 19, 13, 15,  Младен Йорданов  14, 3, 16, 12, 8, 7, 10, 1, 4,  Никола Йонков Вапцаров  12, 14, 4, 11, 9, 7, 16, 18, 10, 8, 3, 2, 1,  Одрин  5, 4, 7, 1, 3,  Опълченска  2,  Поп Андрей  1, 6, 2, 5, 4, 3,  Сталинградска  2,  Хаджи Димитър  10, 5, 19, 3, 4, 22, 2, 9, 20, 15, 14, 6, 7, 24, 12, 1, 13, 17, 16, 34, 30, 36, 42, 40, 44, 38, 21, 23,  Христо Ботев  6, 11, 8, 5, 1, 7, 4, 9, 2, 3,  Христо Смирненски  4, 2, 10, 1, 7, 8, 14, 5, 3, 12, 6,  Шипка  3, 5, 1,  Юрий Гагарин  1, 2, 3

На 09.06.2020 г. /13:30 – 13:45 ч.; 14:45 – 15:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:31 – 13:45 ч.; 17:45 – 18:00 ч./ –  Долно Церовене:   Александър Стамболийски  8, 10, 12, 4, 6, 2, 18, 14, 16,  Ангел Кънчев  5, 9, 36, 14, 16, 10, 11, 22, 30, 26, 28, 7, 12, 20, 3, 24,  Антон Иванов  4, 10, 8, 6, 2,  Бдин  3, 1, 2, 5,  Бор  1,  Бул. Владимир Илич Ленин  22, 6, 32, 28, 13, 8, 4, 24, 1, 10, 5, 11, 3, 2, 20, 16б, 30, 66, 92, 94, 86, 74, 76, 68, 57, 39, 18, 59, 55, 69, 84, 37, 58, 56, 72, 63, 82, 64, 35, 45, 88, 78, 80, 60, 41, 67, 49, 53, 62, 38, 27, 48, 40, 42, 23, 21, 50, 46, 31, 52, 34, 17, 44, 33, 54, 15, 25,  Васил Левски  4, 1, 2,  Вела Пеева  2,  Витоша  1, 2, 3, 9, 8, 6, 12, 10, 5,  Вихрен  14, 2, 10, 16, 4, 12,  Владимир Заимов  1, 3, 2, 4,  7,  Георги Димитров  14, 2а, 3, 5, 9, 12, 28, 26, 24, 6, 30, 18, 16, 20, 22, 4, 1, 8, 7, 2,  Георги Кирков  8, 9, 18, 3, 16, 12, 19, 17, 15, 5, 1, 7, 13, 11, 21, 2,  Георги Сава Раковски  6, 4, 2, 3, 1,  Детелина  11, 7, 5, 6, 4, 3, 1, 9,  Еделвайс  6, 3, 1,  Ела  2, 4,  Замфир Попов  4,  Здравец  17, 25, 23, 23а, 4, 19, 21, 13, 11, 9, 3, 5, 2,  и ван Вазов  8, 4, 5, 3, 2, 1, 7,  и звън Регулацията  1,  Йорданка Петкова  19, 15, 33, 35, 42, 88, 29, 48, 26, 37, 51, 22, 54, 46, 27, 32, 90, 45, 20, 40, 78, 70, 52, 30, 68, 56а, 74, 36, 28, 60, 23, 86, 76, 50, 34, 25, 56, 62, 31, 18, 12, 8, 10, 13, 1, 5, 2, 14, 6, 9, 11, 2а, 7, 16, 4, 1,  Кирил и  Методи  2, 4, 1,  Климент Охридски  5, 3,  Ком  1,  Лиляна Димитрова  8, 4, 2, 9, 6, 3, 1,  Малина  1, 2,  Марин Дринов  1,  Найден Миков  1, 6, 4, 5а, 3, 8, 5, 2,  Неофит Бозвели  2,  Опълченска  9, 5, 8, 7, 4, 11, 2, 6,  Осогово  2,  Отец Паисий  2, 1, 6, 10, 8,  Панайот Волов  6, 1, 4, 8, 2,  Панайот Хитов  10, 1, 8, 4, 6,  Пионерска  7, 1, 2, 3, 5, 1,  ПИрин  2, 1,  ПИрот  5, 2, 9,  Поп Андрей  7, 4,  Радецки  6, 2, 10, 4, 8,  Рила  2, 1,  Синчец  3, 11, 2а, 4, 8, 17, 2б, 9, 1, 7, 5, 13, 2а, 1,  Славянска  6, 2а, 4,  Сливница  6, 1, 4, 2,  Стара Планина  12, 16, 15, 17, 14, 10, 1, 8, 9, 5, 6, 3, 7, 2, 11,  Теменуга  17, 4, 1, 5, 3, 2, 7, 6, 13, 8,  Тинтява  2а, 4, 3, 1, 2, 5,  Тодор Каблешков  7, 3, 9, 2, 2а, 4, 5,  Тополите  5, 1,  Тракия  1, 2, 4,  Филип Тотю  6,  Хаджи Димитър  8, 10, 16, 11, 14, 5, 4, 15, 1, 2, 9, 3, 13, 7,  Христо Ботев  6, 2, 27, 13, 12, 17, 5, 7, 14, 3, 9, 23, 25, 1, 29,  Цар Самуил  2,  Цибрица  1, 3,  Чавдар  8, 2, 1, 4, 3, 6,  Шейново  2, 6, 3, 1, 14, 8, 5, 4,  Шипка  9, 19, 5, 12, 10, 8, 13, 11, 4, 1, 15, 17, 3а, 6, 14,  Шишман  2, 3,  Юрий Гагарин  1,  Янтра  1, 2, 4

На 09.06.2020 г. /13:30 – 15:00 ч.; 13:30 – 13:45 ч.; 14:45 – 15:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:31 – 13:45 ч.; 17:45 – 18:00 ч./ –  Дългоделци:   000053  ,  23-ти септември  2, 1, 3, 4, 25, 6,  Александър Стамболийски  5, 21, 11, 6, 7, 20, 10, 2, 1, 17, 3, 19, 8, 9, 23, 16, 4, 22, 14, 22,  Ангел Йотов  4, 3, 2, 12, 6, 7, 5, 1,  Баба Тонка  7, 5, 1, 3, 6, 2, 4,  Бачо Киро  1, 3,  Бдинска  6, 5,  Бенковска  3, 5, 9, 1, 7, 2, 4, 27, 11, 8, 10, 23, 20, 18, 13, 16, 14, 15, 31, 33, 17, 6, 4, 32, 25, 19, 24,  Благой Иванов  2, 4, 8, 1, 6, 10, 3,  Васил Коларов  3, 4, 11, 13, 19, 2, 7, 1, 8, 17, 6, 15, 5, 10, 5,  Васил Левски  37, 26, 20, 31, 33, 11, 34, 7, 13, 24, 5, 14, 1, 15, 6, 2, 9, 27, 41, 16, 21, 22, 28, 12, 43, 3, 35, 39, 32, 29, 23, 18,  Веслец  11, 9, 2, 3, 7,  Волов  5, 3, 7, 2, 4, 9,  Възраждане  4, 3, 2, 5,  Гаврил Генов  20, 22, 5, 16, 7, 9, 8, 6, 3, 12, 18, 4, 10, 11, 15, 14, 30, 4, 13,  Гео Милев  5, 1, 4, 6, 3,  Георги Горанов  12, 14, 3, 12, 38, 29, 17, 7, 11, 2, 14, 13, 40, 27, 5, 35, 20, 4, 28, 33, 1, 37, 15, 10, 8, 6,  Георги Димитров  10, 58, 32, 27, 42, 16, 39, 28, 8, 57, 61, 22, 36, 11, 23, 20, 13, 2, 26, 12, 25, 47, 49, 15, 34, 31, 53, 24, 5, 59, 14, 3, 33, 17, 45, 1, 6, 4, 39, 60, 68, 46, 67, 52, 58, 8, 65, 63, 77, 71, 75, 79, 59, 54, 74, 69, 48, 92, 88, 76, 87, 103, 64, 101, 84, 70, 89, 68, 58, 82, 91, 90, 62, 86, 97, 66, 85, 94, 99, 74, 93, 9,  Георги Стоянов  11, 22, 4, 2, 14, 3, 10, 20, 8, 12, 1, 6, 7, 18, 16, 9, 5,  Гурко  3, 7, 5, 2, 4, 2,  Дамян Найденов  15, 34, 21, 30, 1, 18, 2, 14, 28, 6, 38, 5, 20, 7, 8, 40, 17, 16, 13, 19, 12, 23, 24, 37, 36, 31, 33, 26, 29, 32, 7,  Девети май  1,  Девети септември  2, 5, 7, 1, 8,  Димитър Благоев  6, 14, 3, 9, 5, 2,  Евгени Дамянов  32, 11, 33, 25, 31, 28, 27, 29, 18, 1, 8, 10, 13, 7, 2, 14, 9, 21, 20, 12, 17, 3, 5, 22, 6, 23, 4, 19,  Замфир Попов  3, 11, 5, 7, 19, 15,  Извън Селото  1,  Кирил и  Методи  4, 7, 1, 3, 5,  Лика Рачин  40, 28, 42, 39, 22, 32, 36, 43, 41, 27, 2, 26, 44, 18, 14, 13, 23, 2, 15, 4, 6, 16,  Лилия Карастоянова  9, 6, 2, 14, 5, 12, 13, 10, 4, 1,  Лиляна Димитрова  3,  Ломска  25, 11, 7, 1, 4, 6, 18, 26, 27, 20, 16, 22, 5, 9, 14, 17, 13, 3, 10, 8, 12,  Любен Каравелов  6, 21, 8, 11, 3, 1, 19, 5, 10, 21а, 2, 13, 7, 15, 9, 12,  Мерата  1, 2,  Милко Василев  1, 18, 28, 10, 15, 7, 8, 22, 11, 13, 6, 12, 14, 24, 3, 9, 40, 17, 38,  Оборище  5, 7, 9, 10, 3, 2, 4, 8,  Паисий  1, 3, 2,  Петър Берон  5, 6, 3, 1, 7, 9, 4, 2, 11,  Пролет  4, 6, 5,  Първи май  1, 3, 2, 11, 6,  Райко Даскалов  7, 3, 1, 2, 5, 109, 36,  Раковска  33, 18, 5, 7, 13, 28, 29, 24, 22, 9, 14, 37, 32, 39, 34, 23, 6, 26, 15, 2, 1, 8, 3, 22, 25, 23, 14, 4, 21, 41, 43,  Румянцев  2, 1, 1,  Станко Тодоров  13, 1, 10, 7,  Тодор Станков  4, 6, 1,  Торловица  4, 2,  Търговска  3, 2, 4,  Хаджи Димитър  9, 3, 2, 1, 5,  Христо Ботев  5, 4,  Христо Смирненски  4, 2,  Ценко Попов  6, 11, 13, 3, 5, 2, 9, 1, 7, 10, 4, 8,  Чайка  2, 1, 2,  Червената Стена  6, 8, 19, 11, 17, 13, 1, 5,  Шипка  2, 4,  Юри Гагарин  28, 14, 24, 10, 7, 26, 30, 8, 20

