Всички кандидати за народни представители на изборите на 09.06.2024 в 12 МИР Монтана

избори

Общо 165 кандидат-депутати от 31 партии и коалиции ще се борят за вота на гласоподавателите в област Монтанаna 9-и юни. Ето списък на кандидатските листи и номерата в бюлетината на всички от тях:

1. ПП „ИМА ТАКЪВ НАРОД“
1. Владимир Петров Владимиров
2. Галина Георгиева Борисова
3. Младенка Аспарухова Колова
4. Емилия Фьодорова Димитрова
5. Светлин Любенов Кирилов
2. ПП „ГЛАС НАРОДЕН“
1. Райна Сашова Ангелова
2. Цветан Ангелова Янкуловски
3. Светозар Стефанов Стефанов
3. Коалиция „СИНЯ БЪЛГАРИЯ
1. Валери Тимов Георгиев
2. Венета Цветанова Йорданова
3. Ана Симеонова Атанасова
4. Анжелика Иванова Бендурска
5. Анелия Михайлова Ангелова
6. Теодора Милчова Петрова
7. Спаска Горанова Делийска
8. Красимир Йорданов Анастасов
4. Коалиция „НИЕ ГРАЖДАНИТЕ“
1. Искрен Валериев Дилов
2. Митко Стоянов Стоянов
3. Димитър Георгиев Господинов
6. Партия „БЪЛГАРСКИ ГЛАСЪ“
1. Тереза Илиева Милкова
2. Стефчо Радославов Атанасов
3. Албена Димитрова Арсенова
4. Нина Бориславова Цветанова
5. Мирослав Бойчев Янкулов 
7. Коалиция „КОАЛИЦИЯ НА РОЗАТА“
1. Васил Георгиев Младенов
2. Радослав Йорданов Радославов
3. Цветан Димитров Стоянов
4. Борис Вълчев Тодоров
5. Христо Руменов Станев
8. Коалиция “ЦЕНТЪР“
1. Евелина Захариева Петкова
2. Георги Станиславов Енакиев
3. Петър Миронов Димитров
4. Мартин Иванов Георгиев
5. Бисер Георгиев Ангелов
6. Слави Цветанов Димитров
7. Андриян Георгиев Маринов  
9. Коалиция “ СОЛИДАРНА БЪЛГАРИЯ“
1. Невена Антонова Петрова
2. Светослав Георгиев Илиев
3. Светлин Горанов Райков
4. Емил Йончев Георгиев
5. Велизар Димитров Симеонов
6. Пламен Димитров Гергов
10. Партия „ЕДИНЕНИЕ“
1. Галя Жечева Иванова
2. Зойко Никодимов Миленков
3. Грета Петрова Димова
4. Николай Атанасов Борисов
11. Партия „БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ“
1. Методи Веселинов Бъчваров
2. Теодор Лъчезаров Захариев
12. Партия „ВЪЗРАЖДАНЕ“
1. Петър Николаев Петров
2. Александър Людмилов Димитров
3. Румен Елвисов Софрониев
4. Кръсто Тодоров Марков
5. Атанас Трайчов Василев
6. Николай Иванов Първанов
7. Камен Цветанов Каменов
8. Слави Ваньов Ставров
13. Партия „МОРАЛ ЕДИНСТВО ЧЕСТ“
1. Антоанета Анатолиева Линкова
2. Вероника Николаева Свиленова
3. Бисер Борисов Петров
4. Димитър Петров Петров
5. Пламен Тончев Петков
14. Коалиция „ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ“
1. Ванина Димитрова Вецина
2. Недялко Йорданов Томов
3. Кристиан Костадинов Борисов
4. Димитър Иванов Димитров
5. Тодор Данаилов Горанов
6. Дилян Феликсов Симеонов
7. Даниела Илиева Кирилова
8. Кристиян Борисов Кирилов
15. ПП „НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА“
1. Христина Тодорова Николова
2. Симеон Стоянов Тодоров
16. Партия „БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД“
1. Красимир Иванов Русимов
2. Даниела Василева Маринова
3. Сашо Борисов Александров
4. Анюта Петрова Каменова – Борин
5. Иван Сеферинов Димитров
6. Борис Петров Василев
7. Вилия Валентинова Евгениева
8. Захари Стоилов Захариев
17. Коалиция “ГРАЖДАНСКИ БЛОК“