На 09.06.2020 г. /13:30 – 13:45 ч.; 13:30 – 15:00 ч.; 14:45 – 15:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:31 – 13:45 ч.; 17:45 – 18:00 ч./ –  Комощица:   006015,  М. Фондовете;  1, 1,  Антим Първи  23, 9, 7, 5, 15, 6, 11, 13, 2, 3, 17,  Антон Иванов  2, 7, 8, 6, 10, 4, 5, 1, 3,  Асен Златаров  7, 9, 6, 14, 12, 4, 1, 2, 12,  Бачо Киро  8, 4, 10, 5, 1, 3, 2, 6,  Бенковски  4, 5, 3, 6, 2, 1,  Борис Първанов  8, 6, 15, 7, 13, 5, 10, 17, 12, 11, 4,  Братя Миладинови  22, 3, 1, 26, 30, 15, 3, 22, 24, 23, 12, 7, 20, 21, 13, 18, 2, 19, 16, 14, 11, 8, 10, 6,  Бузлуджа  10, 3, 1, 2, 8, 6, 4, 5,  Вапцаров  7, 19, 15, 6, 11, 1, 4, 2,  Васил Друмев  7, 2, 3, 1, 5, 4, 14, 11, 10, 8,  Васил Левски  5, 20, 16, 11, 22, 9, 6, 14, 4, 8, 7, 13,  18, 13, 24, 32, 38, 19, 27, 40, 21, 30, 17,  Вела Пеева  21, 6, 12, 10,  Веслец  6, 5, 4, 11, 1, 2, 9, 8,  Генерал Гурко  7, 9, 8, 10, 1, 5, 2, 3,  Генерал Скобелев  11, 6, 2, 9, 7,  Генерал Столетов  3, 1, 5, 7, 2, 2,   Гео Милев  3, 4, 5, 2, 1, 6, 9, 7, 12, 10, 15, 8, 13, 11, 10, 16, 14, 23, 17, 21, 25,  Гладстон  26, 36, 66, 7, 33, 43, 2, 11, 41, 74, 8, 51, 50, 30, 70, 14, 55, 56, 28, 61, 46, 20, 5, 59, 62, 49, 10, 63, 12, 34, 19, 21, 25, 44, 6, 68, 53, 22, 42, 24, 54, 16, 17, 29, 57, 72, 9, 4, 23, 1, 31, 3, 35,  Граф и гнатиев  3, 1, 10, 9, 13, 8, 7, 4, 2, 5, 11,  Девети септември  70, 82, 56, 62, 54, 58, 60, 64, 41, 34, 26, 51, 16, 23, 14, 22, 17, 37, 35, 27, 40, 45, 49, 7, 2, 59, 10, 39, 15, 19, 18, 31, 11, 21, 9, 55, 12, 32, 56, 23а, 25, 33, 38, 61, 58,  Димчо Дебелянов  4,  Дончо Атанасов  41, 20, 18, 51, 45, 49, 53, 39, 33, 8, 16, 17, 14, 25, 6, 21, 23, 10, 35, 15, 27, 11, 4, 2, 1, 7, 5,  Замфир Хаджийски  4, 2, 1, 7, 3, 5,  и ван Вазов  21, 1, 2а, 4, 9, 2,  и звън Регулацията  1, 2, Мелница,  Каблешков  8, 4, 6, 1, 2,  Кирил и  Методи  2, 2а, 5, 2, 1, 6, 7, 3, 8, 10, 9, 13, 11, 12, 6, 2а,  Ломска  19, 4, 2, 13, 20, 24, 14, 3, 12, 18, 11, 16, 9, 6, 22, 8, 1, 5, 3, 32, 25, 31, 30, 34, 23, 21, 35, 40, 42, 27, 26, 37,  Любен Каравелов  34, 24, 32, 22, 30, 36, 20, 8, 6,  Малчика  9, 2, 3, 2а, 7, 5, 1, 11,  Местност Стопански Двор  ПС,  Мизия  1, 3, 5,  Паисий  5, 2, 4,  Райко Даскалов  4, 1, 6, 2,  Симеон и в. Бонев  86, 114, 73, 98, 67, 112, 69, 80, 35, 63, 100, 102, 61, 91, 94, 71, 110, 16, 87, 82, 92, 118, 87а, 77, 83, 81, 104, 106, 108, 84, 79, 85, 96, 90, 68, 21, 1, 17, 9, 19, 18, 23, 16, 11, 35, 98, 22, 20, 44, 74, 46, 45, 59, 76, 61, 49, 47, 72, 41, 66, 70, 53, 10, 57, 54, 50, 27, 25, 42, 2, 39, 30, 37, 36, 34, 33, 32, 28, 29, 101, 95, 1, 150, 132, 97, 93, 111, 124, 107, 99, 146, 126, 154, 134, 148, 103, 138, 113, 128, 144, 152, 130, 105, 142, 120а,  Славейков  3, 2, 11, 6, 8, 9, 13, 7, 21, 12, 23, 15, 20, 14, 19, 10, 25, 16, 18, 33, 31,  Хаджи Димитър  11, 19, 15, 13, 14, 1, 2, 4, 7, 3, 6, 12, 8, 10,  Христо  Смирненски  1, 3,  Христо Ботев  56, 70, 10, 113, 117, 89, 87, 21, 93а, 107а, 95, 54, 111, 103, 58, 60, 105, 93, 115, 101, 91, 68, 62, 64, 72, 24, 18, 1, 22, 9, 11, 15, 13, 59, 63, 69, 37, 75, 42, 77, 65, 39, 71, 73, 67, 48, 1, 49, 61, 35, 25, 28, 29, 33, 27, 38, 41, 36, 34, 31, 32,  Шипка  13, 8, 15, 12, 10, 9, 4, 1, 2, 6, 11, 16, 3, 7, 18, 17, 5,  Яворов  5, 1, 7, 3, 15, 2, 9, 2,  3,     УО

На 09.06.2020 г. /13:30 – 13:45 ч.; 14:45 – 15:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:31 – 13:45 ч.; 17:45 – 18:00 ч./ –  Медковец:   340006,  Аврамко Рацов  12, 16, 8, 20,  Алеко Константинов  3, 1, 19, 15, 13, 17, 5, 6, 7, 8,  Александър Батемберг  2, 12, 10, 2, 11, 4, 9, 8,  Ангел Конов  1, 2,  Ангел Кънчев  1, 6, 4, 14, 3, 5, 10, 13, 16, 12,  Андрей Конов  4, 2, 3,  Андрей Симеонов  2, 11 А, 1, 6, 17, 10, 8, 15, 7, 11, 5, 4, 13, 1, 1,  Антим Първи  11, 18, 30, 6, 26, 8, 22, 4, 7, 12, 14, 20, 15, 24, 13, 16, 19, 25, 32, 1, 21, 24, 3, 1, 2а,  Антон Димитров  6, 10, 8, 4, 3, 2, 1, 5,  Арда  3, 4, 6, 1, 8, 2, 7,  Бачо Киро  4, 2, 10, 8,  Бежанска  5, 6, 4, 1, 3,  Бенковски  1, 7, 5,  Борис Дяволски  1, 6, 8,  Бузлуджа  20, 14, 2, 10, 3, 4, 12, 6, 16, 29, 28, 24, 30, 17, 32, 27, 15, 9, 7, 21, 8, 16,  Васил Левски  1, 2, 6, 5, 9, 7, 15, 11,  Велес  1, 2,  Видинска  6, 20, 7, 19, 18, 4, 24, 15, 13, 2, 14, 21, 9, 28, 22, 1, 12, 8, 10, 3, 30, 17,  Възраждане  1, 4, 3, 5,  Георги Димитров  34, 52, 48, 20а, 21, 22, 26, 23, 26, 14, 2, 1, 3, 8, 9, 5, 22, 18, 15, 17, 12, 13, 16, 10, 7, 11, 4, 6, 28, 26, 35, 20б 3, 28, 37, 44, 32 1, 27, 36, 42, 38, 20 3, 20 1, 25а, 31, 23, 19, 40, 19 4, 29, 26, 30, 20, 20а, 33, 25, 75, 62, 68, 47, 84, 53, 43, 56, 88, 76, 74, 80, 58, 82, 78, 70, 60, 86, 64, 45, 49, 54, 50, 41, 55, 51,  Гъчо Бонов  2,  Дано Опинчев  33, 21, 46, 28, 35, 48, 54, 41, 23, 56, 42, 25, 34, 32, 40, 29, 60, 38, 36, 31, 64, 58, 45, 37, 27, 30, 43, 12, 17, 18, 9, 24, 1, 10, 16, 4, 19, 13, 6, 15, 3, 11, 5, 14, 22, 26, 7, 48, 3, 2,  Димитър Пандурски  3, 1,  Дойран  8, 4, 5, 3, 14, 6, 12, 1, 10,  Дунав  13, 2б, 24, 10, 3, 12, 11, 8, 18, 4, 21, 20, 23, 6, 25а, 29, 3а, 2, 14, 9, 5, 31, 17, 16, 19, 1,  Евлоги Георгиев  14, 12, 4, 2, 6, 8, 1,  Евстати Априлов  14, 3, 16, 6, 8, 4, 11, 2, 1, 10, 18, 12,  Екзарх Йосиф  32, 33, 30, 19, 25, 35, 17, 27, 28, 18, 20, 24, 37, 45, 23, 39, 36, 22, 34, 47, 41, 29, 26, 16, 21, 4, 11, 15, 17, 6, 5, 13, 10, 7, 14, 8, 2, 1,  Ивайло  2, 1, 4, 3,  Иван Вазов  19, 6, 1, 5, 10, 13, 3, 15, 12, 9, 8, 2, 21, 4, 17, 11,  Иван Кулин  №58, 5, 25, №58, 29, 23, 78, 53, 11, 49, 52, 40, 48, 36, 32, 45, 26, 82, 54, 62, 43, 84, 17, 30, 34, 80, 57, 50, 58, 44, 46, 38, 24, 60, 42, 28, 41, 27, 68, 88, 72, 74, 22, 33, 47, 64, 66, 86, 15, 37, 9, 19, 20, 1, 5, 3, 8, 18, 16, 9, 7, 10, 12, 4, 14, 2,  Иван Рибарски  1,  Иван Шишман  2, 1, 7, 9, 5, 3, 4, 11,  извън Чертата На Селото  Язовир, Поделение 36010, Рем. Работилница, Сел. Стоп. Сграда, Хлебарница, Кравеферма, 2, Стоп.Двор, Склад Зърно, Сортоучастък, Маслобойна, Цех,  Иларион Макариополски  10, 3, 6, 2, 1, 4,  имот 340006  ,  Искър  10, 16, 8, 7, 12, 2, 18, 6, 14,  Калоян  2,  Кирил и  Методи  12, 8, 4, 1, 5, 3, 2, 7, 6, 9,  Кирил Рацов  8, 12, 6, 14, 4, 2,  Климент Охридски  10, 2, 4, 6, 8, 1, 12, 14,  Константин Величков  3, 5, 13, 15, 7, 2, 9, 17, 11, 4, 1,  Любен Каравелов  27, 9, 48, 4, 34, 22, 5, 24, 36, 28, 50, 17, 32, 3, 11, 38, 12, 18, 8, 40, 7, 6, 15, 44, 13, 46, 16, 20, 14, 26, 30, 42, 21, 2, 1,  Майор Ванков  9, 6, 1, 2, 7, 4,  Марица  13, 20, 14, 9, 16, 25, 5, 22, 18, 11, 1, 2, 4, 8, 12, 10,  Местност Бреста  ,  Методи Подойнишки  4, 1, 4, 3,  Милан Табаков  5, 1, 8, 6,  Миленчо Ванов  4, 2,  Митко Пашата  3, 5,  Митрополит Неофит  41, 25, 58, 6, 33, 16, 10, 21, 4, 34, 31, 28, 32, 23, 19, 27, 13, 14, 30, 35, 57, 24, 8, 15, 9, 20, 55, 43, 2, 39, 29, 17, 37, 22, 61, 18, 1, 11, 12, 49, 45,  Найден Биволарски  16, 7, 17, 3, 1, 5,  Неофит Бозвели  9, 6, 3, 1, 4, 2,  Неофит Рилски  6, 21, 14, 5, 9, 11, 3, 2, 25, 23, 31, 19, 4, 29, 33, 17, 2, 1,  Никола Конов  7, 1, 11, 15, 2, 3, 12, 4, 8, 5, 13, 19, 21, 14, 6,  Оборище  13, 45, 48, 56, 58, 46, 50, 42, 44, 47, 41, 54, 39, 19, 28, 16, 21, 24, 17, 31, 27, 26, 25, 22, 15, 18а, 33, 23, 14, 26, 15, 18, 30, 36, 14, 38, 13, 11, 10, 9, 7, 3, 8, 6, 5, 1,  Огоста  3, 7, 4, 16, 6, 9, 15, 17, 13, 14, 10, 11, 8, 2,  Охрид  4, 8, 10, 34, 20, 12, 18, 2, 6, 22, 14, 24,  Панайот Волов  33, 24, 25, 37, 8, 1, 3, 12, 2, 5, 13, 17, 16, 6, 15, 9,  Панайот Хитов  21, 11,  Патриарх Евтими  6, 2, 4, 5, 8, 3, 10, 9, 28, 7, 21, 25, 23, 17, 16, 9, 15, 14, 19, 12, 10,  Петър Берон  4, 3, 5, 2,  Поп Андрей  10, 24, 15, 11, 16, 10, 13, 25, 12, 3, 14, 21, 19, 6, 2, 4,  23, 18, 24, 9, 5, 17, 1,  Пролетарска  4, 1, 14, 30, 9, 13, 40, 26, 5, 24, 28, 8, 12, 15, 25, 16, 38, 11, 7, 2, 18, 17, 34, 32, 23, 10, 6, 42, 27, 19, 22, 36,  Райко Даскалов  3, 1,  Рангел Симеонов  1,  Самуил  1, 2, 3, 5, 4, 6, 12, 8, 9, 10, 7, 11,  Септември  15, 17, 11, 12, 13, 16, 14, 27, 21, 25, 29, 20, 19, 18, 26, 24, 7, 10, 4, 2, 1,  Стамболийски  6, 2, 4, 8, 1,  Станко Панов  1, 3,  Стефан Караджа  10, 5, 1, 4, 5а, 12, 24, 9,  Стопански Двор 2  ,  Тодор Данков  4, 1,  Тодор Каблешков  3, 6, 8, 1, 12, 4, 2, 10,  Тунджа  4, 8, 2, 3, 6, 10,  Хаджи Димитър  3, 2, 6, 10,  Хан Аспарух  12, 13, 2, 9, 5, 4, 10, 11, 6, 14,  Хилендарска  4, 6, 2,  Христо Ботев  134, 148, 61, 71, 81, 156, 150, 87, 77, 73, 63, 5, 18, 20, 16, 2, 12, 6, 4, 9, 14, 10, 3, 13, 11, 7, 8, 42, 19, 22, 31, 27, 23, 44, 25, 32, 17, 36, 50, 15, 38, 28, 29, 34, 30, 60, 56, 54, 58, 52, 77, 76, 78, 39, 72, 70, 80, 68, 1, 41, 97, 35, 37, 66, 114, 82, 124, 1