1. Бисер Митов Петров
2. Надя Виданова Чернева
3. Георги Григоров Ганов
4. Цветко Тодоров Цветков
5. Ива Благоева Йорданова
6. Емил Иванов Райчев
18. ПП „ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ“
1. Пламен Илиев Мирчев
2. Цветелин Йорданов Цветанов
19. Коалиция „ЛЕВИЦАТА!“
1. Цветеслава Иванова Гълъбова
2. Леночка Кръстева Ангелова
3. Анатоли Борисов Чипев
4. Лидия Николаева Петрова
5. Младен Иванов Младенов
6. Петър Тодоров Петров
20. ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“
1. Евтим Георгиев Лозанов
2. Захарин Иванов Савов;
3. Първолета Тодорова Първанова;
4. Ирена Владимирова Каменова;
5. Любомир Стефанов Ангелов;
6. Георги Иванов Никодимов;
7. Явор Тонев Яков.
21. Партия „НИЕ ИДВАМЕ“
1. Деян Йотов Стоев
2. Петър Андрейчев Петров
22. Коалиция ГЕРБ-СДС
1. Румен Димитров Христов
2. Христо Йорданов Кастрев
3. Александър Любомиров Михайлов
4. Георги Тодоров Георгиев
5. Спас Гошов Зарчев
6. Полина Валериева Цветанова – Борисова
7. Ивайло Симеонов Ангелов
8. Тихомир Веселинов Игнатов
23. ПП „БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“
1. Йонка Красимирова Иванова
2. Зоя Андреева Рангелова
3. Георги Антониев Ангелов
4. Ждан Вадимов Чаушев
5. Иванка Лазарова Етова
24. Коалиция “БСП за БЪЛГАРИЯ“
1. Велизар Пенков Енчев
2. Камелия Цветанова Трифонова
3. Десислава Викторова Александрова
4. Руси Иванов Статков
5. Атанас Георгиев Маджарски
6. Диляна Сашова Алексова
7. *заличен
8. Христо Цеков Петров
25. Партия „ВЕЛИЧИЕ“
1. Милен Методиев Сибинов
2. Ивайло Блажев Николов
3. Салех Хаммуд Ал Салех
4. Румен Стоянов Тихолов
26. ПП „ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ“
1. Софрони Кръстев Захариев
2. Стоян Георгиев Стоянов
3. Зорница Цветомирова Михайлова
4. Людмил Кирилов Петров
5. Иван Григоров Ганов
6. Кристиян Росенов Борисов
7. Иван Димитров Борисов
27. Партия „ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ“
1. Валери Тодоров Ценков
28. Партия „ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ“
1. Димитър Иванов Аврамов
2. Надя Йорданова Петрова
3. Деян Младенов Георгиев
4. Мелани Михайлова Сергеева
5. Тихомир Райчев Тодоров
6. Иван Калинов Замфиров
7. Кремена Цветанова Томова
8. Генчо Атанасов Борисов
29. Партия „ЗЕЛЕНО ДВИЖЕНИЕ“
1. Теодор Евгениев Антонов
2. Милена Иванова Николова
3. Цветелина Людмилова Славчева
4. Горан Ганчев Лозанов
5. Георги Сашков Стефанов
6. Лозина Йорданова Николова
30. Партия „ЗА ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ“
1. Пламен Николов Бенински
2. Георги Тодоров Георгиев
3. Юлиян Христов Христов
4. Христина Стелиянова Маринова
5. *заличен
6. Величка Велкова Маринова
31. Партия „БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ“
1. Ива Петкова Иванова
2. Десислава Йорданова Йонова
32. Коалиция „НЕУТРАЛНА БЪЛГАРИЯ“
1. Румен Иванов Ерменков
2. Росен Фидосиев Риджолски
3. Румен Любенов Илиев
4. Иван Иванов Кънчев
5. Валери Борисов Павлов
6. Емил Стефанов Владимиров
7. Валентин Панайотов Евгениев
8. Виолета Йорданова Ерменкова

За още новини, видео и снимки се абонирайте за нашата facebook страница.