На 09.06.2020 г. /13:30 – 13:45 ч.; 14:45 – 15:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:31 – 18:00 ч.; 13:31 – 13:45 ч.; 17:45 – 18:00 ч./ –  Пишурка:   Бузлуджа  15, 2, 1, 13, 9, 7, 3, 5,  Васил Коларов  4, 2, 1,  Васил Левски  10, 6, 1, 14, 3,  Георги Бенковски  8, 4, 7, 2, 1, 3, 6, 5, 10, 14, 12,  Георги Димитров  6, 12, 18, 30, 26, 38, 43, 11, 7, 5, 1, 34, 28, 14, 44, 39, 19, 42, 35, 20, 23, 36, 46, 40, 37, 33, 32, 27, 29, 21, 25, 15, 8, 13, 17, 31, 41, 22, 9, 46а,  Девети септември  6, 8, 14, 7, 10, 1, 3, 12, 2, 4, 16,  Димитър Благоев  4, 2, 3,  Иван Вазов  2, 3, 4, 6, 1,  Кирил и  Методи  4, 12, 10, 7, 6, 14,  Никола Йонков Вапцаров  3, 9, 12, 7, 2, 1,  Поп Андрей  7, 17, 6, 19, 8, 11, 21, 23, 1,  Странджа  6, 3, 4, 8,  Урожай  1,  Хаджи Димитър  5, 6, 8, 11, 12, 7, 9, 3, 17, 19, 8, 14, 22, 27, 10, 21, 23,  Хан Аспарух  2, 4, 3, 1,  Христо Ботев  19а, 16, 20, 1, 12, 14, 13, 5, 3, 2, 18, 17, 6, 4, 22, 24, 19, 26,  Христо Смирненски  1, 19,  Шипка  9, 11, 4, 1, 7,  Юрий Гагарин  2, 4, 6, 2

На 09.06.2020 г. /13:30 – 13:45 ч.; 14:45 – 15:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:31 – 13:45 ч.; 17:45 – 18:00 ч./ –  Расово:   000355  ,  265002  ,  Адалберт Антонов  8, 18, 14, 15, 12, 11, 16, 6, 26, 9, 5, 10, 13, 24, 20, 22, 7, 2, 14,  Акад.Тодор Павлов  15, 14, 8, 10, 27, 25, 23, 12, 13, 17, 21, 7, 9, 6, 8, 3, 11, 2, 4,  Александър Македонски  8, 16, 10, 6, 11, 1, 14, 9, 4, 3, 2,  Александър Стамболийски  20, 4, 7, 10, 5, 1, 22, 3, 15, 14, 8, 6, 16, 2, 11, 7,  Ахелой  21, 12, 13, 27, 17, 23, 14, 11, 19, 25, 29, 16, 6, 18, 3, 7, 9, 16, 1, 2, 9,  Баба Тонка  6, 11, 1, 11, 3, 4, 9, 5,  Бачо Киро  4, 2,  Васил Коларов  5, 8, 22, 14, 4, 13, 17, 2, 9, 5, 1, 11, 12, 19, 6, 4а, 10, 3, 15, 18, 6, 26, 25, 21, 28, 24, 29, 27,  Васил Левски  4, 3,  Вела Пеева  2, 4, 16, 11, 9, 7, 10а, 5, 8, 6, 3, 1, 18, 12, 20,  Възраждане  4, 3, 2, 12, 6, 1, 14, 16,  Гаврил Генов  8, 4, 1, 6,  Ген. Скобелев  1, 5, 4, 2, 3,  Ген.Христо Михайлов  2, 1, 4, 3,  Гео Милев  17, 3, 13, 9, 15, 11, 7, 1,  Георги Бенковски  1, 3, 11, 6, 7, 2, 9, 10, 4, 5,  Георги Димитров  91, 101, 97, 86, 100, 99, 78, 94, 96, 84, 102, 93, 87, 116, 109, 114, 85, 108, 98, 79, 106, 105, 83, 90, 80, 88, 103, 92, 81, 104, 110, 89, 107, 9, 6, 19, 16, 23, 12, 4, 31, 2, 11, 14, 26, 1, 7, 22, 30, 3, 28, 15, 18, 21, 24, 13, 5, 49, 51, 57, 68, 38, 24, 53, 47, 69, 64, 62, 39, 44, 54, 23, 43, 6, 65, 48, 72, 56, 70, 37, 29, 66, 71, 31, 74, 55, 51а, 33, 32, 60, 40, 12, 49, 50, 67, 59, 36, 63, 76, 46, 42, 35, 101, 45, 52, 75, 11, 109, 120, 77,  Георги Москов  6, 6, 3, 4, 2, 5, 7,  Георгица Карастоянова  6, 1а, 8, 12, 4, 2, 3, 1, 10, 2, 5,  Гоце Делчев  1, 2, 4, 5, 3,  Греда  ,  Девети септември  11, 13, 1, 7, 3, 4, 2, 5, 10, 8, 17, 9, 16, 22, 24, 35, 26, 32, 31, 14, 29, 25, 20, 23, 28, 33, 30, 37, 18, 39,  Димитър Благоев  23, 4, 5, 2, 14, 20, 3, 17, 25, 13, 1, 11, 9, 6, 10, 22, 8, 15, 11 А, 12, 27, 10,  Димитър Вълнев  3, 1, 4, 2,  Елин Пелин  5, 1, 2, 3,  Замфир Хаджийски  7, 2, 4, 6, 5, 1, 8, 3, 10, 16, 9,  Захари Стоянов  6, 5, 8, 4, 1, 10,  и вайло  1, 4, 12, 7, 20, 13, 14, 24, 2, 16, 6, 5, 22, 9, 3, 18,  и ван Вазов  10, 15, 5, 17, 6, 11, 4, 2, 21, 7, 13, 19, 10, 20, 8, 12, 23, 16,  и ван Кондарев  2, 7, 1,  и ван Михайлов  2, 4, 3, 6, 1, 12, 10, 9, 11, 8, 5, 13,  и звън Регулацията  Ст.Двор 2, 11, Мтс, Рибарско Селище,  Осветление Язовир, 12, Кравеферма, Кланица, 3, Мелмица, Иларион Макариополски  2б, 2, 5, 3, 1,  Йордан Йовков  4, 2, 1, 3, 5, 11, 7, 6,  Йорданка Николова  1, 2, 3,  Кирил и  Методий  2, 5, 3, 8, 6, 1,  Лилия Карастоянова  1, 4, 3,  Лиляна Димитрова  2, 1,  Любен Каравелов  39, 47, 16, 20, 19, 12, 30, 27, 29, 28, 9, 14, 31, 21, 51, 26, 49, 22, 53, 35, 24, 43, 18, 41, 33, 37, 61, 25, 1, 8, 17, 2, 7, 4, 3, 6, 9, 5, 15, 37,  Людмила Живкова  4, 6, 14, 12, 1, 3, 8, 2,  Местност Греда  Кравеферма,  Митко Палаузов  9, 2, 4, 3, 7, 5,  Младен Йорданов  10, 6, 28, 4, 8, 10, 16, 20, 11, 7, 14, 18, 9, 12,  Неофит Рилски  3, 5, 4, 6,  Никола Йонков Вапцаров  26, 18, 16, 22, 24, 20, 14, 11, 7, 9, 6, 4, 10, 3, 5, 2,  Никола Парапунов  11, 7, 13, 1, 3, 9, 15, 5,  Ок 184 и  Ок 185  ,  Ок 26 и  Ок 194  ,  Ок47а и  Ок 203  ,  Осми Март  2, 3, 1, 6, 8,  Отец Паисий  2, 1,  Панайот Хитов  8, 32, 7, 11, 12, 34, 36, 17, 27, 37, 24, 18, 2, 20, 14, 35, 2б, 30, 1, 29, 19, 31, 23, 25, 15, 22, 33, 10, 3, 9, 6, 2, 7,  Поп Андрей  2, 4, 3,  Първи Май  7, 1, 15, 14, 12, 9, 6, 4, 10, 2, 11, 8, 3, 13, 16, 23, 27, 17, 25, 31, 33, 24, 19, 18, 22, 20,  Расоха  5, 3, 2, 4, 1,  Свилен Русев  5, 2, 1, 3,  Стефан Караджа  2, 6, 4, 3, 16, 14, 5, 12, 10, 18,  Тодор Каблешков  3, 17, 12, 8, 1, 4, 2,  Хаджи Димитър  2,  Хан Аспарух  20, 1, 4, 2, 9, 5, 7, 15, 11, 13, 6, 12, 16, 8, 20,  Хемус  1, 4,  Христо Ботев  7, 2, 9, 6, 3, 4, 11, 1,  Христо Смирненски  2, 5, 1, 2, 3, 7,  Цветан Йонов Бояджиев  15, 12, 7, 10, 13, 27, 3, 8, 11, 6, 34, 41, 22, 36, 27, 37, 25, 43, 28, 20, 35, 30, 18, 21, 23, 33а, 19, 31, 14, 47, 26, 39, 16,  Шипка  3, 1,  Юрий Гагарин  12, 3, 8, 9, 5, 7, 16, 16а, 14, 10, 1, 2, 3

На 09.06.2020 г. /13:30 – 15:00 ч./ –  Расово:      Рибарско Селище, ,  Осветление Язовир

На 09.06.2020 г. /13:30 – 13:45 ч.; 14:45 – 15:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:31 – 13:45 ч.; 17:45 – 18:00 ч./ –  Търнава,  Общ. Бяла Слатина:   Петър Тъмнишки  21

Община Вълчедръм  

На 09.06.2020 г. /13:31 – 15:00 ч./ –  Вълчедръм:   Черни връх  13

На 09.06.2020 г. /13:31 – 15:00 ч./ –  Черни Връх,  Общ. Вълчедръм:   Втора  15, 12, 19, 1, 9, 29, 4, 33, 31, 16, 21, 18, 5, 8, 7, 10, 14,  Двадесет и  Втора  35, 27, 43, 10, 45, 12, 14, 16, 39, 49, 33, 2  Б, 25, 19, 9, 29, 6, 21, 15, 17, 2, 16, 4, 11, 8,  Двадесет и  Девета  4, 3, 12, 1, 2, 8, 10,  Двадесет и  Осма  3, 6, 4, 2,  Двадесет и  Пета  2,  Двадесет и  Първа  10, 4, 12, 2, 5, 10,  Двадесет и  Седма  10, 3, 15, 1, 8, 14, 12, 11, 2, 6, 4,  Двадесет и  Шеста  2, 1, 3, 4,  Двадесета  10, 4, 6, 8,  Дванадесета  8, 10, 7, 9, 18, 20, 2, 1, 13, 12, 16, 11, 4, 14, 3,  Девета  2, 8, 4,  Деветнадесета  1, 3, 2,  Десета  8, 13, 4, 7, 2, 3, 5, 9, 1, 15, 26,  Единадесета  1, 2,  Осемнадесета  7, 1, 2,  Осма  1,  Пета  4, 15, 8, 17, 11, 19, 23, 7, 21, 14,  Петнадесета  2, 1, 7, 5,  Първа  62, 47, 41, 74, 80, 65, 66, 63, 53, 43, 68, 41а, 78, 57, 61, 76, 60, 58, 70, 51, 64, 26, 46, 12, 42, 5, 16, 23, 33, 30, 29, 27, 13, 31, 15, 9, 17, 24, 11, 44, 37, 56, 20, 40, 38, 50, 19, 52, 21, 6, 3, 64, 35, 48, 32,  Седемнадесета  11, 1, 7, 3, 5, 6, 8, 9,  Седма  1, 2,  Трета  21, 12, 14, 4, 10, 6,  Тридесет и  Втора  2, 1, 4,  Тридесет и  Пета  1,  Тридесет и  Първа  2, 4, 5, 6, 1, 3, 7,  Тридесет и  Трета  18, 14, 4, 1, 2, 8, 12, 6,  Тридесет и  Четвърта  2, 1,  Тридесет и  Шеста  1,  Тридесета  14, 10, 8, 17, 7, 9, 13, 12, 18, 15, 11, 16, 3,  Тринадесета  2, 3, 4,  Четиринадесета  12, 7, 9, 3, 5, 4,  Шеста  2, 4, 3, 5,  Шестнадесета  4, 6, 16, 7, 14, 3, 5

На 09.06.2020 г. /13:31 – 15:00 ч./ –  Якимово:   23-септември  2, 4, 5, 8, 10, 6, 9, 3, 1,  Александър Бойчев  4,  Александър Стамболийски  33, 14, 45, 5, 13, 12, 8, 11, 6, 9, 4, 17, 1, 10, 7, 15, 46, 51, 40, 42, 47, 45, 49, 48, 40, 24, 27, 31, 41, 28, 29, 32, 21, 25, 34, 39, 36, 45, 6,  Алекси Беремлиев  17, 31, 16, 30, 21, 10, 22, 39, 20, 18, 19, 11, 25, 15, 23, 10, 8, 5, 4, 3, 7, 1, 12,  Андрей Жданов  5, 3, 4, 1,  Антон и ванов  4, 1,  Аспарух  19, 1,  Бачо Киро  1, 2,  Борис Димитров Цимов  1,  Бузлуджа  5, 7, 6, 4, 2, 3,  Васил Коларов  7, 4, 6, 24, 22, 18, 33, 17, 27, 26, 23, 19, 2, 8, 13, 11, 14, 9, 20, 46, 10, 1, 5, 15,  Васил Левски  18, 20, 1, 8, 10, 7, 17, 9, 21, 14, 10а, 19, 3, 2, 23,  Васил Петлешков  1,  Вела Пеева  1, 3,  Веслец  5 Къща,  Витошка  3, 8, 1, 2,  Владимир Генков  7, 1, 13, 2, 9,  Войн Петров  2, 6, 3, 20, 11, 9, 1, 19, 10, 5, 7, 1, 5, 19, 19, 23, 25, 18, 17,  Възраждане  4, 10, 9, 5, 7, 2,  Върбан Лилов  7, 4, 11, 6, 3, 2, 9, 13, 5, 8,  Георги Бенковски  30, 13, 60, 35, 25, 19, 7, 31, 29, 50, 3, 24, 48, 44, 32, 20, 10, 14, 4, 16, 3, 24, 13, 18, 12, 11, 7, 8, 66, 43, 41, 64, 45, 74, 76, 60,  Георги Гърголов Данчев  4, 3, 6, 5, 8,  Георги Дамянов  15, 5, 7, 13, 4, 4,  Георги Димитров  208, 10, 11, 25, 21, 33, 20, 23, 4, 18, 16, 27, 9, 26, 7, 1, 27, 22, 24, 17, 56, 10, 36, 50, 69, 21, 13, 90, 100, 84, 88, 94, 76, 13, 35, 70, 46, 53, 38, 48, 51, 42, 104, 65, 31, 92, 69, 98, 80, 36, 57, 92а, 102, 64, 66, 75, 67, 25, 39, 41, 56, 54, 90, 50, 60, 10, 63, 78, 59, 94, 62, 29 Къща, 82, 47, 49, 27, 74, 1, 95, 99, 154, 93, 97, 48, 74, 69, 114, 106, 116, 161, 22, 108, 91, 87, 110, 81, 132, 144, 94, 136, 11, 128, 134, 112, 126, 104, 124, 130, 20, 83, 142, 85, 150, 164, 156, 129, 119, 103, 176, 133, 162, 158, 21, 104, 109, 107, 125, 127, 105, 12, 170, 166, 117, 160, 141, 204, 189, 198, 182, 153, 184, 187, 195, 167, 161, 228, 141, 163, 213, 139, 222, 191, 179, 188, 151, 3, 156, 13, 190, 157, 180, 193, 186, 171, 124, 206, 178, 134, 202, 155, 159, 208, 226, 147, 181, 145, 197, 212, 143, 185, 205, 192, 152, 200, 169, 5, 10, 1, 234, 140, 139,  Георги Кирков  46, 2, 8, 35, 19, 26, 27, 22, 40, 34, 10, 36, 15, 12, 42, 46, 3, 4, 24, 28, 8, 21, 29, 20, 31, 25, 14, 37, 13, 33, 48, 7, 6, 12, 53, 58, 52, 50, 47, 60, 54, 56, 51,  Георги Комитски  4, 1, 2, 2, 4,  Георги Маринков-Качо  9, 6, 7, 1, 8, 2, 5, 15,  Георги Сава Раковски  2, 33, 8, 6, 5, 1,  Гоце Делчев  3, 10,  Градище  3, 14, 9, 13, 15, 6, 19, 8, 11, 12, 2, 5, 7, 17, 1, 10,  Д-р Петър Берон  2, 6, 4,  Девети септември  3, 1,  Димитър Благоев  68, 27, 23, 59, 58, 14, 56, 1, 29, 10, 62, 51, 54, 60, 52, 66, 50, 42, 10, 28, 34, 27, 18, 19, 2, 25, 11, 13, 41, 21, 45, 35, 64, 31, 39, 53, 4, 51, 12, 57, 47, 37, 7, 15, 75, 49, 14, 33,  Димитър Георгиев Терзийск  5, 8, 2, 9, 7, 6, 10, 3, 1, 12,  Драгоевска  72, 20, 49, 58, 62, 39, 51, 43, 64, 53, 61, 42, 55, 54, 41, 70, 67, 46, 59, 68, 60, 47, 74, 57, 13, 48, 40, 33, 52, 23, 24, 27, 29, 50, 14, 19, 42, 31, 28, 32, 36, 25, 37, 5, 26, 21,  Дунав  2, 7, 12, 8, 10, 5, 3, 1, 6, 2, 4,  Европа  4,  Единство  7, 4, 5, 7, 1, 6, 9, 8,  Елин Пелин  18, 6, 4,  Ивайло  4, 2, 5, 1,  Иван Вазов  6, 4, 10, 12, 5, 4, 7, 6, 13, 8, 11, 9, Иван Лешев  3, 9, 81, 1, 4, 5, 6, 12, 18, 7, 13, 15, 19, 17, 14,  и ван Панов  2, 4, 3,  извън регулацията  Стоп. двор, Навес, База Екобрикет,  Искра  6, 2, 8, 4,  Искър  12, 14, 16, 2, 8, 6, 10, 4, 18,  Йордан Йовков  17, 1, 21, 23, 11, 25, 15, 3,  Йордан Чушков  12, 11, 10, 9, 8, 4, 1,  Калоян  9, 1, 5, 7, 11, 8, 9, 3, 11,  Качо Комитски  3, 5, 10, 4, 12, 6, 3, 8, 7, 9, 2,  Кирил и  Методи  23, 30, 97, 10, 31, 27, 37, 39, 16, 19а, 21, 7, 19, 14, 1, 11, 3, 5, 10, 6, 2, 13,  Комсомолска  22, 2, 20, 8, 4, 3, 17, 18, 6, 12, 10, 14, 17,  Кръсто Белчев  5, 1, 2, 12, 3, 14, 7,  Кръсто Божинов  4, 5, 8, 1, 3, 4, 7,  Кръсто Щърков  3, 2,  Кубрат  1, 4, 2,  Ленин  5, 1, 3, 7, 12, 4, 2, 6, 15, 16, 22, 18, 26, 24, 19, 25, 9, 14, 17, 13, 23,  Любен Каравелов  39, 47, 48, 58, 64, 70, 43, 41, 56, 66, 50, 37, 49, 46, 14, 3, 20, 23, 19, 44, 32, 34, 25, 7, 8, 17, 12, 28, 10, 5, 22, 30, 4, 36, 6, 24, 27, 38, 13, 35, 33, 29, 1, 11,  Македонска  7, 5, 17,  Малчика  9, 12, 7, 3, 5, 1, 4, 2, 8,  Местност Стопански Двор  Пс,  Мечи Дол  9, 12, 5, 13, 4, 2, 3, 10, 1,  Милаки Бояджийски  10, 3, 4, 2, 7, 11, 1,  Милан Йонов  20, 35, 33, 11, 21, 30, 18, 15, 16, 10, 14, 19, 17, 25, 13, 4, 6, 5, 8, 2, 1,  Мирон Дановски  7, 11, 15, 21, 13, 1, 2, 3, 19, 5,  Митко Палаузов  4, 3, 2, 1, 5, 7, 9, 6, 15, 5, 12, 8, 21, 13, 11, 19,  Неофит Бозвели  2, 6, 7, 3,  Огоста  9, 25, 4, 11, 13, 15,  Осми Конгрес  10, 5, 20, 25, 2, 7, 9, 11, 15,  Отец Паисий  23, 27, 31, 25, 29, 19, 7, 3 Къща,  Панайот Волов  3, 2, 4,  Панайот Хитов  4, 6, 5, 8, 3,  Партизанска  10, 16, 30, 1, 38, 25, 44, 42, 3, 28, 37, 9, 32, 2, 16, 14, 10, 6, 12, 4,  Пейо Крачолов Яворов  7, 10, 5, 3, 2, 4,  Пенко Щърков  5, 14, 8, 7, 2, 6, 3, 4, 10,  Пенчо Славейков  1,  Петър Димитров  22, 7, 31, 6, 3, 10, 18, 26, 1, 27, 16, 2, 8, 23, 20, 24, 17, 22, 15, 14, 12, 11, 18, 25,  Пиротска  6, 1, 7, 5, 8,  Първо Трифонов  1, 1

Община Вършец  

На 08.06.2020 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Вършец:   Александър Занов  7, 3, 6, 5, 4, 8, 11, 2, 12,  Бреза(Безименна)  36, 6, 24, 34, 49, 43, 4, 20, 57, 2, 53, 41, 51, 47, 45, 16,  Георги Алексиев Антонов  4, 6, 3,  Детелина(Гр.Виденов)  1,  Добри Чинтулов(А.Антонов)  2,  Заножене  260,  Зелени Дел  4,  Козница  1, 10, 4, 6, 3, 8, 5, 11, 2,  Липа(Асен Дионисиев)  66, 64, 55, 60, 54, 50, 52, 63, 53, 53а, 62, 59, 65,  Местност Оменячки Дол  10, 4, 1,  Младост(М.Христов)  16, 10, 5, 12, 2, 6, 9, 7, 1, 4, 8,  Найден Геров  5, 4,  Република(Г.Димитров)  167, 246, 181, 256, 252, 169, 248, 260, 171, 163, 254, 258, 161, 179, 175, 250,  Роза(Стоян и ванов)  11, 13,  Тинтява(Безименна 2)  2, 4,  Явор(Дионисий и лиев)  63, 56

На 10.06.2020 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Вършец:   420.127.28,  Васил Априлов  18, 6, 12, 20, 8, 11, 9, 10, 4, 2, 14, 16, 7, 5, 3,  Васил Левски  39,  Местност Милкина Ливада  Сгр,  Никола Й.Вапцаров  11, 14, 12, 13,  Раковска  31, 3, 21, 28, 43, 30, 26, 27, 49, 9, 2, 29, 20, 37, 19, 14, 17, 7, 10, 16, 15, 23, 1, 35, 24, 4, 8, 41, 12, 47, 18, 32, 6, 25, 5, 22, 11, 13,  Трети Март(Братя Леон)  5, 3, 2, 4,  Хисаря  6, 1, 31, 23, 28, 10, 18, 27, 24, 5, 22, 26, 20, 4, 14, 35, 2, 25, 19, 37, 7, 8, 17, 9, 21, 11, 13, 3, 15, 16, 33, 12, 30, 29,  Цар Калоян(Г.Яничков)  15,  Червени Камък  11, 5, 13, 1, 2, 16, 9, 4, 10, 17, 8, 21, 12, 6, 7, 18, 19, 15, 3, 14

На 11.06.2020 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Вършец:   Алеко Константинов  6, 2, 1, 5, 3, 4,  Александър Стамболийски  52, 5, 1, 35, 28, 42, 22, 6, 50, 12, 48, 33, 18, 21, 62, 11, 31, 38, 40, 14, 34, 8, 26, 29, 30, 10, 39, 32, 36, 3, 19, 15, 25, 9, 13, 56, 44, 23, 60, 46, 17, 54, 7, 24, 16, 4, 20,  и ван Вазов  34, 41, 28, 33, 35, 32, 39, 24, 26, 37, 31, 29, 30,  Цар и ван Асен II-ри(И.Бог  16, 22, 24, 17

Община Лом  

На 08.06.2020 г. /13:30 – 16:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:30 – 16:00 ч./   На 10.06.2020 г. /13:30 – 16:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:30 – 16:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Станево:   Двадесет и  Девет  2,  Петнадесет  27 УО,  Тридесет и  Девет  2, 6, 4,  Тридесет и  Едно  8, 34, 55, 30, 51, 59, 41, 27, 49, 35, 57, 32, 37,  Тридесет и  Осем  13, 17, 7, 2, 5, 4, 46, 15, 10, 11, 8, 6, 21, 1, 3,  Тридесет и  Седем  3, 1,  Тридесет и  Три  3, 4,  Тридесет и  Шест  32, 17, 4, 6, 42, 40, 36, 38, 28, 24, 30, 2, 34,  Четиридесет  5, 1, 4,  Четиридесет и  Пет  3, 5, 4, 2,  Четиридесет и  Три  7, 11, 4, 13, 17, 24, 2, 22, 15, Уо, 8, 12, 10, 5, 14,  Четиридесет и  Шест  4, 6

На 08.06.2020 г. /13:30 – 18:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:30 – 18:00 ч./   На 10.06.2020 г. /13:30 – 18:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:30 – 18:00 ч./   На 12.06.2020 г. /13:30 – 18:00 ч./ –  Лом:   Алеко Константинов  21, 23, 2, 7, 1, 16, 26, 14, 8, 12, 2 А, 19, 3, 25, 11, 17, 6, 4, 9, 15, 20, 13, 24, 10, 5, 18, 22,  Братя Миладинови  7, 32, 8, 10, 16, 30, 18, 12, 14, 2, 26, 24, 22, 5, 1, 6, 9, 20, 28,  Гоце Делчев  13, 15, 20, 12, 9, 4, 8, 16, 22, 6, 17, 1, 5, 14, 18, 11, 10, 2, 3,  и скър  15, 20, 14, 21, 17, 13, 42, 6, 3, 22, 39, 31, 29, 18, 8, 23, 25, 7, 36, 28, 12, 19, 24, 35, 38, 37, 10, 34, 32, 16, 30, 27, 11, 4, 9, 44, 40, 33, 1,  Люляк(Петър Калчев)  12, 4, 6, 10,  Марица  3, 14, 10, 11, 12, 4, 2, 13, 16, 19, 21, 5, 15, 9, 18, 1, 8, 7, 17, 6,  Митко Палаузов  7,  Пелистър  7, 10, 6, 8, 9, 4, 1, 5, 2, 3,  ПИрот  31, 37, 35,  Стара Планина  28, 29, 11, 15, 30, 32, 24, 12, 31, 20, 14, 21, 23, 13, 18, 25, 33, 9, 16, 17, 19, 26,  Тимок  10, 7, 3, 9, 4, 1, 8, 6, 2, 5,  Тунджа  24, 26, 16,  Цар Петър(М.Стефанов)  26, 35, 52, 39, 48, 41, 37, 31, 46, 44, 43, 42, 36, 32, 38, 40, 8, 50, 30, 34, 33, 29, 28,  Шести септември  12, 16, 10, 20, 14, 8, 18, 6, 2

На 10.06.2020 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Лом:   Александър Стамболийски  96, 1 ъгъла на ул. Ал. Стамболийски, 148, 146, 126, 63, 154, 164, 77, 57, 114, 104, 128, 124, 61, 116, 118, 53, 100, 132, 55, 110, 71, 112, 51, 134, 67, 140, 45, 102, 47, 75, 59, 156, 69, 158, 138, 98, 120, 108, 122, 150, 43, 73, 152, 162, 106, 65, 130, 144,  Велес(Илия Генов)  3, 14, 16, 2, 12, 20, 6, 8, 4, 10, 18, 1, 22,  Генерал Нечаев  4, 6,  Гургулят  22, 20, 14, 7, 9, 24, 13, 28, 15, 18, 26, 10, 1, 2, 3, 4, 8, 12, 11, 6, 17, 16,  Д-Р Басанович  7, 9, 6, 8, 11, 3, 2, 5,  Д-Р Петър Берон  7, 10, 38, 27, 51, 44, 2, 41, 34, 37, 35, 8, 19, 57, 3, 17, 9, 55, 61, 11, 33, 18, 46, 24, 40, 20, 63, 13, 45, 23, 47, 15, 43, 28, 21, 59, 12, 53, 32, 22, 30, 5, 4, 16, 14, 49, 31, 1, 26, 39,  Менкова(Поп Андрей)  70, 79, 63, 64, 53, 87, 62, 56, 47, 76, 80, 82, 81, 71, 55, 49, 48, 66, 67, 30, 83, 60, 75, 42, 38, 68, 52, 59, 51, 40, 32, 57, 58, 45, 85, 69, 36, 61, 54, 77, 44, 73, 78, 46, 74, 50, 72,  Радецки  30, 24, 19, 23, 26, 16, 13, 20, 21, 32, 18, 22, 25, 28, 11, 15,  Славянска(Г.Димитров)  3,  Софрон Михайлов  7, 6, 15, 13, 8, 11, 21, 2, 9, 17, 10, 5, 23, 4, 19, 3, 12,  Щип(Горан Георгиев)  5, 14, 10, 18, 3, 16, 12, 17, 9, 11, 1, 13, 21, 20, 4, 19, 8, 7, 15, 22, 2

На 11.06.2020 г. /13:30 – 16:30 ч./ –  Лом:   Акациева  1, 4,  Александър Ликов  4, 3, 8, 6, 2, 10, 1,  Възраждане(2-ма Партизани  10, 29, 30, 28, 6, 31а, 24, 16, 21, 34, 2, 12, 4, 25, 32, 15, 7, 14, 8, 26, 1, 23, 3, 35, 38, 19, 11, 17, 40, 20, 5, 9, 18, 27, 16, 33, 20 Къща, 36, 31, 13,  Въстаническа  2, 5, 1, 3, 4,  Клокотница(Ср.Гора-Мл.)  10, 1, 6, 3, 2, 5, 13, 4, 7,  Ковачишка  29, 22, 69, 26, 34, 37, 32, 59, 25, 21, 55, 41, 61, 50, 65, 51, 24, 45, 43, 47, 36, 52, 63, 31, 53, 57, 48, 44, 27, 38, 39, 33, 46, 49, 40, 54, 29,  Лозарска  12, 5, 9, 15, 10, 1, 8, 14, 18, 13, 11, 7, 6, 4, 3,  Мусала  13, 35, 9, 23, 31, 11, 3, 33, 17, 21, 15, 5, 6, 8, 1, 29, 4, 2, 25, 7,  Пчела  3, 1, 8, 2, 6, 10, 4,  Спартак  1, 2, 8, 5, 4, 3,  Ястреб  2, 1, 9, 7, 5, 3, 4, 11

Община Монтана  

За Периода 08-12.06.2020 г. /09:01 – 16:06 ч./ –  Монтана:   Александър Стамболийски  31, 38, 36, 25, 44, 40, 33, 42, 33 Хемус,  Опълченска  5,  Отец Паисий  21, 38, 28, 17, 44, 13, 34, 15, 26, 40, 42, 29, 36, 46, 25, 24, 5, 32, 19, 27, 30, 23, 7,  Охрид  4, 3, 2, 1,  Св.Св.Кирил и  Методий  38, 40, 37, 36, 41, 39, 34,  Хаджи Димитър  33, 49, 37, 47, 25, 27, 41, 29, 35, 23, 45, 31, 51, 39, 43,  Христо Ботев  35, 49, 43, 37, 47, 33, 39

За Периода 08-12.06.2020 г. /09:01 – 16:16 ч./ –  Монтана:   22-ри септември  21, 36, 40, 27, 25, 38, 44, 32, 34, 30, 31, 23, 19, 42,  22-ри септември  4, 3, 15, 24, 26, 11, 5, 22, 10, 6, 16, 2, 7, 12, 20, 18, 13, 9,  Александър Стамболийски  9, 7, 11,  Баба Тонка  50, 42, 40, 27, 52, 29, 48, 36, 46, 54, 38, 44б, 23,  Васил Левски  40, 45, 43, 46, 48, 42, 50,  Георги С.Раковски  4, 2,  Димитър Ерийски(Ст.Алов)  1, 4, 12, 19, 6, 15, 13, 10, 16, 18, 11, 9, 2 Бензиностанция, 14, 39, 8,  Добри Войников  15, 5, 14, 9, 1, 6, 7, 4, 16, 3, 8,  Добри Чинтулов  5,  Драган Цанков(Московска)  6, 10, 12, 16, 14, 8,  Жеравица  4, 3,  Захари Янчев  1, 19, 11, 6, 3, 7, 13, 5, 15, 9, 17,  и вайло  3, 4, 1, 2,  и звора(Б.Бистрица)  5, 7, 1, 3,  и звън Регулацията  ,  Калиманица  17, 19, 5, 15, 3, 13, 9, 11, 7,  Княз Александър Батенберг  15, 13, 23, 25, 8, 19, 4, 17, 6, 2,  Княз Александър Батенберг  2,  Константин Фотинов  2,  Кошарhик  В УПИ Iv,  Кв.10,  Нов Живот  6,  Одрин(Миладин Кунчев)  8, 17, 9, 30, 28, 29, 24, 31, 13, 23, 7, 27, 22, 26, 36, 34, 32, 5, 15, 6, 3, 20, 25, 18, 21, 16, 4, 1, 11, 14,  П.А.Славков(Г.Николов)  9, 14, 30, 5, 26, 18, 1, 15, 13, 11, 12, 20, 24,  Парта  51, 53, 49,  Петър Богдан  6, 2, 4, 1,  Петър Делян  5, 3, 1, 2, 4, 7,  Петър Парчевич  14,  Св.Св.Кирил и  Методий  11, 5, 13, 10, 7, 4, 6, 9, 2,  Свети Климент Охридски(Г.  33, 23,  Свети Климент Охридски(Г.  5, 13,  Стефан Савов(М.Пенов)  13, 10, 8, 14, 11, 12, 9,  Трети Март(Г.Димитров)  52, 58, 48, 50, 56, 64, 66, 60, 68, 54,  Трети Март(Г.Димитров)  61, 61а, 63,  Хан Омуртаг  4, 12, 9, 7, 6, 8, 5, 3, 11, 2, 1, 10,  Хан Пресиян  2,  Цар Борис III-ти(З.Попов)  22,  Черноризец Храбър  5, 7, 3, 1, 4,  Юлиус  Ирасек(Житомирска)  2, 3, 5, 1,  Юлиус Ирасек(Житомирска)  15, 17, 13,  Юлиус  Ирасек(Житомирска)  7, 11,  Юрий Венелин  2, 1,    Общината

На 09.06.2020 г. /14:00 – 16:00 ч./ –  Монтана:   Жеравица  3, Драматичен Театър,   Извора(Б.Бистрица)  13, 17, 9, 15, 11,  Славейков  Ресторант Монтанезиум,  Цар Самуил(Комсомолска)  6, 2

На 09.06.2020 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Монтана:   Бачо Киро  2,  Генерал Столетов(А.Греков  1,  Димитър Талев(Ц.Тодоров)  36, 38,  извора(Б.Бистрица)  79, 93, 97, 73, 75, 101, ПС, 87, 77, 95, 30, 6, 81, 10, 1, 103, 71,  Клокотница(Г.Михайлов)  8,  Опълченска  23, 10, 26, 3, 24, 7, 4, 30, 22, 15, 1, 8, 14, 2, 5, 6, 16, 17, 11, 9, 28, 21, 18, 20, 19, 13, 12,  Парта  ,  Трети март(Г.Димитров)  14, 22, 16, 1, 36, 2, 20, 5, 26, 5 Бор 1, 4, 24, 28, 5 Бор 2, 42, 12, 8, 19, 1 Байкал, 10, 13, 3, 30, 18,  Хаджи Димитър  44,  Хан Аспарух  60, 41, 53, 58, 49, 64, 43, 54, 47, 51, 62, 45,  Хан Крум  5, 1, 2, 11, 9, 4, 7, 3, 10, 8,  Христо Ботев  1,  Цар Борис III-ти(З.Попов)  74,  Черковна(Иван Бобанов)  56, 29, 46, 52, 58, 44, 42, 50, 27, 54, 35,  Шипка  8, 3, 7, 12, 5, 6, 2, 1

На 10.06.2020 г. /14:00 – 16:30 ч./ –  Монтана:   Генерал Столетов(А.Греков  7, 3, 8, 6, 2, 4, 9, 13, 11,  Димитър Талев(Ц.Тодоров)  18, 13, 1, 11, 14, 20, 15, 9, 30, 28, 21, 12, 17, 32, 16, 24, 7, 23, 19, 3, 26, 22,  и звора(Б.Бистрица)  85,  Клокотница(Г.Михайлов)  2, 1, 5, 4,  Черковна(Иван Бобанов)  33

На 10.06.2020 г. /14:01 – 16:30 ч./ –  Монтана:   Парта  12

Община Якимово  

На 08.06.2020 г. /13:30 – 16:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Долно Церовене:   Бдин  3, 1, 2, 5,  Бул. Владимир Илич Ленин  38, 27, 48, 40, 42, 23, 21, 50, 46, 31, 52, 34, 17, 44, 33, 54, 15, 25,  Васил Левски  4, 1, 2,  Вела Пеева  2,  Витоша  3, 9, 8, 6, 12, 10, 5,  Вихрен  14, 2, 10, 16, 4, 12,  Георги Димитров  14, 2а, 3, 5, 9, 12, 28, 26, 24, 6, 30, 18, 16, 20, 22, 4, 1, 8, 7,  Георги Кирков  8, 9, 18, 3, 16, 12, 19, 17, 15, 5, 1, 7, 13, 11, 21, 2,  Замфир Попов  4,  Здравец  13, 11, 9, 3, 5, 2,  Йорданка Петкова  19, 15, 33, 35, 42, 88, 29, 48, 26, 37, 51, 22, 54, 46, 27, 32, 90, 45, 20, 40, 78, 70, 52, 30, 68, 56а, 74, 36, 28, 60, 23, 86, 76, 50, 34, 25, 56, 62, 31,  Кирил и  Методи  2, 4, 1,  Лиляна Димитрова  1,  Малина  1, 2,  Найден Миков  1, 6, 4, 5а, 3, 8, 5, 2,  Опълченска  9, 5, 8, 7, 4, 11, 2, 6,  Пионерска  1,  Пирин  2, 1,  Рила  2, 1,  Славянска  6, 2а, 4,  Сливница  6,  Стара Планина  10, 1, 8, 9, 5, 6, 3, 7, 2, 11,  Хаджи Димитър  8, 10, 16, 11, 14, 5, 4, 15, 1, 2, 9, 3, 13, 7,  Христо Ботев  27, 13, 12, 17, 5, 7, 14, 3, 9, 23, 25, 1, 29,  Юрий Гагарин  1,  Янтра  1

На 08.06.2020 г. /13:30 – 16:00 ч./   На 09.06.2020 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Търнава,  Общ. Бяла Слатина:   Петър Тъмнишки  21

На 10.06.2020 г. /13:30 – 16:00 ч./   На 11.06.2020 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Долно Церовене:   Ангел Кънчев  5, 9, 36, 14, 16, 10, 11, 22, 30, 26, 28, 7, 12, 20, 3, 24,  Антон и ванов  4, 10, 8, 6, 2,  Бор  1,  Бул. Владимир Илич Ленин  66, 92, 94, 86, 74, 76, 68, 57, 39, 18, 59, 55, 69, 84, 37, 58, 56, 72, 63, 82, 64, 35, 45, 88, 78, 80, 60, 41, 67, 49, 53, 62,  Владимир Заимов  1, 3, 2, 4,  7,  Георги Димитров  2,  Георги Сава Раковски  6, 4, 2, 3, 1,  Иван Вазов  8, 4, 5, 3, 2, 1, 7,  Извън Регулацията  1,  Йорданка Петкова  18, 12, 8, 10, 13, 1, 5, 2, 14, 6, 9, 11, 2а, 7, 16, 4,  Климент Охридски  5, 3,  Ком  1,  Марин Дринов  1,  Неофит Бозвели  2,  Осогово  2,  Отец Паисий  2, 1, 6, 10, 8,  Панайот Волов  6, 1, 4, 8, 2,  Панайот Хитов  10, 1, 8, 4, 6,  Пирот  5, 2, 9,  Поп Андрей  7, 4,  Радецки  6, 2, 10, 4, 8,  Синчец  2а, 1,  Сливница  1, 4, 2,  Тодор Каблешков  7, 3, 9, 2, 2а, 4, 5,  Тополите  5, 1,  Филип Тотю  6,  Цар Самуил  2,  Чавдар  6,  Шейново  2, 6, 3, 1, 14, 8, 5, 4,  Шишман  2, 3,  Янтра  2, 4

На 12.06.2020 г. /13:30 – 16:00 ч./ –  Долно Церовене:   Александър Стамболийски  8, 10, 12, 4, 6, 2, 18, 14, 16,  Бул. Владимир Илич Ленин  22, 6, 32, 28, 13, 8, 4, 24, 1, 10, 5, 11, 3, 2, 20, 16б, 30,  Витоша  1, 2,  Детелина  11, 7, 5, 6, 4, 3, 1, 9,  Еделвайс  6, 3, 1,  Ела  2, 4,  Здравец  17, 25, 23, 23а, 4, 19, 21,  Лиляна Димитрова  8, 4, 2, 9, 6, 3,  Пионерска  7, 1, 2, 3, 5,  Синчец  3, 11, 2а, 4, 8, 17, 2б, 9, 1, 7, 5, 13,  Стара Планина  12, 16, 15, 17, 14,  Теменуга  17, 4, 1, 5, 3, 2, 7, 6, 13, 8,  Тинтява  2а, 4, 3, 1, 2, 5,  Тракия  1, 2, 4,  Христо Ботев  6, 2,  Цибрица  1, 3,  Чавдар  8, 2, 1, 4, 3,  Шипка  9, 19, 5, 12, 10, 8, 13, 11, 4, 1, 15, 17, 3а, 6, 14Подробна информация за засегнатите райони можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“,   на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/. Можете да се възползвате и от онлайн приложението „Аварии,   текущи ремонти и планирани прекъсвания“ на cez-rp.bg,   за да получите информация в реално време за всички планирани и непланирани прекъсвания на електрозаxранването и за очакваното време за възстановяване му. Сигнали за липса или нарушено качество на електрозахранването може да се подават на информационна линия 0 700 10 010; имейл: klienti@cez-rp.bg; контактна форма „Пишете ни“ на сайта на дружеството www.cez-rp.bg.